JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2011/bar

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2011/bar
pondelok, 11 júl 2011 11:06

O piatom postupujúcom do I. triedy vo futbale rozhodli v baráži Hrhovčania Doporučený

Napísal(a) Karol Csobádi

Alexander Bartók, predseda TJ HrhovPlešivec - Hrhov 0:4 (0:0), góly: Kardoš, Hranyó, M. Dunka, Kortvély. Barážové stretnutie, ktoré sa odohralo v nedeľu 10. júla 2011 na neutrálnom ihrisku Kovstavu v Nadabule dalo definitívnu bodku za súťažným ročníkom 2010/2011 v okresnom futbale. O poslednom postupujúcom do I. triedy sa rozhodlo medzi Plešivcom a Hrhovom. Po bezgólovom polčase sa Hrhovčania ujali vedenia až v 75. min., keď po centri Kardoš hruďou dopravil loptu do plešiveckej brány. V priebehu ďalších minút Hrhovčania ešte trikrát skórovali a zalúžene v baráži o postup do I. triedy zvíťazili. Na videozázname sa už ďalšie góly nepodarilo zachytiť, nakoľko tomu bránila blýskavica a bolo to