×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/obsah/honce/jar
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/obsah/honce/jar
štvrtok, 25 marec 2010 17:50

Prvý jarný deň v našej obci Honce ... a rána sú hneď milšie a ľahšie sa vstáva

Napísal(a) Janka Hricová
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
"... rána sú milšie a ľahšie sa vstáva.
Za oknom vtáčiky spievajú,
krásu jari všetkým hlásajú.
Príroda ožíva, aj nebo, stromy, zvieratká,
kvety, ba i ľudia zas..."

Po potulkách našou krásnou prírodou, dovoľte aj mne, aby som prispela kúskom jari, ktorá sa zhostila vedenia aj v našej obci Honce, neďaleko Štítnika. Teplé slniečko zohrieva lesy, lúky, stromy a aj nás ľudí. Vychádzame z našich domov viac a viac von do prírody, aby sme po dlhej zime načerpali nové sily.
Text a foto: Janka Hricová

{gallery}obsah/honce/jar{/gallery}
{jcomments on}

Čítať 3347 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:42

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!