×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2013/12kolo
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2011/15
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2013/12kolo
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2011/15
Vytlačiť túto stránku
nedeľa, 21 október 2012 20:15

Bystrania doma vydreli s Dlhou Vsou tri body, ale ich víťazstvo je zaslúžené Doporučený

Napísal(a) Miloš Leng

Rožňavské Bystré - Dlhá Ves 1:0 (0:0). 21.10.2012 - 12. kolo – I. trieda. Na výborne pripravenom trávniku v Rožňavskom Bystrom sa opäť hral dobrý, bojovný futbal. Prekvapujúco lepšie začali hostia, ktorí svojou aktívnou hrou,  dobrou kombináciou a napádaním, narúšali rozohrávku a celkovú hru domácich. Prvú šancu však mali Bystrania, keď sa dobre na ľavej strane uvoľnil Minčík, a jeho strelu s námahou vyrážal brankár Dlhej Vsi. Hosťom naďalej patril stred poľa, no všetky ich snahy o zakončenie

končili len na domácich obrancoch, ktorí opäť pracovali takmer bez chyby. V 24. minúte opäť Minčík svojou strelou vystrašil hostí.
Druhý polčas bol oveľa zaujímavejší. Bystrania začali hrať svoju hru a už po piatich minútach vyskúšal brankára Ján Gallo. V 64. minúte po rohovom kope Dorkina sa oprel hlavou do lopty Urban ml. a krásnym zakončením nedal brankárovi hostí žiadnu šancu. 1:0. Urbanovi sa do týchto chvíľ veľmi nedarilo, no týmto gólom umlčal všetkých svojich kritikov. Bystrania pokračovali v nátlakovej hre a v 61. minúte po akcii a centri Tomka opäť zakončoval Urban ml, no tentoraz veľmi nepresne. V 73. minúte vnikol do 16-ky Minčík, ale jeho strelu brakár vyrazil. Hostia mohli vyrovnať v 85. minúte po rohovom kope, no zakončenie hlavou bolo nepresné. Tri minúty pred koncom ešte nebezpečne vystrelil Urban ml. Bystrania doma vydreli tri body, no ich víťazstvo je určite zaslúžené.
Pred 80 divákmi rozhodoval J. Chomjak.
Zostava Rožňavského Bystrého: Koncz - Valent, Jaro Gallo, Ján Gallo, Krága, Ján Gonos, Leng, Urban ml., Dorkin, Minčík, Tomko. Striedali Valent a Galata.