pondelok, 22 júl 2019 13:59

Do druhého kola Slovnaft CUP-u postupuje FK Krásnohorské Podhradie Doporučený

Napísal(a) MG od
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Prvými futbalovými zápasmi sa začala v sobotu 20. júla 2019 turnajová súťaž 51. ročníka Slovenského pohára - SLOVNAFT CUP 2019/20. Z horného Gemera sa v tomto kole predstavili na ihrisku v Rožňave v nedeľu 21. júna v tejto súťaži zástupcovia V. ligy K-G skupiny z horného Gemera, a to zo IV. ligy zostupujúci FK Krásnohorské Podhradie a po predchádzajúcom do V. ligy postupujúcom klube Gemtex Rudná jeho nástupca  MFK Rožňava. Hrať sa však začalo oproti určenému termínu o trištvrte hodiny neskoršie. Aj keď za Rožňavu nastúpili známe mená, derby stretnutie však nenadchlo fanúšikov ani jedného klubu. Po nerozhodnom výsledku v normálnom čase nakoniec o postupujúcom mužstve rozhodli pokutové kopy. 

V nich sa strelecky zaskveli hostia z neďalekého Krásnohorského Podhradia, ktorí v druhom kole privítajú pod hradom ligové mužstvo z Fortuna ligy MFK Michalovce.  

MFK Rožňava - FK Krásnohorské Podhradie 0:0 (1:4 PK). ŽK: L. Dávid, P. Sappanoš - N. Luko. R: R. Drenko – P. Gonos, L. Marton, DS: P. Repaský. Div.: 482. 

Rožňava: L. Šalamon © - J. Korfanta, R. Greško (28´P. Kontra), Z. Bauer, D. Kakalejčík, M. Ikri (84´ Z. Molčan), P. Sappanoš, T. Nemeth, G. Beshir (55´ O. Sanisló), J. Figúr, L. Dávid. 

PODHRADIE: J. Salai – I. Oravec, J. Erdofalvi (C ), Cs. Kiss, N. Luko (76´ Š. Kun), M. Seman, T. Kardoš, J. Kovács (55´ M. Mészner), D. Vozár (65´ D. Vozár), J. Rencsok, T. Revúcky. 

V 2. kole 14.AUGUST.2019, 17:00 sa stretnú FK Krásnohorské Podhradie – MFK Michalovce.  

 

Čítať 624 krát Naposledy zmenené streda, 24 júl 2019 15:44

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.