×

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2013/hrhov
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/6kolo/bystre/2
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2013/hrhov
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/6kolo/bystre/2
nedeľa, 09 september 2012 23:24

Bystrania stále trpezlivo čakajú na góly svojho najlepšieho strelca Ján Urbana ml. Doporučený

Rožňavské Bystré - Hrhov 3:0 (2:0). Góly Šimon, Minčík, Leng. Bystrania v domácom zápase chceli odčiniť vysokú prehru z Krásnohorskej Dlhej Lúky. Začali dobre a v 10. minúte po centri Dorkina nedosiahol na loptu brankár Hrhova a Šimon loptu dopravil za jeho chrbát. 1:0. V 19. minúte vystrelil Šimon,  jeho strelu brankár vyrazil pred Minčíka, ktorý ju poslal z 10 metrov do brány. 2:0. Hostia z Hrhova mali snahu útočiť, no dobre hrajúca obrana domácich im toho veľa nedovolila. V 30. a 32. minúte mal góly na nohe Urban, no stále sa nevie dostať do jarnej formy, zatiaľ je strelecky neúspešný a neskóroval ani z týchto šancí. V hre domácich ešte stále chýba kvalitnejšia hra v zálohe, čo

sa prejavilo počas celého zápasu. Bystrania sa chcú veľmi rýchlo dostať pred bránu súpera, chýba medzihra, presnejšie prihrávky,  a lopty často lietajú z obrany až do útoku.
Druhý polčas začali Bystrania začali a v 55. minúte Minčíkov center z ľavej strany spracoval Leng a prízemnou strelou zvýšil na 3:0. Bystrania sa naďalej dostávali do dobrých gólových príležitostí, no chýbalo im viac šťastia, ale aj dôrazu a presnosti v zakončení. Najväčšiu šancu spálil Minčík v 73. minúte, keď vybiehajúceho brankára hlavičkou prehodil, no lopta skončila len na brvne. Hostia mohli nepriaznivý stav skorigovať, ale výborný Koncz v bráne domácich dva razy dobre zasiahol a striedajúci Ujházi tiež čisto zlikvidoval únik hrhovského hráča. Pred 80 divákmi rozhodoval J. Gyenes.
Zostava Rožňavského Bystrého: Koncz - Dorkin, Valent, Ján Gallo, Jaro Gallo, Čapó, Ján Gonos, Šimon, Kuchta, Minčík, Urban ml. Striedali: Leng, Krága, Ujházi.
Text: Miloš Leng
Fotografie: Silvia Lengová