utorok, 06 september 2011 11:05

Domáci Jovičania, napriek prehre, ocenili hru i zaslúžené víťazstvo rezervy hostí zo Štítnika Doporučený

Napísal(a) Matúš Sopócy
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ilustračné foto z jovického futbaluJovice - Štítnik "B" 0:3 (0:2). Jovičania prvýkrát v tomto ročníku II. triedy odohrali svoj domáci zápas a to v treťom kole proti rezerve Štítnika s cieľom uspieť a pripísať si 3 body. Na zápas sa prišlo pozrieť na jovické pomery dosť veľa divákov. Už od úvodu hostia hrýzli a snažili  sa rýchlymi kontrami dostať k bráne domácich, ale k vážnejšiemu ohrozeniu brány nedošlo. Mohla prebiehať asi 20. - 25. minúta, kedy sa hosťujúci hráč uvoľnil v 16-tke a strelou po zemi otvoril skóre tohoto zápasu. O niečo neskôr na centrovanú loptu do 16-tky nešťastne nabehol Albert a hlavou prekonal domáceho brankára. Takže prvý polčas sa skončil výsledkom 0:2.


V druhom polčase si domáci vypracovali niekoľko šancí, ale dnes im asi nebolo súdené skórovať. Veľmi zaujímavá situácia nastala pri treťom góle hostí, kedy takmer všetci hráči v domnení, že sa jedná o ofsajd, prestali hrať, až na útočníka hostí, ktorý svoj samostatný nájazd pohodlne premenil 3:0. Domáci sa snažili dať aspoň čestný gól, ale ten stále neprichádzal aj vďaka dobre chytajúcemu brankárovi hostí. V posledných minútach, v snahe ešte zvrátiť výsledok, dochádzalo k prečísleniu obrany domácich, a tak hostia mali ešte minimálne tri tutovky, ale tentoraz sa vyznamenal aj domáci gólman. Hostia si toto víťazstvo plne zaslúžili, lebo počas celého zápasu boli rýchlejším a technickejším mužstvom. V nedeľu cestujú Jovičania do Nižnej Slanej  a veria, že z vonka opäť zabodujú. R: Nemčko, DZ: Máté.
Matúš Sopócy
{jcomments on}

Čítať 1378 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:14

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x