* Príďte nás podporiť aj s deťmi! * Seniori R-4ky (ZO JDS Rožňavské Bystré, Rakovnica, Rudná, Honce) v spolupráci s HM Tesco Rožňava organizujú dňa 13.12.2017 - streda - od 15.00 - 17.00 hodiny v HM Tesco RV veľkú vianočnú charitatívnu nealkoholickú PUNČ PARTY - s programom. A možno príde aj Lucia. V programe vystúpia folkloristi z Rožňavského Bystrého a Modré fialky z Rudnej. Info: 0903 655 925. *

Jelšava

Karol Urbanec a Jelšava

Pri príležitosti 100. výročia narodenín Karola Urbanca, bývalého dlhoročného riaditeľa základnej školy, usporiada v piatok 15. 11. 2013 Osvetové centrum vyšehradskej kultúry Jelšava a Mestské múzeum Jelšava vo svojich priestoroch spomienkové popoludnie pod názvom Karol Urbanec a Jelšava. Program podujatia: 14.00 hod – položenie kytice kvetov na hrob pána Urbanca na cintoríne v Revúcej, 15.00 hod – spomienkové popoludnie v OCVK Jelšava a MM Jelšava. Na toto podujatie pozývame širokú učiteľskú verejnosť, ktorá prišla do styku s pánom Urbancom, ako aj bývalých spolupracovníkov vo verejno-prospešných a spoločenských organizáciách v meste Jelšava i v okolitých obciach. (Mgr. O. Belica, Mgr. O. Mladší).
Poznámka: OCVK Jelšava a MM Jelšava prosia tých, ktorí majú nejakú písomnú resp. fotografickú spomienku na Karola Urbanca, aby ju doručili do inštitúcií vopred, alebo v deň spomienky.


Tešíme sa na Vašu účasť.

 

Čítať 2438 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:23
Zdieľať tento článok

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pridané videá

Playlist: 0
Watching: Pribudlo nové video (76 videos)
Loading Player...
Top