Futbalový klub FK Krásnohorské Podhradie účinkuje na regionálnych trávnikoch od roku 2003, s výnimkou sezóny 2009 – 2010, kedy hral I. triedu. Klub pôsobil minulú sezónu už vo IV. lige – JUH spolu s ďalším klubom z okresu - MFK Rožňava. Náš spolupracovník Ing. Štefan Tomášik pripravil tesne pre začiatkom nového futbalového ročníka rozhovor s viceprezidentom klubu Ladislavom Jobbáďom.

Futbalový klub MFK Dobšiná účinkuje v V. lige Košicko – Gemerskej od roku 2011. Uplynulú sezónu 2016/2017 sa mu nedarilo, po jeseni bolo mužstvo síce na 8. mieste, ale celkovo skončilo na 13. mieste. Náš spolupracovník Ing. Štefan Tomášik nám prináša bližšie informácie o účinkovaní tohto klubu v V. lige, kde okrem Dobšinej účinkuje aj FK Gemerská Hôrka. Uvádza súpisku, tabuľku, výsledky, krátky komentár a fotografiu. 

Zo zasadnutia ŠTK dňa 19.7.2017

Štartovné do súťaži je nutné zaplatiť do 30.7.2017!!! 

Zo zasadnutia DK dňa 19.7.2017

Hráč, ktorý bol v poslednom kole súťažného ročníka 2016/2017 súťaže riadenej ObFZ Rožňava napomínaný 5,9,12 ŽK podľa čl. 37/6 DP môže do začiatku nového súťažného

Mužstvo Hnúšte je už niekoľko rokov účastníkom V. ligy skupiny D SsFZ. V posledných sezónach však pravidelne bojuje o záchranu. Výnimkou nebola ani uplynulá sezóna. Zostava sa často mení, keď hráči majú absencie hlavne z pracovných dôvodov. Prinášame bližšie informácie o účinkovaní v sezóne 2016 – 2017, výsledky, káder, hodnotenie manažéra klubu a tabuľku. 

Skončili sa futbalové súťaže na Gemeri ročníka 2016/2017. Mužstvá z Gemera účinkovali nielen v okresných súťažiach, ale aj vo vyšších súťažiach.  Niektoré kluby mali úspešnú sezónu, iné nie. Náš spolupracovník Ing. Štefan Tomášik nám prináša zhodnotenie účinkovania mužstiev z Gemera vo vyšších súťažiach, ale aj aj informácie o okresných súťažiach na Gemeri. Získal aj kádre mužstiev z Gemera, ktoré účinkovali vo vyšších súťažiach. Text dopĺňajú fotografie.

FK CSM Tisovec bol dlhoročným účastníkom IV. ligy, dokonca túto súťaž vyhral a pôsobil aj v III. lige, neskôr sa však ocitol v V. lige. V uplynulej sezóne sa mu však podarilo súťaž vyhrať a vrátiť sa do IV. ligy JUH SsFZ. Náš dlhoročný spolupracovník Ing. Štefan Tomášik nám prináša bližšie informácie o účinkovaní klubu v tejto sezóne. 

štvrtok, 13 júl 2017 15:59

Úradná správa ObFZ Rožňava č. 1/2017-2018

Napísal(a)

Zo zasadnutia ŠTK dňa 28.6.2017

ŠTK oznamuje klubom, že je možné podať prihlášky do súťaže pre mládežnícke družstvá cez ISSF do 19.7.2017. Prihlášky do súťaží po tomto termíne nebudú akceptované a príslušné mládežnícke družstvo nebude zaradené do súťaží ObFZ Rožňava.

Novodobá história dorastencov v našej TJ Baník Rožňavské Bystré a vôbec celého športového diania v obci sa začala v roku 2011, kedy došlo k spojeniu s družstvom Honiec, ktoré vtedy hralo I. triedu, a tak bolo potrebné mať pre nich aj dorastencov, resp. žiakov. Honce odstúpili zo súťaže a naše A mužstvo postúpilo do 1. triedy, čím bolo pre nás potrebné mať aj dorastencov, resp. žiakov.

Obdobie letných prázdnin a dovoleniek preruší od 22. júla 2017 zápolenie futbalistov o Slovnaft Cup na takmer na všetkých ihriskách celého Slovenska. Svedčí o tom aj 210 prihlásených mužstiev, čo je doteraz najväčší počet v histórii tejto súťaže. Medzi prihlásenými účastníkmi sú  tak mužstvá  našej najvyššej súťaže, ako aj nižších súťaží. Aj tohto roku sa prihlásili niektoré mužstvá nášho okresu: MFK Rožňava, FK Krásnohorské Podhradie a FK Gemerská Hôrka. Vlani sa najďalej dostala MFK Rožňava, ktorá v 2. kole narazila na

Futbalové mužstvo dospelých TJ KOVO Kunová Teplica vyhralo najvyššiu okresnú súťaž II. triedu v roku 1978. Mužstvo pôsobilo v I. B triede Košicko – Gemerskej niekoľko sezón, dokonca postúpilo do I. A triedy, neskôr sa vrátilo do okresu. Po pár sezónach postúpilo naspäť do I. B triedy Košicko – Gemerskej, ktorú vyhralo v roku 1990. Nasledovalo pôsobenie v I. A triede, ktorá bola neskôr premenovaná na IV. liga – západ.

Strana 1 z 67
Top