pondelok, 18 november 2019 15:29

FOTOSÚŤAŽ 2019: O vaše hlasy sa uchádza 98 fotografií Doporučený

Napísal(a) Ing. Miroslava Vargová
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Miestna akčná skupina MALOHONT vyhlásila začiatkom júla 2019 7. ročník fotografickej súťaže Malohont mojimi očami, ktorá je určená pre malých aj veľkých, amatérskych aj profesionálnych fotografov. Súťažné fotografie bolo možné posielať do 30.09.2019. Teraz uverejňujeme podmienky, podľa ktorých sa aj čitatelia našej stránky môžu zúčastniť hlasovania za svojich favoritov vo fotosúťaži Malohont mojimi očami, ktoré potrvá  do 25.11.2019, pričom svoje hlasy môžete odovzdať ľubovoľnému počtu fotografií, ktoré sa vám páčia. Víťazi verejného hlasovania budú ocenení spolu s víťazmi jednotlivých kategórií fotosúťaže v decembri tohto roka.

Ako hlasovať?

Hlasovanie verejnosti prebieha na stránke www.regionmalohont.sk. V každej súťažnej kategórii môžete hlasovať za ľubovoľný počet fotografií. Stačí označiť tie, ktoré sa vám páčia a dať im svoj hlas kliknutím na tlačidlo Hlasuj (na konci stránky za fotografiami). Hlasovanie prebieha do 25.11.2019.
Pozn.: Mená autorov fotografií neuvádzame z dôvodu zvýšenia objektívnosti hlasovania.

Do súťaže sa zapojilo celkovo 20 fotografov prevažne z obcí MAS MALOHONT, ale aj z Rimavskej Soboty, Lučenca, Banskej Bystrice či Považskej Bystrice, a to vo veku od 17 do 51 rokov.

Zo 109 fotografií bolo 11 vyradených kvôli nesplneniu podmienok súťaže, pričom najčastejším dôvodom bolo nedostatočné rozlíšenie, nedodržanie súťažnej kategórie a miesta zhotovenia fotografií. Zvyšných 98 fotografií postúpilo do hlasovania verejnosti. Najviac z nich súťaží už tradične v kategórii Prírodné krásy (40), potom nasledujú kategórie Kultúrne dedičstvo (22), Ľudia a život (18) a kategória Naše obce (18). O víťazoch v jednotlivých kategóriách rozhodne okrem verejnosti aj hodnotiaca komisia.

Odkaz na hlasovanie!  

 

Ing. Miroslava Vargová
manažérka MAS MALOHONT

 

Čítať 594 krát Naposledy zmenené utorok, 19 november 2019 15:36

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.