pondelok, 08 apríl 2019 10:41

Halová sezóna mladých futbalistov MFK Revúca je ukončená Doporučený

Napísal(a) janet
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Halové zimné turnaje tejto sezóny sú už minulosťou. Vyšlo slniečko, oteplilo sa a všetky futbalové aktivity sa presúvajú von na trávu, na ihriská. Skôr či neskôr sa rozbiehajú pravidelné ligové zápasy a turnajov už bude pomenej. Chceli by sme trochu bilancovať.
V zime boli mladší žiaci MFK Revúca na troch turnajoch. A s výsledkom jedno štvrté miestom, jedno druhé a jedno prvé miesto, neurobili svojmu klubu hanbu.
Keď má bilancovať staršia prípravka, tak sa dá povedať, že to bola bronzová zimná sezóna. Z desiatich turnajov boli až 5-krát tretí! Jedenkrát štvrtí a piati, dvakrát druhí a raz sa im podarilo vystúpiť na najvyšší stupienok.

 ra halovy DSC 3152x 2

Ostatne skupiny usilovne trénovali. Starší žiaci sa pripravovali na boj o najvyššie priečky v ligovej tabuľke v jarnej časti a naši najmenší, ktorí len tento rok začali písať svoju futbalovú budúcnosť, na svoju turnajovú šancu ešte len čakajú. Budú mať možnosť ukázať sebe, trénerovi a rodičom čo sa naučili v jarných prípravných zápasoch.

Celkovo môžemepovedať, že so zimnou časťou sezóny sme boli spokojní. Stále však prežívame sklamanie, že nemôžeme u nás v Revúcej ponúknuť dôstojné miesto pre usporiadanie halových turnajov, pretože žiadna telocvičňa nespĺňa kritériá a kapacity pre tento účel. Ale aj v tejto situácii sme využili ponuku zo susedného mesta Hnúšťa, ktoré nám prepožičalo miestnu športovú halu.

janet

 

Čítať 394 krát Naposledy zmenené utorok, 09 apríl 2019 10:44

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x