sobota, 04 marec 2017 11:11

Jedenásty gymnaziálny bál sa vydaril

Napísal(a) K. Hviščová
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Z 11. gymnaziálneho bálu v Revúcej. Z 11. gymnaziálneho bálu v Revúcej. Foto: M. Rolinec

V slávnostne vyzdobenej spoločenskej miestnosti Gymnázia Martina Kukučína v Revúcej sme sa 18.2.2017 preniesli do sveta kúziel, aby sme sa spolu s Harrym Potterom zúčastnili už 11. gymnaziálneho bálu. Tento ples bol o to výnimočnejší, že sa konal v roku, kedy si slávnostne pripomenieme už 155. výročie založenia Prvého slovenského gymnázia, ktorého sme my hrdým pokračovateľom. Tento ples bol takou malou predprípravou pred oslavami, ktoré nás v septembri čakajú.

Okrem zábavy sme si pozreli ukážku barmanskej zručnosti Mareka Antala, zvolili sme kráľovnú a kráľa plesu – Ivonu Hrbálovú a Miroslava Petráša a mali sme možnosť vyhrať aj pekné ceny v tombole, za ktoré ďakujeme sponzorom, ktorí nám do nej prispeli. Zábava, o ktorú sa postaral DJ Dušan Dojčár, skončila v ranných hodinách a myslím, že môžem za všetkých zúčastnených povedať, že ples sa vydaril a už sa všetci tešíme na ďalší. 
Text: K. Hviščová
Foto: M. Rolinec

 

 

 

 

 Video GMK PLES PROGRAM Miroslavy Masárovej

 

Čítať 1096 krát Naposledy zmenené sobota, 04 marec 2017 19:20

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x