×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/14kolo
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2011/jov
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/14kolo
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2011/jov
Vytlačiť túto stránku
pondelok, 07 november 2011 11:06

Gólostroj futbalistov svedčí o dramatickom priebehu zápasu v Rožňavskom Bystrom Doporučený

Napísal(a) Miloš Leng

Rožňavské Bystré - Bohúňovo  5:3 (3:0). Góly za domácich: Ján Gallo farár 2, Leng 2, Urban. V jarnej predohrávke 14. kola I. triedy Bystrania hostili Bohúňovo. Úvodný tlak hostia prežili a po pár minútach sa hra vyrovnala. Bystrania pohrozili strelou Lenga a tutovku spálil J. Gallo farár. Hosťom zase Koncz chytil nepríjemnú strelu z uhla. V 20. minúte sa Čapó pretlačil cez obrancu Bohúňova, ten ho podrazil a nariadenú penaltu Urban bezpečne premenil. 1:0. V 30. minúte ďalšiu šancu Urbana vyškriabal brankár. V 42. minúte Urban posunul loptu Lengovi, a ten z pravej strany krížnou strelou z hranice 16-ky prekonal brankára hostí. 2:0.  O dve minúty neskôr si na ideálnu Urbanovu

prihrávku nabehol J. Gallo farár a zblízka prekonal brankára hostí po tretí raz. 3:0. Zdalo sa že zápas je už rozhodnutý, no hostia zápas zdramatizovali. V 48. minúte po rohovom kope Bohúňova, Doboš hlavou znížil na 3:1.Neúplná tabuľka jesenných zápasov I. triedy v ročníku 2011-2012 hraných doma Bystranská obrana podcenila tiež polovysoký center v 60. minúte a lopta skončila v Konczovej sieti. 3:2. V 72. minúte situáciu čiastočne upokojil Leng, keď svojou prízemnou krížnou strelou z ľavej strany zvýšil na 4:2. Hostia sa nevzdávali a v 79. minúte po úniku po ich pravej strane a presným zakončením znížili opäť na rozdiel jedného gólu. 4:3. V 88. minúte o konečnom výsledku rozhodol J. Gallo farár, keď presný Lengov center z pravej strany usmernil do práznej brány. 5:3.
Pred 110 divákmi rozhodoval A. Farkaš, asistenti Poťmák, Czakoi.
Zostava Rožňavského Bystrého: Koncz - Ján Gallo, Valent, Hajdu, Kuchta, Ján Gallo farár, Čapó, Leng, Valko, Minčík, Urban.
Text: Miloš Leng