nedeľa, 23 október 2011 11:00

Hostia z Dlhej Lúky proti Slavošovciam ťažili z hry tvorcu a najlepšieho strelca Čižmára Doporučený

Napísal(a) FKKRDL
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Slavošovce – Krásnohorská Dlhá Lúka 0:2 (0:1), góly: Gebe a Čižmár. ŽK: Parditka (5). Zápas sa hral v studenom počasí pred asi 80 divákmi. S prehľadom rozhodoval Drenko a na čiarach mu asistovali Uhrin a Czakoi, delegátom zápasu bol Gonos.
Zápas 12. kola I. triedy vo futbale bol vcelku korektný, hralo sa bez tvrdosti a na tom má svoj podiel aj hlavný rozhodca, ktorý udržal zápas v medziach slušnosti. Mladý domáci kolektív hral v poli dobrý futbal, ale hostia pokryli nebezpečného Vargu, ktorý len v úvode strieľal vedľa a v

závere zápasu jeho hlavička neohrozila Bacsa v bráne hostí. Hostia ťažili z hry tvorcu Čižmára a pri jeho centri brankár domácich skvelým zákrokom zabránil gólu po Albertovej hlavičke z hranice 5 metrov. Domáci sa pokúšali ohrozovať hosťujúcu bránu centrovanými loptami, ale tie obrana hostí likvidovala do bezpečia. Gól hostí padol po akcii Alberta, keď Gebe lišiacky prehodil brankára domácich strelou zo 16-ky. Individuálne akcie Gebeho a Čižmára ostali bez gólového efektu.
V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, domáci dobre kombinovali, ale Herchl na všetko sám  nestačil. Bacsa ohrozovali len zo štandardiek a strelami z diaľky. Naopak, domáci brankár sa opäť vyznamenal po strelách Čižmára, Grecmachera a Riga. V závere hostia poistili vedenie po akcii Čižmára, ktorý si narazil loptu s Rigóm a nedal brankárovi šancu. Týmto víťaztvom, už štvrtom v poradí na súperovom ihrisku, sa aspoň do dnešného nedeľného obeda posunulo mužstvo Krásnohorskej Dlhej Lúky na čelo tabuľky.
Mužstvo Dlhej Lúky nastúpilo v zostave: Bacso - Parditka, Kováč, Szaniszló, Juríni - Hegedus, Čižmár, Rigó, Zsila, Gebe, Albert. Striedali Danko, Klárik a Grecmacher.
FKKRDL
{jcomments on}

Čítať 1336 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:20

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x