JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/brzotin
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/brzotin
pondelok, 21 máj 2012 16:02

Góly si Bystrania proti nekompletnému FK Brzotínu rozdelili na dve rovnaké časti Doporučený

Baník Rožňavské Bystré – FK Brzotín 4:0 (2:0). Góly: Minčík 2, Urban ml., Čapó. V Rožňavskom Bystrom sa hral zápas 22. kola I. triedy len priemernej úrovne. Môže za to aj fakt, že hostia nastúpili iba desiati. Sústredili sa hlavne na bránenie, z ktorého podnikali rýchle protiútoky. Bystrania celú prvú polhodinu nenašli recept, ako prekonať brankára Brzotína. Ich kombinácie končili vo väčšine prípadov pred 16-kou, alebo nepresným zakončením. Taktiež na tvrdom teréne lopta hráčom často odskakovala. Hostia v prvej polhodine dvakrát  nebezpečne ohrozili Bystranskú bránu, no Koncz Bystranov podržal. V 31. minúte potiahol loptu po pravej strane Čapó a krížnou strelou z 20 metrov nedal

brankárovi Brzotína najmenšiu šancu. 1:0. O minútu nato Urban ml. z hranice 16-ky strelou po zemi zvýšil na 2:0.
Druhý polčas bol dosť podobný prvému. Bystrania naďalej ťahali útoky hlavne po pravej strane vedené Minčíkom, no zakončenie bolo opäť veľmi nepresné. V 55. minúte po závare v 16-ke hostí, Minčík zblízka dopravil loptu do siete. 3:0. V ďalšom priebehu strelecké pokusy Jara Galla, Lenga, Čapa, Urbana ml. domáci brankár kryl. Od 78. minúty boli sily na ihrisku vyrovnané, lebo po 2. žltej karte musel ísť predčasne pod sprchy Krága. Hostia v 2. polčase mohli stav opäť 2x korigovať, no Koncz bol proti. V 85. minúte Jaro Gallo vysunul po pravej strane Lenga, ten prihrávkou pred bránu našiel Minčíka, ktorý ukončil gólový účet. 4:0.
Pred 60 divákmi rozhodoval Iglai.
Zostava Rožňavského Bystrého: Koncz - Jaro Gallo, Ján Gallo, Krága (ČK), Račko, Leng, Čapó, Rusnyák, Urban ml., Urban st., Minčík.