×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/kultura/folklor/stromis
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/kultura/folklor/stromis
štvrtok, 07 apríl 2011 14:33

Detský folklórny festival so súbormi z Rimavskej Soboty, Revúcej, Klenovca, Tisovca i Hnúšte Doporučený

Napísal(a) Jaroslava Jelchová
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Gemersko-malohontské osvetové stredisko v Rimavskej Sobote a Mestské kultúrne stredisko v Hnúšti organizujú dňa 14.4.2011 regionálnu súťažnú prehliadku choreografií detských folklórnych súborov pod názvom Detský folklórny festival 2011.
Podujatie sa bude konať v priestoroch Mestského kultúrneho strediska v Hnúšti. V súťažnom programe sa predstavia detské  a mládežnícke folklórne súbory z Rimavskej Soboty, Revúcej, Klenovca, Tisovca a Hnúšte. Odborná porota z nich vyberie postupujúcich do krajského kola, ktoré bude výberom na Detský folklórny festival – celoštátnu súťažnú prehliadku detských folklórnych choreografií.


V samostatnom súťažnom bloku sa predstavia aj mladí sólisti, speváci ľudových piesní, z ktorých odborná porota vyberie postupujúcich na Hronseckú lipovú ratolesť – prestížnu výberovú prehliadku detských spevákov ľudových piesní.
Jaroslava Jelchová, GMOS

Čítať 2501 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:13

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!