×

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/6kolo/bystre/2
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2013/hrhov
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/11kolo
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/6kolo/bystre/2
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2013/hrhov
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/11kolo
nedeľa, 11 september 2011 21:47

Bystrania v domácom zápase s Krásnohorskou Dlhou Lúkou úplne zlyhali Doporučený

Rožňavské Bystré – Krásnohorská Dlhá Lúka 0:3 (0:2). Bystrania v zápase 6. kola I. triedy úplne zlyhali a výsledok zodpovedá priebehu hry.
Už v 8. minúte po rohovom kope hostí a nedorozumení v obrane domácich Čižmár zblízka otvoril skóre. 0:1. Hostia lepšie kombinovali a pôsobili futbalovejším dojmom. Bystrania sa snažili dlhými loptami hľadať Urbana a Minčíka, no tí boli dobre strážení. V 22. minúte sa uvoľnil opäť Čižmár a z hranice 16-ky krížnou strelou zvýšil na 0:2 pre hostí. V 33. minúte stihol ešte Čižmár zahodiť pokutový kop, ktorý vyrazil Koncz. Bystrania sa párkrát dostali do 16-ky hostí, no chýbalo presnejšie zakončenie.

Hneď na začiatku 2. polčasu po štandardke hostí Szaniszlo hlavou nedostatočne pokrytý zblízka upravil na 0:3. Hostia sa potom už do útoku nehrnuli a Bystrania sa len ťažko dostávali do šancí. Najväčšie šance domácich nepremenil Urban, keď sa dva razy dostal za súperovu obranu, no mieril nepresne. Po nevýraznom výkone tak Bystrania podľahli Krásnohorskej Dlhej Lúke 0:3. Pred 80 divákmi rozhodoval Bakoš.
Zostava Bystrého: Koncz - Valent, Ján Gallo, Hajdu, Kuchta, Dorkin, Leng, Čapó, Rusnyák, Minčík, Urban. Striedal J. Gallo II, Valko.