sobota, 05 december 2020 10:50

Z histórie futbalového klubu TJ Sokol Gemtex Rudná (2001 – 2020) Doporučený

Napísal(a) Ing. Štefan Tomášik
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Futbalový klub TJ Sokol Gemtex Rudná patrí medzi popredné kluby v okrese Rožňava. Svedčia o tom umiestnenia v tabuľke za posledných päť sezón. Preto si náš spolupracovník Ing. Štefan Tomášik vybral tento klub a napísal o ňom článok. V príspevku uvádza súpisky pre jednotlivé sezóny a umiestnenia v konečnej tabuľke. Pri niektorých sezónach je uvedený aj výbor. Článok dopĺňa fotografia.

Súpisky:

2001 – 2002: R. Szöllös – P. Szöllös, Kováč, Vanyo, Šimon, Br. Kurian, Bo. Kurian, Šalamon, Gacek, Köteles, Bukovič, Deméň, Lörinc, Macko, Bartaloš, Makai

2002 – 2003: R. Szöllös – P. Szöllös, Vanyo, E. Lipták, Šimon, Br. Kurian (jesenná časť), Bo. Kurian, Šalamon, Gacek, Köteles, Bukovič, Deméň, Lörinc, Macko, Bartaloš, Makai

2003 – 2004: R. Szöllös – R. Kamenský, L. Kováč, Šalamon, R. Drenko, E. Lipták, Haluška, Gacek, Lörinc, Deméň, Bukovič, P. Szöllös, Čillík, Rabas, Vanyo, Roxer, Gacek, Blaško, Maté, Milko, Dávid, Bačo.

Jeseň 2004

Realizačný tím: Ladislav Nagy (predseda), Peter Kiss (podpredseda), Alexander Köteles (tréner), Peter Gonos (tréner dorastu), Gabriela Mátéová, Július Kerekeš, Alexander Renčok, Štefan Burkovský, Štefan Krupinský (členovia)

Káder: Róbert Szöllös, Ján Rabas – Norbert Bačo, Norbert Bukovič, Juraj Blaško, Adam Burdiga, Jakub Buzinkay, Robert Drenko, Norbert Drenko, Oliver Dávid (hosťovanie do 31. 8. 2005), Boris Čilík, Peter Gacek, Peter Gonos, Alexander Köteles, Boris Kurian, Dušan Macko, Peter Milko (hosťovanie do 31. 8. 2004), Peter Máté, Norbert Máté, Zlatko Lőrincz, Ladislav Rabas, Patrik Roxer, Alexander Renčok, Peter Szöllös, Ján Šalamon, Ladislav Šimon, Tibor Vanyo, Marián Korčok, Zsolt Hegedüs

Jar 2005

Výbor: Július Kerekeš (predseda), Peter Kiss (podpredseda), Vojtech Makai (hrajúci tréner), Tibor Vanyo, Peter Bartaloš (tréneri dorastu), Gabriela Mátéová, Alexander Renčok, Štefan Burkovský, Štefan Krupinský (členovia)

Káder: Róbert Szöllös, Ján Rabas – Norbert Bačo, Norbert Bukovič, Juraj Blaško, Adam Burdiga, Jakub Buzinkay, Oliver Dávid, Boris Čilík, Peter Gacek, Alexander Köteles, Dušan Macko, Norbert Máté, Zlatko Lőrincz, Patrik Roxer, Peter Szöllös, Ján Šalamon, Ladislav Šimon, Tibor Vanyo, Zsolt Hegedüs, Michal Ruszó, Branislav Kurian, Vojtech Makai

Jeseň 2005

Výbor: Július Kerekeš (predseda), Peter Kiss (podpredseda), Ferdinand Drenko (tréner), Peter Bartaloš (tréner dorastu), Gabriela Mátéová, Alexander Renčok, Štefan Burkovský, Štefan Krupinský (členovia)

Káder: Róbert Szöllös, Ján Rabas – Norbert Bačo, Norbert Bukovič, Juraj Blaško, Adam Burdiga, Jakub Buzinkay, Peter Gacek, Alexander Köteles, Dušan Macko, Norbert Máté, Zlatko Lőrincz, Patrik Roxer, Peter Szöllös, Ján Šalamon, Ladislav Šimon, Tibor Vanyo, Zsolt Hegedüs, Michal Ruszó, Branislav Kurian, Marek Macko, Kiss, Kuzma, Makai, P. Sanisló

Jar 2006

Výbor: Július Kerekeš (predseda), Peter Kiss (podpredseda), Vojtech Makai (tréner), Peter Bartaloš (tréner žiakov), Gabriela Mátéová, Alexander Renčok, Štefan Burkovský, Štefan Krupinský (členovia)

Káder: Róbert Szöllös, Ján Rabas – Norbert Bačo, Norbert Bukovič, Juraj Blaško, Adam Burdiga, Alexander Köteles, Patrik Roxer, Peter Szöllös, Ján Šalamon, Ladislav Šimon, Tibor Vanyo, Michal Ruszó, Branislav Kurian, Marek Macko, Peter Máté, Ladislav Dávid, Stanislav Ďuriček, Peter Sanisló, Robert Drenko, Pavol Kontra, Vojtech Makai

2006 – 2007: R. Szöllös – Šimon, Ďuríček, Köteles, Demko, Kontra, Ján Gonos, Molčan, Domik, Kurian, Deméň, J. Rabas, D. Macko, P. Maté, N. Maté, Burdiga, Blaško, Vanyo, Buzinkay

Jeseň 2007

Výbor: Július Kerekeš (predseda), Zlatko Lörinc (tajomník), Branko Kurian (tréner), Alexander Szöllös (vedúci mužstva), Gabriela Mátéová, Alexander Renčok, Štefan Burkovský, Štefan Krupinský (členovia)

Káder: Róbert Szöllös – Norbert Bačo, Adam Burdiga, Tomáš Burdiga, Alexander Köteles, Branko Kurian, Norbert Máté, Ladislav Rabas, Peter Szöllös, Ladislav Šimon, Tibor Vanyo, Milan Demko, Ján Gonos, Pavol Kontra, Tomáš Domik, Zoran Molčan, Ladislav Dávid

Jar 2008

Výbor: Július Kerekeš (predseda), Zlatko Lörinc (tajomník), Branko Kurian (tréner), Alexander Szöllös (vedúci mužstva), Gabriela Mátéová, Alexander Renčok, Štefan Burkovský, Štefan Krupinský (členovia)

Káder: Róbert Szöllös – Norbert Bačo, Adam Burdiga, Tomáš Burdiga, Alexander Köteles, Branko Kurian, Norbert Máté, Ladislav Rabas, Peter Szöllös, Ladislav Šimon, Tibor Vanyo, Milan Demko, Ján Gonos, Pavol Kontra, Tomáš Domik, Zoran Molčan, Ladislav Dávid

Jeseň 2008

Výbor: Július Kerekeš (preseda), Zlatko Lörinc (tajomník), Ladislav Dávid (tréner)

Káder: Robert Szöllös, Tomáš Makkai – Norbert Bačo, Alexander Köteles, Branko Kurian, Peter Szöllös, Ladislav Šimon, Tibor Vanyo, Ján Gonos, Pavol Kontra, Tomáš Domik, Zoran Molčan, Ladislav Dávid, Ondrej Sanisló, Peter Sanisló, Roland Kovács, Goran Beshir, Stanislav Ďuriček, Pavol Lukáč

Jar 2009: R. Szöllös, Bačo – Šimon, Koteles, Ďuriček, Vanyo, Kontra, Sanisló, P. Szöllös, Domik, Z. Greško, Gacek, Kurian, Gonos, Demko, Lukáč, Molčan

Jeseň 2009: Bačo, R. Szöllös – Šimon, Demko, Jakab, Dávid, Domik, R. Kovács, Orbán, Kontra, O. Sanisló, P. Sanisló, Koteles, Adam, Gacek, Ďuriček, Burdiga, Piaterík, Drenko, P. Maté

Jar 2010: Bacso, Br. Kurian – Šimon, Ďuriček, Jakab, Vysoký, Domik, Gacek, Pavlík, Kontra, P. Sanisló, Koteles, Piaterík, Orbán, Dávid, Vanyo, Bo. Kurian

Jeseň 2010: R. Szöllös, Rabas, Kurian – Šimon, Deméň, Jakab, Dávid, Domik, Kovács, Strelka ml., Kontra, P. Sanisló, O. Sanisló, Pavlík, Koteles, Orbán, Ďuriček, Burdiga, Gacek, P. Szöllös

Jar 2011: R. Szöllös – Šimon, Deméň, Jakab, Dávid, Molčan, Domik, Kovács, Pavlík, Kontra, P. Sanisló, Koteles, Burdiga, Orbán, O. Sanisló, Gacek

Jeseň 2011: Kerekeš – Jakab, O. Sanisló, Koteles, Šimon, Kontra, Deméň, T. Burdiga, A. Burdiga, Konček, Pavlík, Orbán, Kovács, Strelka ml., Mil. Gallo, Ďuriček

Jar 2012: Kerekeš – Šimon, R. Kovács, A. Burdiga, Jakab, Konček, Kurian, L. Lörinc, Pavlík, Kontra, O. Sanisló, Gacek, Molčan, Köteles, Ďuriček, Orbán, Domik, Mil. Gallo, Z. Lörinc

2012 – 2013: Kerekeš, Péter (jar) – Šimon, S. Ďuriček, L. Rabas, Köteles, Konček, Molčan, Kolesár, Pavlík, O. Sanisló, Németh, Köteles, Burdiga, R. Szöllös, Deméň, Székely, Kontra, Domik, Z. Lörinc, Orbán, Vysoký, J. Rabas, Vanyo, Ováry

2013 – 2014 : R. Szöllös – L. Šimon, O. Sanisló, R. Jakab, L. Rabas, O. Vysoký, T. Pavlík, V. Konček, F. Čapó, J. Rabas, Z. Molčan, Š. Murza, S. Ďuriček, L. Dávid , A. Köteles, P. Kontra, B. Kurian, Z. Lörinc, D. Orbán, T. Domik , P. Sanisló, Cs. Ováry, R. Die (jarná časť)

2014 – 2015: R. Szöllös, Bacso, Drugda (jar) – L. Šimon, A. Koteles, Jakab, O. Sanisló, Vysoký, Fr. Čapó, Molčan, Štefan, L. Dávid, A. Burdiga, J. Rabas, L. Rabas, Die, P. Sanisló, Domik, Ováry, Székely, Kontra, Konček, Orbán, Ďuriček, Pavlík, Németh (jar)

2015 – 2016: R. Szöllös, L. Fabian – Šimon, P. Szöllös, Hatvaník, O. Sanisló, Ováry, Vysoký, Molčan, Chochol, Čapó, Hanzlík, A. Koteles, D. Koteles, B. Kurian, S. Ďuriček, J. Rabas, Jakab, P. Sanisló, T. Pavlík, R. Štefan, Kontra, Galajda, Die, Székely, Madarász, V. Konček, D. Orbán, L. Dávid, A. Burdiga, T. Vanyo

2016 – 2017: L. Fabian, Z. Lörinc, R. Szöllös – Šimon, P. Szöllös, Sanisló, Galajda, Ďuriček, Kékesi, Köteles, Ováry, Vysoký, Székely, Orbán, Dávid, Štefan, Orbán, Kontra, Kurian, Beshir, Molčan, Gyömbér, Čapó, Chochol, Hanzlík, D. Köteles, A. Köteles

Jeseň 2017: J. Rabas, L. Fabian – L. Dávid, Šimon, Ďuríček, Székely, Kontra, Köteles, Ováry, Pavlík, Čapó, Orbán, Pačan, Molčan, Gyömbér, Vysoký, Urban, Beshir, Štefan, Galajda, Sanisló, Konček

Jar 2018: Manko, Rabas, Fabian – L. Dávid, Pačan, Urban, Székely, Konček, Čapó, Štefan, Molčan, Hanzlík, Vysoký, Šimon, Ováry, Kontra, Köteles, Galajda, Pavlík, Beshir, Ulbrik, Ďuriček, Szöllös, Zagiba, Gyömbér, Sanisló

Jeseň 2018: R. Szöllös, Rabas, Zakhar – Ováry, Urban, Sanisló, Greško, Köteles, Šimon, M. Zagiba, P. Szöllös, Beshir, Ďuriček, Németh, Vysoký, Sappanoš, Gyömbér, Molčan, Orbán, Kontra, Székely, Štefan, Z. Breuer, Konček, Dávid, Čapó, Chochol

Jar 2019: R. Szöllös, Rabas, Zakhar – L. Dávid, R. Greško, Šimon, Sanisló, Beshir, Kontra, Köteles, Urban, Molčan, Breuer, Chochol, Németh, Székely, Sappanoš, Vysoký, Gyömbér, Ováry, Zagiba, P. Szöllös, Ďuriček, Konček

Jeseň 2019: R. Szöllös, Oravecz – Ivanič, Kakalejčík, J. Horvát, Benke, Köteles, Greško, Kontra, L. Rabas, Molčan, Ďuriček, Lipták, Ďurský, Die, M. Horvát, Lörinc, Breuer, Sanisló, Sappanoš, Leštach, Gyömbér, Drobňák, Urban, Dávid, Štefan, Orbán, Figúr, Fabian

Jeseň 2020: Spišák, Molnár – Korfanta, Varga, Greško, Kontra, J. Horvát, M. Horvát, Gyömbér, Leštach, Babik, Tamás, Beshir, Ivanič, M. Gelda, Šikúr, Sappanoš, Havko, Ďurský, Vysoký, Kovács, Figúr, Domik, Ováry, Dávid, Štefan, Chochol

Umiestnenia:

2019 – 2020 2. miesto 15 bodov, 7. liga, fúzia s Rožňavou, pozn.: ročník bol anulovaný

2018 – 2019 2. miesto 54 bodov
2017 – 2018 4. miesto 42 bodov
2016 – 2017 5. miesto 37 bodov
2015 – 2016 3. miesto 50 bodov
2014 – 2015 4. miesto 40 bodov
2013 – 2014 1. miesto 63 bodov, víťaz 1. triedy
2012 – 2013 6. miesto 40 bodov
2011 – 2012 8. miesto 33 bodov
2010 – 2011 5. miesto 42 bodov
2009 – 2010 8. miesto 40 bodov
2008 – 2009 4. miesto 41 bodov
2007 – 2008 5. miesto 38 bodov
2006 – 2007 9. miesto 30 bodov
2005 – 2006 10. miesto 31 bodov
2004 – 2005 12. miesto 33 bodov
2003 – 2004 6. miesto 37 bodov
2002 – 2003 6 miesto 36 bodov
2001 – 2002 1. miesto 38 bodov, víťaz 2. triedy

Pripravil Ing. Štefan Tomášik

Čítať 319 krát Naposledy zmenené sobota, 05 december 2020 15:45

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.