nedeľa, 22 september 2013 18:19

Čoltovo šancu dostať sa do čela súťaže II. triedy v tomto kole nevyužilo

Napísal(a) mg=od
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Futbaloví fanúškovia druhej triedy boli zvedaví v ôsmom kole najmä na to, ako si doma poradia Čoltovčania s brzotínskou Mladosťou. Keďže vedúci Lipovník i druhé Jovice v tomto kole mali voľno, Čoltovo po zisku troch bodov s posledným mužstvom súťaže sa mohlo dostať na prvé miesto. Nestalo sa. Čoltovo doma nezvládlo zápas, pretože v zápase sa im nielen nedarilo, ale okrem prehry stratili i jedného hráča, ktorý pre červenú kartu nedohral zápas. Že rozhodca pre vzájomné napadnutie sa vylúčil aj hráča hostí na výsledku sa už nič nestalo. A to bolo veľké prekvapenie kola v II. triede. V tomto kole sa červenalo aj Dobšinej a to strelcovi najkrajšieho gólu v minulom kole, ktorý pre urážku rozhodcu sa musel porúčať z ihriska v zápase s gemerskohôrskou rezervou. Domáci síce aj tak zvíťazili 4:2, ale strata hráča ich bude možno mrzieť už v nasledujúcom kole.

Výsledky II. triedy v 8. kole: Čoltovo – Ml. Brzotín 1:2, Nižná Slaná – Pača 2:1, Dobšiná B – Gem. Hôrka B 4:2, Plešivec – Krh. Dlhá Lúka B 4:3.

TABUĽKA II. TRIEDY PO 8. KOLE:

 

NAJLEPŠÍ STRELCI II. TRIEDY PO 8. KOLE:

13 gólov: M. Baláž (Čoltovo,

7 gólov: Vl. Zsóri (Gem. Hôrka B)

6 gólov : B. Róczei Čoltovo)

5 gólov: A. Polák (Kružná), M. Podracký (Jovice), D. Klárik (Krh.Dlhá Lúka B),

4 góly: O. Kerekes, R. Zagiba (obaja Lipovníka), J. Gulykáš (Pača), atď., A. Gergei (Krh. Dlhá Lúka B), atď.

 

Čítať 1062 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:12

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x