sobota, 15 jún 2019 14:49

Prijmite pozvanie do knižnice na stretnutie a autogramiádu s Antóniou Mačingovou Doporučený

Napísal(a) Bachňáková
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

(Gemerská knižnica Pavla Dobšinského v Rožňave – tlačová správa)Gemerská knižnica Pavla Dobšinského v Rožňave, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja pripravila pre širokú verejnosť na pondelok 17.6.2019 o 17:00 hod. podujatie s Antóniou Mačingovou pod názvom Mama, strážkyňa zdravia rodiny. Podujatie sa uskutoční v rámci projektu Tajomstvá v literatúre III, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia www.fpu.sk a je hlavným partnerom projektu.
Celkovej zmene stravovacích návykov sa Antónia Mačingová venuje viac ako 20 rokov. Vďaka úprave vlastného jedálnička a zmenou istých myšlienkových vzorcov prekonala závažnú chorobu a vyhla sa celoživotnému užívaniu liekov.

2019 06 17 Macingova(a-„To, ako vyzeráme a ako sa cítime, je výsledok našich doterajších volieb,“ hovorí autorka kníh Najedzte sa do štíhlosti 1, Najedzte sa do štíhlosti 2 s podtitulom Harmónia zdravia, krásy a vitality a Najedzte sa do štíhlosti 3 s podtitulom Prestaňme diétovať – naučme sa jesť. „Recepty vytváram tak, aby vyzerali ako bežné, chutili ako bežné, ale aby bol ich účinok, na rozdiel od „normálnych“ pokrmov, telu prospešný,“ dodala Mačingová. „V samotnej Rožňave už pani Mačingová bola viackrát a keďže my v knižnici evidujeme zvýšený záujem o jej knihy, rozhodli sme sa ju v rámci projektu Tajomstvá v literatúre III pozvať aj k nám,“ prezradila pracovníčka knižnice Tímea Bagačková Zollerová.

Odhodlanie, vytrvalosť a disciplína boli tri slová, ktoré si na ceste za zdravím v jedno obdobie pripomínala každé ráno. A oplatilo sa. Po roku zmenených návykov si dala zdravotný stav do poriadku natoľko, že už roky nepotrebuje žiadne lieky. Prijmite pozvanie na stretnutie a autogramiádu s Antóniou Mačingovou v pondelok 17.6.2019 o 17:00 hod. do priestorov Gemerskej knižnice Pavla Dobšinského v Rožňave, kultúrneho zariadenia Košického samosprávneho kraja, ul. Lipová č. 3, ktoré sa uskutoční v rámci projektu Tajomstvá v literatúre III, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia www.fpu.sk a je hlavným partnerom projektu.

Tatiana Bachňáková

 

Čítať 257 krát Naposledy zmenené sobota, 15 jún 2019 17:57

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.