pondelok, 05 november 2018 12:07

Dobrodružná cesta v Zocháčskom rozprávkovom lese

Napísal(a) Mgr. A. Turisová
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Kto by nemal rád rozprávky – ich tajomnú atmosféru, boj dobra a zla a najmä zaručene dobrý koniec? A práve do sveta rozprávok – presnejšie povedané do rozprávkového lesa – pozvali v tretiu októbrovú sobotu Zocháči deti z revúckych materských škôl spolu s ich rodičmi a starými rodičmi.
Pedagógovia z prvého stupňa ZŠ I. B. Zocha sa so svojimi milými hosťami vydali na dobrodružnú cestu. V Zocháčskom rozprávkovom lese ich víly priviedli k záhadným bytostiam. Marienka, Martinko Klingáčik, Perinbaba, obor, šašo a zázračný pavúk mali pre malých turistov pripravené veselé úlohy. Pri ich plnení sa malí i veľkí zabavili, deti dostali za odmenu sladký poklad a stali sa držiteľmi jedinečného certifikátu, ktorý im bude pripomínať skvelý deň, prežitý na záver babieho leta v lone prírody.

Na záver podujatia sa jeho účastníci podelili o mnohé krásne zážitky pri čajíčku v areáli školy.

ra rozpravkovy DSC 0849   ra rozpravkovy DSC 0867   ra rozpravkovy DSC 0896
         
ra rozpravkovy DSC 0905   ra rozpravkovy DSC 0915   ra rozpravkovy DSC 0929 1

 

Cesta rozprávkovým lesom bola prvou z akcií, ktoré pedagógovia ZŠ I. B. Zocha pripravili v rámci projektu Darujme si chvíľku. Aj takto chceme pripomenúť, že čas plynie rýchlo, a že v tomto uponáhľanom svete je fajn, keď sa dokážeme na chvíľu tešiť z maličkostí, z toho, že rodiny sú spolu. Veríme, že na nasledujúcom stretnutí budeme môcť obdarovať peknými zážitkami i ďalších.

Za krásne okamihy patrí vďaka organizátorom a tiež všetkým účastníkom.
Mgr. A. Turisová

 

Čítať 735 krát Naposledy zmenené pondelok, 05 november 2018 12:40

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.