pondelok, 06 máj 2019 11:51

Do Rimavskej Soboty mieri špeciálna ponuka optiky

Napísal(a) BARBORA RUSŇÁKOVÁ
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Orange si pre obyvateľov Rimavskej Soboty pripravil exkluzívnu ponuku optického internetu a televízie. Služby na optike od Orangeu budú vďaka nej za ešte lepšie ceny a s množstvom ďalších výhod.

  • Optický internet a televízia na 3 mesiace na skúšku zadarmo,
  • internet s rýchlosťou 1 Gbit/s len za 15 € mesačne,
  • 50 % zľava na hlasový paušál,
  • k TV dva tematické balíky zadarmo,
  • Orange Sport s Ligou majstrov na 3 mesiace zadarmo,

 

  • možnosť sledovať vysielanie 31 dní spätne bezplatne,
  • peniaze na zmluvnú pokutu priamo na účet,
  • pri kúpe optických služieb žiadne aktivačné a inštalačné poplatky.

Internet aj televízia na skúšku zadarmo
Optický internet a televíziu od Orangeu si môžu zákazníci v Rimavskej Sobote vyskúšať na 3 mesiace zadarmo. Je pritom úplne na nich, či si na vyskúšanie vezmú akýkoľvek program optického internetu samostatne, alebo ľubovoľnú kombináciu optického internetu s televíziou. Ak služby splnia ich očakávania, môžu ich používať aj po skúšobnom období ďalej, a to stále výhodne – prenájom zariadení budú mať celkovo len za 2 centy mesačne, k televízii si môžu vybrať zadarmo 2 ľubovoľné tematické balíky (neplatí pre variant Basic, kde dokupovanie tematických balíkov nie je možné) a navyše nebudú platiť ani žiadne aktivačné a inštalačné poplatky. Ak im ale služba počas skúšobného obdobia z hocijakého dôvodu nebude vyhovovať, bez akýchkoľvek poplatkov či pokuty môžu jednoducho vrátiť a priniesť späť požičané zariadenia.

Paušál za polovičnú cenu
Aj hlasový paušál môžu mať zákazníci v Rimavskej Sobote za polovicu. Stačí si aktivovať internet alebo kombináciu internetu a TV na optike Orangeu s viazanosťou, využiť 3-mesačné skúšobné obdobie a hneď od prvého mesiaca získava zákazník automaticky 50 % zľavu na ľubovoľný nový Go paušál z ponuky Orangeu.

Super rýchly 1 Gbit/s internet výhodne
Okrem toho Orange v Rimavskej Sobote pripravil aj ďalšie benefity. Napríklad internet s rýchlosťou do 1 Gbit/s môžu mať zákazníci len za 15 € mesačne (platí pre prvých 300 zákazníkov).

Zmluvnú pokutu vyplatí Orange
Ani viazanosť u iného operátora nie je problém. Zákazníkom, ktorí sa rozhodnú počas svojej viazanosti odísť od konkurencie a vziať si optický internet či televíziu od Orangeu, vyplatí Orange výšku zmluvnej pokuty až do výšky 200 eur. Prechod od konkurencie počas viazanosti tak zákazníka nebude nič stáť a peniaze dostane po uplynutí 3-mesačného skúšobného obdobia priamo na svoj účet.

Televízia tiež s extra výhodami
Zákazníkov čakajú výhody aj k Orange TV. Zadarmo si môžu vybrať dva ľubovoľné tematické balíky, na 3 mesiace dostanú bezplatne balík Orange Sport s exkluzívnou Ligou majstrov a aj zariadenia budú mať počas celej doby viazanosti za zvýhodnenú cenu.
Podrobné informácie o ponuke v Rimavskej Sobote sa dozviete na predajnom mieste.

 BARBORA RUSŇÁKOVÁ

Čítať 277 krát Naposledy zmenené pondelok, 06 máj 2019 12:00

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x