utorok, 09 júl 2019 13:50

Najhodnotnejšie príspevky na stránke Maj Gemer v mesiaci jún Doporučený

Napísal(a) MG od
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Už šiesty mesiac, ktorý v roku 2019  na stránke Maj Gemer vyhodnocujeme, čo sa týka najvyššej čítavosti jednotlivých príspevkov, máme za sebou. Podľa nášho jednoduchého hodnotenia sme dospeli k tomuto poradiu:

Najvyššiu čítavosť v spomínanom mesiaci dosiahol príspevok od autora pod značkou (MG od) s titulkom: Zomrel spisovateľ pre deti aj dospelých Peter Glocko, rodák z Muráňa. Ďalšie poradie je nasledovné:

2. Sviatky Gemersko – malohontského folklóru v Klenovci otvárajú svoju bránu po 41. krát – autorka: Stanislava Zvarová,

3. Seniori Revúckej Lehoty spoznávali krásu Muránskej planiny – autorka: Mgr. Margita Mladšia,

4. Slávnosť konfirmácie v Evanjelickom a. v. kostole v Rožňavskom Bystrom – autorka: Marta Lajčáková

5. Úžasná návšteva do Revúcej prišla z Honkongu – autor: ZŠ.

Teší nás, že na stránke Maj Gemer sa so svojou kvalitou prezentujú články, ktoré majú rôznorodý obsah a dnes prevahu nadobudli najmä ženy autorky a pokryté boli prakticky všetky gemerské regióny. Príklad, že všade nájdeme zaujímavé tipy, ktoré keď sú dobre spracované, nájdu si množstvo svojich čitateľov aj na webstránke Maj Gemer. Blahoželáme vyhodnoteným autorom a želajme si spolu naďalej podobné autorské príspevky aj od ďalších našich prispievateľov.

 MG 

Čítať 135 krát Naposledy zmenené streda, 17 júl 2019 17:06

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x