nedeľa, 13 september 2015 18:22

Divácka kulisa z futbalových trávnikov na hornom Gemeri sa presúva z okresného mesta na vidiek

Napísal(a) MG - OD

futbal 1aDivácka kulisa z futbalových trávnikov na hornom Gemeri sa mi zdá, že sa presúva z okresného štadióna v Rožňave na vidiek. Hrá sa tam síce futbal nižšej úrovne, ale diváka zrejme viac priťahuje dianie na ihrisku a góly, ktorého sú korením tejto hry. A tak niet divu, že kým na futbalistov štvrtoligovej Rožňavy bolo zvedavých na zápase v Rudňanoch podľa rozhodcu 50 divákov, do Krásnohorskej Dlhej Lúky na zápas mužstiev I. triedy prišla dvojstovka. I to je signál, že vo futbale je veľa možností, ako prilákať do ochozov veľa divákov. V tomto kole doplnili majstrovské zápasy aj mládežnícke mužstvá okresných súťaží. Hneď na začiatku sa však ukazuje, že najmä v žiackej I. triede bude problémom udržať kvalitu zápasov pri takom počte mužstiev ako do 1. kola nastúpili. Ale to je už otázka pre iných. Venujme sa preto zápasom hornogemerských mužstiev v ostatných kolách tohto víkendu.

DOSPELÍ

IV. LIGA JUH 8. kolo: Rudňany - Rožňava 3:1 (0:0). G: T. Bdžoch 2, A. Bašista - L. Strelka. ŽK: L. Ľach - P. Sappanoš. R: M. Žofčák - Bíro, Ginda. D: 50. Slabá návšteva na zápase dvoch mužstiev zo spodku tabuľky hovorí za všetko. Najmä keď aj hostia z Rožňavy sa netešili z víťazstva už od tretieho kola. Ani teraz

nemali blízko k nemu, hoci nová posila MFK Lukáš Strelka znížil v 84. minúte na 2:1. Adam Bašista z domácich gólom v poslednej minúte zaklincoval takto aj tri body pre domácich. Rožňavčania sú po tomto kole na predposlednom mieste tabuľky. ZOSTAVA ROŽŇAVY: Mišina - M. Róth, Z. Breuer (K), Jakub Rochl, J. Korfanta, L. Strelka, M. Gelda, T. Havko, P. Sappanoš, A. Rochl, D. Kakalejčík.

V. LIGA K-G: Krh. Podhradie - Poproč 3:0 (1:0). G: R. Kuzma 3. ŽK: Kuzma - Bardejovský 2x, Varga 2x. R: M. Baloga - Krivjančin, Popik. D: 150. Na hostí stačil gólmi domáci ostrostrelec Rado Kuzma, ktorý sa zaskvel hetrikom. Hostia v druhom polčase strácali postupne dvoch hráčov, ktorým rozhodca po žltej karte ukázal aj červenú. Domáci Podhradčania hrali v pohode a nováčik z Poproča proti skúsenému mužstvu nemal šancu. ZOSTAVA KHP: M. Almáši - Erdofalvi, R. Kuzma, K. Zubrický, T. Hajdúk, Cs. Kiss, P. Mlynárik, J. Piater, Š. Kun, R. Greško, J. Jurini. Striedali: D. Vozár, J. Benedik, N. Luko.

Veľká Ida – Gem. Hôrka 1:0 (0:0). G: Bujnovský. ŽK: D. Vrábel - Zs. Istók. R: Hrdina - Kurták, Fečo. D: 100. GEM. HôRKA: O. Skokan – A. Izák (K), Š. Tóth, D. Bodnár, Zs. Ištók, V. Kováč, G. Jonáš, M. Lorinc, J. Kovács, R. Ferdinand, A. Prónyai. Striedali: R. Szkokan, R. Kardos. Nováčik si zaknihoval sv zápase s mužstvom Gemerskej Hôrky cenné jednogólové víťazstvo. Hostia akoby vonku nemali dostatok síl na zisk troch bodov.

Dobšiná - Ťahanovce 3:1 (0:0). G: Je. Barnák 2, M. Delano-Baquero - T. Koľvek. ŽK: Je. Barnák - V. Majoroš. R: Palaščák - Pavlovský, Dzivjak. D: 150. Keď po bezgólovom polčase dali hostia po hodine hry vedúci gól, akoby dali domácim najavo, že keď nezvýšia obrátky odvezú si z Dobšinej tri body. Že sa tak nestalo, ale pravý opak, môžu ďakovať dvom hráčom: Delano-Baquerovi a Jergušovi Barnákovi, ktorí v závere strhli víťazstvo na stranu domácich.

I. TRIEDA: Dlhá Ves – Hrhov 2:2 (1:0). G: N. Kovesdi 2 – N. Bodnár, D. Danko. ŽK: Kovesdi, Csotó - Bartók, Demeter, Kardos, Bodnár. R: Iglai - Poťmák, Mikulec. D: 60. Hostia si odviezli z Dlehj Vsi bod, odkiaľ sa ľahko body nenosia. Stálo ich to okrem fyzických síl aj množstvo udelených žltých kariet. Domáci už v 13. minúte nepremenili Makkaiom pokutový kop. Aj tento zápas potvrdil, že domácim nevychádza druhý polčas. ZOSTAVY - DLHÁ VES: G. Pomaj - G. Ferdinand, Cs. Flander, P. Mičinský, M. Dusza, M. Makkai, A. Orvos, L. Novák, N. Kövesdi, D. Zsóri, N. Csótó. HRHOV: L. Saksoň - Ľ. Bartók, K. Demeter, R. KArdos, T. Zsigrai, M. Dunka, G. Veverica, N. Bodnár, P. Červený, D. Dunka, Čs. Kováts. Striedali: D. Danko, L. Kovács.

Nižná Slaná - Drnava 1:1 (0:0). G: V. Mihalík - R. Szucs. ŽK: bez kariet. R: Haviarik - L. Gyenes, J. Gyenes. D: 100. Hralo sa vzácne fér a bez kariet. Domáci ako nováčik boli rovnocenným súperom minuloročného víťaza súťaže a hostia skórovali až v 59. minúte zápasu. Nižnoslancom sa podarilo vyrovnať iba v poslednej minúte a spravodlivo rozhodli o výsledku zápasu. ZOSTAVA N. SLANÁ: R. Nemec – B. Olexa, P. Lipták, V. Karas (K), M. Prónai, G. Keršák, P. Kuchta, V. Mihálik, L. Urban, P. Kašai, J. Gelda. Striedali: A. Bodnár, M. Schvarz. DRNAVA: D. Zakhar - P. Búlik, R. Znak, M. Maliňák, J. Čeľovský, K. Šoltés, R. Szucs, B. Šoltés, R. Dókus, J. Rencsok, E. Polyák. Striedal: D. Babič.

Honce – Betliar 1:3 (1:2). G: L. Hajdu - T. Handlovič, R. Fabián (11m), M. Oravec. ŽK: J. Tomko, M. Vranec – 0. R: Macko – R. Farkaš. D: 50. Domáci sa ujali vedenia gólom Lukáša Hajdu už v 2. minúte zápasu, ale keď o 15 minút hostia vyrovnali a z pokutového kopu o chvíľu na to sa ujali vedenia, domáci akoby už nenašli viac pušného prachu na strelenie čo len gólu. V poslednej minúte hostia spečatili svoje prvé víťazstvo v tomto ročníku gólom Oravca. ZOSTAVY - HONCE: P. Gere - L. HAjdu, J. Tomko, I. Galata, O. Tokolyi, O. Kočši, M. Pástor, J. Pástor (K), M. Vranec, D. Forgáč, T. Fandák. Striedal: M. Mogyoróši. BETLIAR: L. Fabián - Ľ. Árvay, L. Poťmák, L. Fafrák, T. Handlovič (K), R. Fabián, M. Ďuríček, S. Cirbus, M. Oravec, J. Fazekaš, I. Demjan. Striedali: D. Poťmák, M. Jerga.

Dedinky - Bohúňovo 1:5 (1:2). G: M. Majerčák - P. Pál Baláž 3, D. Kalo 2, ŽK: Kalkahus, M. Majerčák – 0. R: L. Gyenes - A. Farkaš. D: 50. Prvý gól zápasu padol už v 2 minúte. Zaznamenal ho domáci hráč Majerčák. V druhom polčase akoby domáci fyzicky odišli, pretože hostia tri posledné góly dávali v 82., 88. a v 90. minúte. ZOSTAVY  - DEDINKY: J. Kovalčík - P. Kalkahus, R. Sýkora, M. Ogurčák, S. Ogurčák, I. Tököly, P. Revay, M. Barnák, M. Šipula, M. Maječák (K), M. Majerčák. Striedali: M. Korfanta, J. Kacvinský. BOHÚŇOVO: G. Dókuš - R. Lorincz, L. Kovács (K), K. Illés, G. Šušán, A. Szaniszló, M. Szabó, R. Kulik, P. Pál Baláž, G. Urbán, F. Király. Striedal: D. Kalo.

Krh. Dlhá Lúka - Vyšná Slaná 1:1 (0:1). G: Héger - O. Kračún. ŽK: Héger, Luspaj - Rogos, Fifik, Zabrel, F. Gallo. R: P. Gálik - T. Gyenes. D: 200!. Zápas, ktorý mal v tomto kole aj najväčšiu divácku návštevu. V zápase musel použiť rozhodca aj žlté karty, ale počet gólov to nezvýšilo.

Strelecky sa presadili najprv hostia, ale vedenie trvalo iba do 50 minúty. Prvýkrát v zápase neskóroval Braňo Kuzma, ale bod z Dlhej Lúky ho iste potešil a to i napriek tomu, že domáci strelec Héger ho počtom gólov dostihol.

Vlachovo – Jablonov n/T 4:1 (1:0). G: B. Vysoký 4 - G. Lázár. ŽK: 0 – G. Pál. R: R. Drenko - Baczúk. D: 60. Vlachovčania boli cez leto iste kdesi po živú vodu. V tomto ročníku im už nepatrí posledná priečka. Čierneho Petra prevzal ich súper z Jablonova n/T. Strelecky sa v tomto dueli vydarilo najmä Borisovi Vysokému, ktorý sa presadil až štyrikrát. Jablonovčanom akosi dlho trvá nabrať druhý dych. ZOSTAVY – VLACHOVO: M. Leško - I. Gallo, B. Vysoký, M. Marciš (K), M. Šivec, B. Rupp, O. Leskovjanský, M. Gál, F. Šivec, Š. Brondoš, J. Matula. Striedal: J. Valko. JABLONOV: R. Balázs - L. Zajdó, M. Fifik, A. Kerekeš, Á. Kerekes, G. Lázár, G. Páll, P. Milata, P. Hutník, Á. Kardos, P. Ungváry-szabó.

Rožňavské Bystré – Rudná 0:0. ŽK: T. Kuchta - M. Chochol. R: Poťmák - Martinko. D: 100. Derby zápas dvoch dlhoročných rivalov skončilo tentoraz bez gólov. Hráči si pripísali iba po jednej žltej karte, čo nemalo vplyv ani na výsledok. Slušná divácka návšteva gól však nevidela. Koho je to úspech, to ukáže čas. Obidve mužstvá ostávajú susedmi aj v tabuľke. ZOSTAVY – R. BYSTRÉ: Cs. Koncz - M. Molnár, F. Čapó, Š. Dorkin, T. Kuchta, P. Kubej, J. Lipták-Giba, Jaro Gonos, Jaro Gallo (K), J. Urban. D. Palašta. Striedal: P. Minčík. RUDNÁ: B. Kurian - L. Šimon, M. Galajda, R. Madarász, O. Sanisló, O. Vysoký, T. PAvlík, P. Kontra, P. Sanisló, M. Chochol, A. Hanzlík. Striedali: V. Konček, P. Szöllös.

PORADIE STRELCOV I. TRIEDY PO 6. KOLE:

10 gólov: B. Kuzma (Vyšná Slaná), Héger (Krh. Dlhá Lúka)

9 gólov: J. Rencsok (Drnava)
7 gólov: B. Vysoký (Vlachovo),
5 gólov: J. Barczi (Drnava), M. Chochol (Rudná), R. Fabian (Betliar
4 góly: Z. Bulik (Drnava), R. Štefán (Rudná), P. Pál Balázs (Bohúňovo), F. Gallo, O. Kračún (obaja Vyšná Slaná), N. Kövesdi (Dlhá Ves), R. Klinko, O. Šomšák (obaja Krh. Dlhá Lúka), P. Kaššai, G. Keršák (obaja N. Slaná),
3 góly: J. Tomko (Honce), M. Mázik, B. Šoltés (obaja Drnava), A. Hanzlík (Rudná), P. Hricko (Vlachovo), A. Szirotnyák, D. Dunka (obaja Hrhov), G. Lázár (Jablonov n/T), P. Zabrel (V. Slaná), A. Orvos (Dlhá Ves), J. Gelda (N. Slaná),
2 góly: J. Čeľovský, K. Šoltés (obaja Drnava), O. Vysoký (Rudná), K. Illés,

D. Kalo (obaja Bohúňovo), N. Bodnár, G. Veverica, R. KArdos (všetci Hrhov), P. Rogos, M. Gallo (obaja V. Slaná), Cs. Flander (Dlhá Ves), P. Kubej, J. Urban ml., J. Lipták-Giba (vsetci. R. Bystré),
1 gól: L. Hajdu (Honce), M. Maliňák, R. Szücs (obaja Drnava), P. Sanislo, Z. Molčan (obaja Rudná), M. Lovas, F. Beke, M. Podracký, N. Švajko (všetci Bohúňovo), O. Leskovjanský, M. Marciš, M. Gál (všetci Vlachovo), G. Ongyik, D. Danko (obaja Hrhov), T. Szocs, M. Fifik, Á. Kardos, P. Milata (všetci Jablonov n/T), M. Hadar, Jo. Barnák, M. Fifik, M. Molčan (všetci V. Slaná), R. Sýkora, M. Chabada, P. Revay, M. Majerčák (všetci Dedinky), M. Makkai (Dlhá Ves), Š. Bodnár, Cs. Korintuš, J. Gebe, Grecmacher (všetci K. Dlhá Lúka), M. Ambróz, D. Valko, V. Mihalik (všetci N. Slaná), M. Leng, M. Molnár, Jaro Gallo, Jaro Gonos, Š. Dorkin (všetci R. Bystré), L. Fafrák, T. Handlovič, M. Oravec (všetci Betliar).

10. Mladosť Brzotín 4  0 0  4 1:32 0

Krh. Podhradie B – Rakovnica 2:3 (0:2). G: Š. Tolvay - L. Lörincz 3. ŽK: G. Polyák. R: Zsebík - Lazor. D: 80. Strelcami 5 gólov v tomto zápase boli dvaja hráči. Za domácich Tolvaj a za hostí Lörincz. Rakovničania si v prvom polčase spravili dvojgólový náskok, ktorý sa im v druhom polčase zišiel, lebo domáci začali doťahovať. Gól, ktorý vsietil Tolvay v 84. minúte im už však nepomohol ani k zisku bodu. ZOSTAVY - DOMÁCI: J. Gulykáš - R. Horváth, Š. Horváth, M. Horváth, G. Polyák, R. Žiga, P. Horváth, Š. Tolvaj, J. Gulykás (K), Š. Darvaš, L. Zubatý. Striedali: E. Zubatý, K. Horváth. RAKOVNICA: S. Paliha - J. Rabas, L. Fabian, T. ČApó, P. Hencel, I. Čižmár, Š. Domik, I. Lörinc, E. Herchl, L. Lörincz, F. Čapó. Striedal: Š. Murza.

II. TRIEDA 4.KOLO: Krh. Dlhá Lúka B - Kružná 1:7 (1:3). G: G. Lakomi - O. Kerekeš 3, J. Varga, J. Kamenský po 2. ŽK: Ľ. Gyenes, V. Danko – L. Mezei. R: Macko – V. Gallo. D: 30. Hostia potvrdili favorita zápasu i jedného z ašpirantov na postup do vyššej súťaže. Oto Kerekeš sa uviedol ako výborný strelec. ZOSTAVY – Krh.Dlhá Lúka B: M. Máté - Ľ. Gyenes, Z. Mišanko, R. Klárik, J. Parditka (K), J. Rusznyak, G. Lakomi, P. Klárik, R. Podraczky, G. Grecmacher, L. Emodi. Striedali: P. Luspaj, V. Danko, T. Kuru. KRUŽNÁ: J. Salai - M. Szabó (K), L. Mezei, O. Kerekeš, L. Varga, J. Kamenský, P. Tomi, P. Fabián, Z. Lipták, J. Rusnyák, R. Garan. Striedali: M. Ruszó, A. Šimon, A. Németh.

Plešivec - Gem. Hôrka B 0:2 (0:1). G: V. Zsóri, Zs. Liptai. ŽK: V. Lázok - M. Szabó-dozsa. R: J. Gyenes – M. Macko. D: 50. Susedské derby patrilo hosťom, ktorí si udržujú malý odstup od čela tabuľky. ZOSTAVY - PLEŠIVEC: K. Molnár - M. Havrlent, T. Čech, M. Kónya, A. Potocký, V. Lázok, R. Volčko, L. Duisza, E. Sendrey, M. Horváth, Em. Polyák. Striedali: Er. Polyák, M. Štefánik. G.HôRKA B: G. Kosztúr - G. Kökény, R. Fazekas, D. Csík, Z. Tomi, M. Szabó-dózsa, V. Zsóri, Zs. Liptai, J. Lokos, K. Ragyina, Z. Beke. Striedali: D. Kökény, L. Vajda, Š. Balázs.

Štítnik – Ml. Brzotín - hostia neprišli!

PORADIE STRELCOV II. TRIEDY PO 4. KOLE:

9 gólov: VlZsóri (G. Hôrka B), O. Kerekes (Kružná)

8 gólov: L. Varga (Kružná)

7 gólov: Ľ. Gajdoš (Pača),

5 gólov: RÁrpási (Plešivec),

O. Varga (Slavošovce). 3 góly: L. Emodi, R. Klárik (obaja Krh. Dlhá Lúka B), J. Kamenský (Kružná), M. Slávik (Pača), L. Lörincz (Rakovnica), G. Kökény (Gem. Hôrka B)

2 góly: J. Rusnyák (Kružná), E. Polyák (Plešivec), M. Zagiba, J. Liška (obaja Pača), Š. Tolvay (Krh. Podhradie B), I. Lorinc (Rakovnica), S. Dzureň (Slavošovce), D. Csík (G. Hôrka B)

1 gól: Z. Beke, M. LavenZsLiptai (všetci G. Hôrka B), A. Polyák (Brzotín), M. Balco

M. Roháľ (obaja Slavošovce), E. Zubatý (Krh. Podhradie B), M. Lopata, Mat. Zagiba, Ľ. Ivančo (všetci Pača), M. Havrlent, T. Čech, A. Potocký, M. Štefánik (všetci Plešivec), P. Fabián, L. Mezei (obaja Kružná), V. Elschläger, M. Škvareniak, P. Prokšej, Z- Laven, M. Sivok, A. Krága, L. Dudáš (všetci Štítnik), G. Lakomi (Krh. Dlhá Lúka B).

DORAST

III. LIGA 6.kolo: Bodva Moldava n/B - Hrhov 5:1 (2:0). G: N. Džerenga 2, R. Takács, R. Čisár, J. Saloci - T. Šimon. ŽK: bez kariet. R: V. Tóth. D: 100. Hostia spod Sorošky boli susedom od rieky Bodvy slabším súperom. Bolo to vidieť i z narastajúceho počtu gólov, ktoré domácim narástlo až do 4:0. Až potom hostia znížili, ale záverečný gól patril tiež domácim. HRHOV: Á. Kapczi - J. Fauekaš, M. Žiga, A. Herczeg (K), T. Szakács, G. Gecs, D. Kortvély, T. Šimon, M. Rybár, E. Dévai, D. Grulyo.

Krh. Podhradie – Drnava 1:3 (0:1). G: M. Zatroch - D. Fodor 2, T. Lipták. ŽK: R. Rezmuves 2x, J. Hovorka - A. Korszinszki, D. Babič 2x. R: P. Gonos. D: 50. Futbalové derby dvoch susediacih mužstiev sa nevyhlo žltým i červeným kartám na obidvoch stranách. Obe mužstvá tak nedohrali stretnutie kompletne. Víťazne z neho vyšli Drnavčania, ktorí aj v tabuľke zatiaľ stoja nebývale vysoko. ZOSTAVY – K. PODHRADIE: L. Csákó - R. Rezmuves, R. Jakab, P. Šoltés, D. Genči, B. Harabin, Š. Kušnier, A. Krak, M. Zatroch, Mar. ZAtroch, R. Šoltés. Striedali: J. Hovorka, T. Doboš, D. Rudinský. DRNAVA: R. Sliva – N. Vozár, M. Ondrej, E. Polyák, A. Korszinszki, D. Fodor, R. Kováč (K), D. Džačovský, D. Babič, D. Tisza, T. Lipták. Striedali: K. Bakoš, M. Lörincz, T. Fabián.

Rožňava - Valaliky 16:0 (7:0). G: P. Repel 5, R. Árvai 3, M. Gelda 2, T. MIhálik, D. Szilardi, T. Kuchta, D.  Tomášik, M. Horvát, T. Ivanič. ŽK: bez. R: R. Drenko. D: 30. Odovzdaný súper z Valalík poskytol domácemu súperovi zo svojej bránky doslova strelnicu. Využil ju najmä Peter Repel, ktorý sám vsietil štyri góly. Ostatné pridalo ďalších osem spoluhráčov.

I. TRIEDA:

1. kolo: Betliar - Rožň. Bystré 1:1 (1:0). G: R. Szilágyi - M. Uhrin. ŽK: M. Mikulík - K. Kuru. R: J. Gyenes. D: 30. ZOSTAVY – BETLIAR: M. Lukáč - B. Silárdi, M. Bitto, M. Bikár, M. Zentko, T. Lux (K), P. Smorada, R. Szilágyi, L. Buday, M. Mochňák, M. Mikulík. Striedal: I. Jakub Feješ. R. BYSTRÉ: J. Kočiš - C. Koncz, Š. Kónya, P. Kubej, M. Uhrin, D. Koncz, I. Čopák, R. Viola, R. Šimko, K. Kuru, D. Parti.

ŽIACI

II. LIGA mladší žiaci: Junior Šaca - MFK Rožňava 0:10 (0:5). G: O. Slavkay 6, J. Krajlík 2, Ján Horvát, Juraj Horvát. R: Lang. D: 30. ROŽŇAVA: F. Mišina - M. Havrlent, O. Slavkay, S. Garguš, M. Gallo (K), Juraj Horvát, J. Krajlík, K. Kocis, J. David, K. Šikur, Ján Horvát, A. Mihók, T. Benö. Strelecky sa presadil najmä Oliver Slavkay z Rožňavy so šiestimi gólmi! S 11 gólmi spolu s D. Horváthom z Čiernej n/T sú najlepšími strelcami súťaže.

Starší žiaci: Junior Šaca - Rožňava 0:2 (0:1). G: M. Ikri, L. Bodnár. R: Lang. D: 20. ROŽŇAVA: D. Džačár - J. Petergáč, J. Forgáč, M. Bakoš, D. Gembicky, O. Miklóš, A. Smolko, P. Gróf, T. Korfanta, M. Ikri, T. Leštach. Striedali: K. Benedik, L. Bodnár, S. Havrilla.

I. TRIEDA: 1. kolo: Krh. Podhradie – Slavošovce 0:9 (0:3). G: F. Viola a L. Gábor po 4, M. Gábor. R: R. Mikulec. D: 30. ZOSTAVY - Krh. PODHRADIE: D. Kótai - L. Köteles, P. Darvaš, O. Pápezsik, D. Mikula, Zs. Prékop, P. Stuller, D. Šoltés, P. Lenkei, R. Buday, R. Magyar. Striedali: L. Horváth, G. Žiga, A. Domik, S. Rusňák. SLAVOŠOVCE: M. Karalo – A. Karalo, S. Karalo, F. Karalo, V. Lalik, T. Karalo, S. Gunár, K. Lalík, L. Gábor, F. Viola, M. Gábor. Striedal: J. Karalo.

Krh. Dlhá Lúka - Plešivec 2:5 (0:1). G: A. Lovaš, E. Spišák - L. Molnár, L. Parti, S. Kovács, T. Beke, D. Beke. R: V. Martinko. D: 20. ZOSTAVY – K.DLHÁ LÚKA: A. Bodnár - E. Spišák, Sz. Csákó, A. Máté (K), P. Máté, A. Lovaš, D. Ambrúž, L. Gunár, K. Lovas, M. Kurina, A. Spišák. PLEŠIVEC: K. Cseresznyes - S. Kovács (K), D. Csocso, K. Čák, D. Beke, L. Parti, L. Krištof, E. Voda, L. Molnár, T. Béke, M. Krnáč. Striedali: L. Horváth, D. Beke.

Dobšiná - Drnava 14:0 (6:0). G: N. Rigo 4, A. Klement, J. Fedor, L. Fedirko všetci po 2, A. Šarišský, A. Labuda, M. Smrek, M. Tokarčík, R: L. Gyenes. D: 20. ZOSTAVY – DOBŠINÁ: M. Nehrer - M. Smrek, G. Holmok, A. Klement, A. Wágner, B. Fajdek, N. Rigo, A. Šarišský, P. Holmok, M. Tokarčík, A. LAbuda. Striedali: L. Ferdinko, G. Rusnák, L. LAcko, J. Fedor, J. Gábor, S. Čonka. DRNAVA: A. Ďurán - A. Anna, A. Viglaský, R. Szücs, G. Petro, F. Bernáth, A. Vozár, P. Pilát, L. Bastyur, P. Gavlák, S. Šimon.

Čítať 2379 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:13