streda, 05 jún 2013 21:38

AKTUÁLNE TABUĽKY FUTBALOVÝCH MUŽSTIEV HORNÉHO GEMERA (2012/2013)

Napísal(a) mg
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

V. LIGA SKUPINA JUH:

1.

Krompachy

30

22

5

3

68

:

15

71

2.

Čaňa

30

20

2

8

91

:

38

62

3.

V. Folkmár

30

16

9

5

70

:

38

57

4.

Šaca

30

15

7

8

59

:

37

52

5.

Sobrance

30

15

7

8

68

:

32

52

6.

Medzev

30

15

6

9

70

:

41

51

7.

Sokoľany

30

14

7

9

67

:

43

49

8.

Kr. Chlmec

30

11

7

12

39

:

41

40

9.

Michaľany

30

12

3

15

56

:

58

39

10.

Rožňava

30

12

2

16

44

:

58

38

11.

Rudňany

30

11

5

14

38

:

61

38

12.

Strážske

30

11

2

17

35

:

49

35

13.

Sp. Vlachy

30

9

4

17

28

:

56

31

14.

V. Kapušany

30

10

1

19

31

:

61

31

15.

Poproč

30

6

4

20

25

:

78

22

16.

Turňa n/T

30

5

1

24

40

:

123

16

 

 VI. LIGA KOŠICKO-GEMERSKÁ 

1.

Kalša

26

18

3

5

68

:

24

57

2.

Geča

26

16

8

2

84

:

23

56

3.

Kokšov-Bakša

26

15

6

5

57

:

32

51

4.

Gem. Poloma

26

13

1

12

53

:

57

40

5.

Ťahanovce

26

12

3

11

68

:

49

39

6.

Koš. N. Ves

26

10

7

9

39

:

36

37

7.

Krh. Podhradie

26

10

6

10

45

:

42

36

8.

Malá Ida

26

11

2

13

58

:

61

35

9.

Gem. Hôrka

26

10

5

11

39

:

38

35

10.

V. Opátske B

26

9

7

10

52

:

47

34

11.

Budimír

26

10

2

14

51

:

90

32

12.

Dobšiná

26

8

3

15

48

:

65

27

13.

Ruskov

26

6

2

18

31

:

82

20

14.

Seňa

26

5

3

18

37

:

84

18

 DORASTENCI - IV. LIGA K-G: 

 

1.

Kechnec

20

18

0

2

78

:

17

54

2.

Krásna

20

14

1

5

86

:

27

43

3.

Svinica

20

12

2

6

57

:

30

38

4.

Sokoľany

20

10

0

10

70

:

41

30

5.

Trstené p/H

20

9

3

8

64

:

54

30

6.

Poproč

20

9

1

10

44

:

44

28

7.

Budimír

20

8

3

9

44

:

50

27

8.

Drnava

20

8

1

11

42

:

49

25

9.

Valaliky

20

6

3

11

29

:

65

21

10.

Medzev

20

6

2

12

40

:

56

20

11.

Geča

20

2

0

18

12

:

133

6

 

STARŠÍ ŽIACI – II. LIGA JUH 

1.

Lok. Košice

24

21

1

2

87

:

21

64

2.

SAFI Prešov

24

18

2

4

136

:

28

56

3.

Čierna n/T

24

18

0

6

115

:

42

54

4.

Ben. Košice

24

16

3

5

97

:

43

51

5.

Kechnec

24

14

1

9

102

:

52

43

6.

Buzica

24

10

4

10

81

:

49

34

7.

Moldava n/B

24

11

0

13

76

:

82

33

8.

Rožňava

24

10

1

13

72

:

52

31

9.

Šaca

24

9

1

14

34

:

101

28

10.

Sečovce

24

8

1

15

33

:

72

25

11.

V. Kapušany

24

6

0

18

55

:

157

18

12.

Čaňa

24

5

0

19

31

:

125

15

13.

Galakt Košice

24

3

0

21

35

:

130

9

 MLADŠÍ ŽIACI – II. LIGA JUH:

1.

Rožňava

24

20

2

2

126

:

17

62

2.

SAFI Prešov

24

20

2

2

139

:

22

62

3.

Čaňa

24

17

3

4

99

:

35

54

4.

Buzica

23

14

3

6

80

:

29

45

5.

Ben. Košice

24

14

2

8

73

:

52

44

6.

Lok. Košice

23

14

2

7

70

:

34

44

7.

Šaca

24

13

2

9

56

:

39

41

8.

Čierna n/T

22

7

1

14

36

:

45

22

9.

Galakt Košice

24

5

4

15

26

:

73

19

10.

Moldava n/B

24

5

4

15

40

:

75

19

11.

Sečovce

24

5

0

19

33

:

96

15

12.

Kechnec

24

5

0

19

32

:

164

15

13.

V. Kapušany

24

2

1

21

18

:

147

7

 

I. TRIEDA - DOSPELÍ:

1.

Betliar

26

21

1

4

104

:

29

64

2.

Krh. Dlhá Lúka

26

18

3

5

96

:

43

57

3.

Vyšná Slaná

26

17

3

6

76

:

43

54

4.

Drnava

26

17

2

7

96

:

46

53

5.

Rožň. Bystré

26

13

5

8

52

:

51

44

6.

Rudná

26

12

4

10

55

:

67

40

7.

Jablonov n/T

26

11

4

11

60

:

50

37

8.

Hrhov

26

10

3

13

46

:

62

33

9.

Slavošovce

26

10

2

14

59

:

65

32

10.

Dlhá Ves

26

9

3

14

37

:

56

30

11.

Bohúňovo

26

8

5

13

38

:

65

29

12.

Dedinky

26

6

6

14

44

:

80

24

13.

Vlachovo

26

3

5

18

35

:

72

14

14.

Brzotín

26

1

6

19

31

:

100

9

 

II. TRIEDA - DOSPELÍ

1.

Honce

22

18

2

2

96

:

23

56

2.

Štítnik

22

13

4

5

67

:

25

43

3.

Plešivec

22

13

2

7

56

:

27

41

4.

Krh. Dlhá Lúka B

22

12

2

8

64

:

51

38

5.

Nižná Slaná

22

11

3

8

66

:

49

36

6.

Pača

22

11

3

8

54

:

46

36

7.

Ml. Jovice

22

11

1

10

45

:

55

34

8.

G. Hôrka B

22

7

4

11

47

:

50

25

9.

Kružná

22

6

3

13

32

:

50

21

10.

Čoltovo

22

5

2

15

40

:

81

17

11.

Ml. Brzotín

22

5

2

15

24

:

73

17

12.

Kečovo

22

3

4

15

26

:

92

13

 

STARŠÍ DORAST I. TRIEDA 

1.

Krh. Podhradie

16

13

2

1

85

:

21

41

2.

Dobšiná

16

13

2

1

73

:

16

41

3.

Vlachovo

16

9

0

7

65

:

40

27

4.

Krh. Dlhá Lúka 

16

7

1

8

39

:

49

22

5.

Plešivec

16

6

3

7

39

:

41

21

6.

Dlhá Ves

16

6

2

8

45

:

55

20

7.

Gem. Poloma

16

6

1

9

31

:

51

19

8.

Gem. Hôrka 

16

3

1

12

25

:

48

10

9.

Vyšná Slaná

16

3

0

13

23

:

104

9

 STARŠÍ ŽIACI - I. TRIEDA 

1.

Krásnoh. Podhradie 

14

13

1

0

58

:

9

40

2.

Bohúňovo

14

9

1

4

49

:

21

28

3.

Slavošovce

14

8

1

5

34

:

21

25

4.

Gemerská Poloma

14

6

1

7

27

:

32

19

5.

Štítnik

14

5

3

6

21

:

31

18

6.

Drnava

14

4

3

7

34

:

33

15

7.

Rožňavské Bystré

14

3

2

9

13

:

48

11

8.

Dobšiná

14

1

2

11

9

:

50

5

 

 

 Tabuľky sú aktuálne k 22 júnu 2013

Čítať 1330 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:09

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.