×

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/turnaj/vyber
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/obsah/bystre/futbal
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/turnaj/vyber
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/obsah/bystre/futbal
nedeľa, 29 august 2010 19:55

Drnava si na úkor Nižnej Slanej výrazne vylepšila v nedeľu futbalové skóre Doporučený

Napísal(a) Štefan Tomášik
Ilustračné foto s nižnoslanskými futbalistami. Foto: P. UrbanNižná Slaná – Drnava - 1:12 (0:4), gól domácich: Juraj Junger. Vo 4. kole futbalovej II. triedy OM privítali domáci mužstvo Drnavy. Posilnení hostia boli favoritom zápasu, kým v domácom mužstve po odchodoch niekoľkých hráčov, nemajú zatiaľ za nich náhradu. Domáci nastúpili na zápas presne jedenásti, keď nemohli nastúpiť zranení M. Ambróz a M. Hajči. Chýbali však aj ďaľší hráči. Už v prvej minúte kopali hostia roh, brankár domácich ho vyrazil, k lopte sa dostal hosťujúci hráč a bolo 0:1. Hostia sa dostali do ďaľšej šance, no ich strelu z uhla brankár domácich vyrazil. Hostia pridali ďaľšie dva góly, keď prečíslili domácu obranu.
Potom mali optickú prevahu, ale tá sa končila pred šestnátkou domácich. Hostia po faule domácich pred šestnástkou zahrávali priamy kop. Brankár domácich však ich strelu vyrazil. Domáci vyslali prvú strelu asi po polhodine hry, ale brankár hostí ju kryl. V tejto časti hry sa hral medzišestnástkový futbal. Po nepresnej rozohrávke D. Hajčiho sa ale dostal hosťujúci hráč do samostaného nájazdu, ktorý premenil. Polčas ukončila ďalekonosná strela V. Hlaváča, ktorú však brankár hostí kryl.
V druhom polčase pridali hostia ďaľšie góly buď po kombinačných akciách, alebo individuálnych chybách domácich. Domáci brankár im chytil tri samostatné nájazdy, či priame kopy, alebo strely spoza šestnástky. Za domácich korigoval stav na 6:1 Juraj Junger, keď na jeho prízemnú strelu brankár hostí nereagoval.
Treba uznať kvalitu hostí, ktorí boli lepším mužstvom a mali počas celého zápasu územnú prevahu.
Zostava domácich: Š. Tomášik - O. Junger, D. Hajči, Š. Gunár, V. Hlaváč -M. Prónai, P. Slovák, J. Cangár, R. Hajči - Ján Junger, Juraj Junger, tréner: Milan Petergáč.
Stretnutie rozhodoval s menšími nepresnosťami Haviarik, P. Repaský podal ako asistent dobrý výkon, kým druhý asistent mal niekedy chybné verdikty.