* Príďte nás podporiť aj s deťmi! * Seniori R-4ky (ZO JDS Rožňavské Bystré, Rakovnica, Rudná, Honce) v spolupráci s HM Tesco Rožňava organizujú dňa 13.12.2017 - streda - od 15.00 - 17.00 hodiny v HM Tesco RV veľkú vianočnú charitatívnu nealkoholickú PUNČ PARTY - s programom. A možno príde aj Lucia. V programe vystúpia folkloristi z Rožňavského Bystrého a Modré fialky z Rudnej. Info: 0903 655 925. *
Spravodajstvo z horného a stredného Gemera
Zverejnené v Futbal
- apr 02, 2017

V hoteli Senec dňa 31. marca 2017 rokovali delegáti najvyššieho orgánu Slovenského futbalového zväzu. Po otvorení, schválení programu a voľbe funkcionárov konferencie boli Zlatým odznakom SFZ ocenení: Peter Dubovský (in memoriam),  Miroslav Král, Jozef Kšiňan, Juraj Obložinský, Ladislav Petráš, Juraj Pilát a na Gemeri náš dobre známy Ondrej Mladší. Na ocenenie bol navrhnutý VsFZ, za dlhoročnú činnosť vo futbale a pri príležitosti jeho životného jubilea – 80 rokov. 

Zverejnené v Futbal
- apr 02, 2017

Na hornom Gemeri sa 2. apríla 2017 rozbehla aj futbalová súťaž - I. trieda majstrovstiev okresu. K štvrtoligistom Rožňavy a Krásnohorského Podhradia, z ktorých pomerne veľmi sľubne začali Rožňavčania, sa pridali aj V. ligové družstvá dospelých z nášho okresu, a to MFK Dobšiná a FK Gemerská Hôrka.  Najmä rožňavskí futbalisti si v tohtoročných prvých troch majstrovských zápasoch počínali naozaj dobre. Trom svojim súperom vsietili 15 gólov a neinkasovali ani jeden.

Pridané videá

Playlist: 0
Watching: Pribudlo nové video (76 videos)
Loading Player...
Top