JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/konec
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/slabys
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/konec
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/slabys
nedeľa, 04 júl 2010 16:15

Na záver futbalových súťaží prebiehajúcich na hornom Gemeri v ročníku 2009/2010 Doporučený

Napísal(a)

11-ka roka Východoslovenského futbalového zväzu v ročníku 2009/2010Pohľady na konečné tabuľky futbalových súťaží 2009/2010 prebiehajúcich v našom regióne horného Gemera nie sú nijako potešiteľné. Keď si pozriete najmä tie, ktoré boli riadené Východoslovenským futbalovým zväzom a figurujú v nich iba tri naše mužstvá dospelých, musíte konštatovať, že nedosiahli ktovie aké výsledky. O mládežníckych kategóriách ani nehovoriac. Prekvapujúce je najmä umiestnenie Gemerskej Hôrky, ktorá obsadila v tabuľke 5. ligy skupiny Juh predposledné miesto a že sa nelúči s touto súťažou rozhodol nakoniec znížený počet mužstiev v jarnom kole súťaže o jedného vystupujúceho a tak nakoniec vypadáva do nižšej súťaže

iba posledná Kluknava.
Žiaľ, z ostatných dvoch štvrtoligistov Rožňavy a Štítnika sa už tradične najlepšie darí iba Štítničanom, ktorí síce tohto roku nepodávali ktovie aké výsledky, ale udržali sa v prvej polovici tabuľky na 6. mieste. Rožňava si na jar po známych starostiach neudržala postavenie v popredí tabuľky a „šmýkala“ sa stále nižšie, až skončila na konečnom 12. mieste. Na jar získala iba 9 bodov oproti 24 jesenným.
Ostatné súťaže riadené VsFZ si môžete pozrieť prostredníctvom tabuliek nižšie. Keďže som odkázaný iba na výsledky uverejnené na internete a webstránka Oblastného futbalového zväzu v Rožňave je dlho nečinná, ponúkam vám iba tie tabuľky, ktoré si sám vediem. Z nich vám môžem iba opakovať, že víťazom súťaží riadených ObFZ v Rožňave v I. triede  Krásnohorské Podhradie obsadilo v tabuľke 1. miesto a postupujú do 5. ligy skupiny JZ. Nepriaznivý osud postihol v súťaži Dedinky, ktoré zostupujú do II. triedy. V II. triede prvé miesto obsadila Kružná a posúva sa do vyššej súťaže – I. triedy. Ostatné rozhodnutia sa dozvieme až po vydaní správy zo zasadnutia výkonných orgánov ObFZ, ktoré boli v minulých dňoch.