pondelok, 08 apríl 2019 10:41

Halová sezóna mladých futbalistov MFK Revúca je ukončená Doporučený

Napísal(a) janet
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Halové zimné turnaje tejto sezóny sú už minulosťou. Vyšlo slniečko, oteplilo sa a všetky futbalové aktivity sa presúvajú von na trávu, na ihriská. Skôr či neskôr sa rozbiehajú pravidelné ligové zápasy a turnajov už bude pomenej. Chceli by sme trochu bilancovať.
V zime boli mladší žiaci MFK Revúca na troch turnajoch. A s výsledkom jedno štvrté miestom, jedno druhé a jedno prvé miesto, neurobili svojmu klubu hanbu.
Keď má bilancovať staršia prípravka, tak sa dá povedať, že to bola bronzová zimná sezóna. Z desiatich turnajov boli až 5-krát tretí! Jedenkrát štvrtí a piati, dvakrát druhí a raz sa im podarilo vystúpiť na najvyšší stupienok.

 ra halovy DSC 3152x 2

Ostatne skupiny usilovne trénovali. Starší žiaci sa pripravovali na boj o najvyššie priečky v ligovej tabuľke v jarnej časti a naši najmenší, ktorí len tento rok začali písať svoju futbalovú budúcnosť, na svoju turnajovú šancu ešte len čakajú. Budú mať možnosť ukázať sebe, trénerovi a rodičom čo sa naučili v jarných prípravných zápasoch.

Celkovo môžemepovedať, že so zimnou časťou sezóny sme boli spokojní. Stále však prežívame sklamanie, že nemôžeme u nás v Revúcej ponúknuť dôstojné miesto pre usporiadanie halových turnajov, pretože žiadna telocvičňa nespĺňa kritériá a kapacity pre tento účel. Ale aj v tejto situácii sme využili ponuku zo susedného mesta Hnúšťa, ktoré nám prepožičalo miestnu športovú halu.

janet

 

Čítať 336 krát Naposledy zmenené utorok, 09 apríl 2019 10:44

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.