utorok, 16 november 2010 14:52

V stolnotenisovom turnaji o Pohár riaditeľa ZŠ s MŠ v Jelšave boli najlepší domáci žiaci Doporučený

Napísal(a) Mgr. Ondrej Mladší
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

V stredu 27. októbra 2010 sa uskutočnil v telocvičniach ZŠ s MŠ v Jelšave 4. ročník turnaja v stolnom tenise žiakov o „Pohár riaditeľa ZŠ s MŠ v Jelšave“. Otvoril ho riaditeľ školy Mgr. Dušan Mihalides. Primátor mesta MVDr. Milan Kolesár, pod záštitou  ktorého sa turnaj uskutočnil, prítomných súťažiacich privítal a pozdravil. Turnaj  sa odohral v troch kategóriách za účasti piatich  škôl  (ZŠ Revúca,  B. I. Zocha,  ŠZŠ Revúca, ZŠ Lubeník, ŠZŠ Jelšava a ZŠ s MŠ Jelšava).
Výsledky turnaja:
I. kategória – chlapci: 1. Martin Demeter – ZŠ Jelšava, 2. Patrik Tamáš – ŠZŠ Jelšava, 3. Mário Kováč – ZŠ Jelšava.

II. kategória – chlapci: 1. Patrik Balog – ZŠ Jelšava, 2. Jaroslav Siman  – ZŠ Revúca, B.I. Zocha, 3. Ján Ružiak – ZŠ Revúca, B. I. Zocha.
II. kategória – dievčatá: 1. Gabriela Tomiová – ZŠ Jelšava, 2. Erika Stanková – ZŠ Lubeník, 3. Martina Drobňáková – ZŠ Jelšava .
Organizačný  výbor  turnaja   ďakuje  za  sponzorskú  pomoc  Mestu Jelšava a ZŠ s MŠ Jelšava. Poďakovanie patrí usporiadateľom (O. Kováč), rozhodcom (Mgr. O. Belica), pedagogickému  dozoru  z jednotlivých  škôl, učiteľom telesnej výchovy zo ZŠ Jelšava (Mgr. J. Šlosárik a Bc. M. Nagypál)  ako  aj  zástupkyni  riaditeľa  ZŠ  s MŠ  Jelšava  (RNDr. Adela  Horváthová) a organizačnej  pracovníčke (M. Šeševičková).
Mgr. Ondrej Mladší,
výkonný riaditeľ turnaja

{jcomments on}

Čítať 4697 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 11:01

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Playlist: 0
Watching: Pribudlo nové video (118 videos)
Loading Player...