JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/slabys
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/konec

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/slabys
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/konec
sobota, 03 apríl 2010 22:03

Najaktívnejší hráč hostí vďaka nešetrnému zákroku domáceho obrancu nedohral

Slavošovce – Rožňavské Bystré 3:2 (2:2). Bystrania si v 15. kole II. triedy MO za svoj výkon v Slavošovciach určite bod zaslúžili, no nie vždy vyhrá lepší. Úvodné minúty patrili domácim hráčom a už v 4. minúte po nedorozumení v obrane hostí sa ujali vedenia 1:0. V 8. minúte však J. Urban ml. vyrovnával na 1:1 po rýchlom protiútoku. V 13. minúte najaktívnejší hráč Bystrého J.Urban ml. vypichol domácim obrancom loptu a po samostatnej akcii pridal druhý gól Bystranov. Ďalšia jeho strela z voleja v 23. minúte minula len tesne horný roh domácej brány. V 33. minúte po ďalšej  nepresnej rozohrávke v bystranskej obrane, domáci vyrovnali na 2:2. V 41. minúte  strelu J. Urbana ml. likvidoval domáci brankár.

V druhom polčase boli Bystrania opäť lepším mužstvom a hlavne J. Urban ml. neustále zamestnával domácich obrancov. Najväčšiu šancu Bystrého mal v 75. minúte Rusnyák, ktorému na bránkovej čiare v poslednej chvíli vypichol loptu domáci hráč.  Domáce Slavošovce si vypracovali iba jednu dobrú akciu v 79. minúte, po ktorej padol ich víťazný gól. Najhoršou ranou pre Bystranov bola však 89. minúta, keď prenikajúceho Jána Urbana ml. nešetrným zákrokom zranil domáci obranca a pravdepodobne ho vyradil z ďalších zápasov jarnej časti. V 90. minúte ešte J. Gonos nastrelil brvno domácej brány, no ani dorážka Krágu neznamenala vyrovnanie.

Pred 50 divákmi rozhodoval Farkaš.

Zostava Rožňavského Bystrého: Máťaš, Uhrin, Galata, Valent, Leng, Krága, J. Gonos, Valko, Rusnyák, J.Urban st., J.Urban ml. Striedal O. Ujházi.
Text: Miloš LENG

Fotografie: Peťo URBAN

Poznámka Maj Gemer: Ako je možné, že rozhodca za nešetrný zákrok domáceho obrancu na útočníka hostí v šestnástke udelí previnilcovi iba žltú kartu, ale zranený hráč skončí v nemocnici s prasknutým členkom?

Výsledky II. triedy - 15. kolo:
Jovice - Pača 2:1 (1:0), góly: Gebe, Grecmacher - Tóth, ŽK: Grecmacher - M. Zagiba, Liška, R: Repaský, DZ: Székely, D: 50. Rakovnica - Kružná 2:2 (0:1), góly: Čižmár, Turcsányi - Szöllös, R. Polyák, ŽK: 0 - L. Szendi, R: Jonáš, DZ: Kerekeš, D: 70. Bohúňovo - Kovstav 5:0 (0:0), G: J. Váradi 2, Balog, L. Kováč, Švajko, ŽK: Király, Dorkin - Világyi, ČK: Džačár (Kovstav), R. Petro, DZ: Gášpar, D: 80. Drnava - Hrhov 1:10 (1:5), góly: Veverica 5, A. Koščík 2, Ľ. Bartók, D. Dunka, Tankó - Farkaš, ŽK: Kuchta - 0, R: Lucza, DZ: Bodnár, D: 50. Slavošovce - Rož. Bystré 3:2 (2:2), góly: Balco 3 - J. Urban ml. 2, ŽK: Valentík, Makkai - Valent, Krága, R: A. Farkaš, DZ: Antal, D: 50. Kečovo - Nižná Slaná 1:2 (1:1), góly: Zoller - Leštach, Jar. Hajči, ŽK: Zoller, F. Kováč - V. Karas, R: Iglai, DZ: Bobrík, D: 50. Čoltovo - Ml. Brzotín 0:3 (0:1), góly: P. Kónya, Lázok, T. Kónya, ŽK: Molnár - Vavrek, V. Polyák, A. Rusnyák, R: Rašši, DZ: Máte, D: 70.

Najlepší strelci: 15 gólov - L. Gajdoš  (Pača), 12 gólov - G. Zoller (Kečovo), 11 gólov - G. Veverica (Hrhov), 10 gólov - P. Ičo (Jovice), J. Urban (Rož. Bystré), M. Balog (Bohúňovo), 9 gólov - R. Polyák (Kružná), M. Vavrek (Ml. Brzotín), R. Lörinc (Kečovo), atď. (Zdroj: korzar.sk)