utorok, 24 september 2019 18:22

Tri majstrovské nedele pre revúcku biatlonistku Tamarku Molentovú Doporučený

Napísal(a) KB Magnezit Revúca

Týždeň po ukončení letnej biatlonovej sezóny na Slovensku sa bojovalo o majstrovské tituly v Českej republike. Slovenským zväzom biatlonu boli na tieto preteky nominovaní za SR aj dvaja pretekári Klubu biatlonu Magnezit Revúca – Tamara Molentová a Markus Sklenárik.
V sobotňajšom šprinte (21.9.2019) Markus obsadil veľmi pekné 16. miesto a v popoludňajšom štafetovom preteku s ďalšími dvomi slovenskými chlapcami 7. miesto. Tamarka dosiahla perfektný výsledok, keď vo svojej kategórii obsadila 4. miesto.
V nedeľu bola na programe pre mnohých najobávanejšia disciplína – preteky s hromadným štartom. Markusovi Sklenárikovi nevyšla streľba (3+3), napriek tomu neskončil úplne na chvoste a vybehal slušné 16. miesto.

ra biatlon tamcastupne 1   ra cechy tamca2   ra biatlon tamca 1

ra biatlon skvyp1Po dvoch predchádzajúcich nedeliach, kedy Tamarka Molentová získala za sebou dva tituly Majsterky SR sa ukázalo, že jej nedele plne vyhovujú, a tak aj napriek jednému nezostrelenému terču vybojovala ďalší majstrovský titul, keď porazila všetkých 34 svojich súperiek.
Ďakujeme našim pretekárom za reprezentáciu klubu a mesta.