×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/kultura/rakovnica/mdd/11
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/kultura/rakovnica/mdd/11
streda, 15 jún 2011 11:57

Poďakovanie detí z Rakovnice za skvelý deň patrí všetkým, ktorí sa o to usilovali Doporučený

Napísal(a) Dr. Jozef Sabo
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Medzinárodný deň detí je sviatok, ktorý si uctí každá obec. Aj obec Rakovnica sa tejto úlohy zhostila perfektne. Deň „D“ bol realizovaný v sobotu dňa 4. júna od 10.00 hod. na obecnom ihrisku. Pred začatím akcie miestnym rozhlasom boli pozvané deti na ich každoročnú oslavu. Aj keď je to každý rok, niekedy to nie je isté. Vždy je dôvod na to, aby deti prišli, pobavili sa, zasúťažili si, potešili sa.
Už pri vstupe na ihrisko obdržali balíček prekvapení, ktorý odštartoval ich zvedavosť na jednotlivé podujatia. Tie ich očakávali na jednotlivých stanovištiach.
Po slávnostnom otvorení predsedom kultúrnej komisie pri OZ

v Rakovnici Slavomírom Elexom deti začali „okupovať“ stanovištia. Tu sa pobavili, tam zasúťažili. Body sa zbierali. Získavali i sladké odmeny.
Čas plynul. Príjemná hudba dokresľovala vzrušujúcu, ale prekrásnu atmosféru. Pitný režim plne fungoval, pestrý výber nealko nápojov bol k dispozícii všetkým účastníkom zadarmo. I brušká detí si prišli na svoje. Obdržali výbornú pochúťku grátis, ktorá im dodala novú energiu.
Pri vyhodnotení súťaží sa deti obohatili o nové hračky a iné darčeky. Všetci ohodnotení dostali balíčky priamo od starostu obce Ľuboša Leštáka. Akt bol zaznamenaný fotografom.
Milo prekvapila „Mačka vo vreci“. Na konci podujatia všetky deti mali možnosť siahnuť si do veľkého, hlbokého vreca a hmatom si vybrať darček na rozlúčku. Hrabali sa v tom jedna radosť. Jeden si vybral to, druhý zase niečo iné. Každému sa dostalo.
Poďakovanie za skvelý deň patrí všetkým zainteresovaným. Veď bez nich, ako sa hovorí, by to nešlo. Odmenou organizátorom, sponzorom, obci bol úsmev a spokojnosť, ktorá, žiarila z každého dieťaťa.
Dr. J. Sabo

{gallery}kultura/rakovnica/mdd/11{/gallery}

Čítať 2860 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:37

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!