×

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/14kolo
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/14kolo
nedeľa, 02 jún 2013 21:08

Gólostroj v zápase s Mladosťou Brzotín na ihrisku v Nižnej Slanej Doporučený

Napísal(a) mg

Líder II. triedy vo futbale na hornom Gemeri – Honce, mali v 24. kole voľno. Pozornosť sa preto v tomto kole sústredila na mužstvá, ktoré sú na druhom a treťom mieste. Plešivčania si tromi bodmi veľmi pomohli pre udržanie tretieho miesta, a Štítnik zrejme už stratil aj teoretickú nádej na 1. miesto v tabuľke. Gólostroj sa rozbehol na ihrisku v Nižnej Slanej, kde si domáci ľahko poradili s Mladosťou Brzotín, ktorí sa najmä počtom obdržaných gólov spolu so svojimi kolegami z iného brzotínskeho mužstva

preukázali ako veľmi štedrí hráči, keď ich brankári si odviezli zo súperových ihrísk až 20 gólov! Konečne získali po niekoľkých neúrodných kolách tri body aj Čoltovčania. Tí v zápase s mladými hráčmi béčka Krásnohorskej Dlhej Lúky najprv prehrávali 0:1, ale postupne prebrali inicatívu a ujali sa v zápase vedenia až na 3:1. Za 5 minút ale dokázali mladí Dlholúčania tento stav vyrovnať. V dobrom svetle sa ukázal najmä ich brankár, ktorý zneškodnil niekoľko čistých gólových šancí domácich. Nakoniec o zápase sa rozhodlo asi 10 minút pred koncom, keď víťazný gól zaznamenal Baláž, ktorý prešiel celou obranou a sám pred brankárom  hostí namieril do vinkla brány. Kuriózny bol druhý gól hostí, keď najprv hlavný rozhodca gól neuznal, ale potom na pokyn postranného si osvojil jeho názor, že lopta bola za bránkovou čiarou celým svojím objemom.

Výsledky 24. kola II. triedy: Pača – Jovice 5:1, Gem. Hôrka B – Kečovo 1:1, Plešivec – Štítnik 3:2, Nižná Slaná – Ml. Brzotín 11:0, Čoltovo – Krh. Dlhá Lúka B 4:3.