štvrtok, 03 júl 2014 22:58

Hviezdy športu prišli do Rožňavy

Napísal(a) Dušan Polák
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

rv IMG 6285aPekné športové popoludnie pod názvom Hviezdy športu v Rožňave pripravilo pre divákov i športovcov v sobotu 21. júna 2014 Občianske združenie 2 Mankes pod záštitou primátora mesta Rožňava. Do organizovania podujatia sa zapojil aj Klub SP MFK Rožňava, ktorý organizoval časť sprievodných akcií. Patrilo k nemu testovanie futbalových zručností mladých futbalistov, ale najmä zápas internacionálov Rožňavy s výberom internacionálov Košíc. V obidvoch výberoch nastúpili bývalí známi reprezentanti obidvoch miest. Kým za Rožňavu hrali takí hráči ako Deméň, Benco, Breuer, Keményi, Milko, Hlaváč, Strelka, Gášpar a Kamenský, za Košice nastúpili napríklad Strausz, Kánasy, Hodor, Plachý, Liba a iní, výsledok sa zrodil priaznivý pre obidve mužstvá. Diváci videli osem gólov v obidvoch sietiach brankárov a končený výsledok 4:4 svedčil aj o dobrej športovej zábave pre divákov. 

Keďže Rožňavu navštívili niekoľkí zástupcovia známeho talianskeho klubu SSC Neapol so svojim žiackym družstvom, prišli si na svoje i mladší žiaci hrajúci za miestny SP MFK Rožňava. Výsledok síce nebol pre domácich priaznivý, pretože svoju prevahu vyjadrili hostia aj gólmi v pomere 1:5, ale najmä domáci

si mohli po prvýkrát vo svojej kariére vyskúšať svoje schopnosti so zahraničným súperom, čo v našich podmienkach nebýva zvykom.

V hlavnom programe popoludnia o 15.00 hod. sa na ihrisku SP MFK Rožňava uskutočnil zápas športových hviezd, v ktorom sa predstavili aj hokejoví reprezentanti Slovenska, basketbalistky a ďalšie osobnosti. Z tohto športového podujatia v Rožňave vám prinášame niekoľko záberov.
Dušan Pollák

Čítať 2759 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:20

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Description of image1
Description of image2