JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2011/brz
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2011/brz
utorok, 17 august 2010 15:23

Prvá prehra futbalistov Rožňavského Bystrého tohto roku na domácom ihrisku

Prvú tohtoročnú prehru na domácom ihrisku zaknihovali Bystrania až s Brzotínom. Foto: P. UrbanRožňavské Bystré – Mladosť Brzotín  1:2 ( 0:1). V druhom jesennom kole II. triedy majstrovstiev vo futbale sa zrodilo prekvapenie, keď domáci Bystrania prehrali doma s Brzotínom 1:2. Je to ich prvá prehra v tomto roku na domácom ihrisku. Obidve mužstvá začali od začiatku hrať opatrne. Hostia niekoľkokrát pohrozili strelami z diaľky. V 23. minúte sa Brzotínčania ujali vedenia po pekných narážačkách cez stred obrany. 0:1.  Bystrania sa do vyloženej šance dostali až 28. minúte, no Rusnyák nepremenil tutovku. Domácim hráčom nevychádzala rozohrávka, záloha kazila prihrávky, útok bol nervózny, strely lietali vysoko ponad súperovu bránu.  V druhom polčase Bystrania

chceli stav zvrátiť, no už v 50. minúte po kikse v obrane si Ujházi dal vlastný gól. 0:2. Brzotínčania umne bránili a Bystranom chýbal nápad na prekonanie ich obrany . V 77. minúte sa konečne ujala prízemná strela F. Čapa. Brankár hostí neudržal loptu v rukách a Minčík ju zblízka dorazil do brány. 1:2. Bystrania sa ešte v závere snažili aspoň vyrovnať, ale ich zakončenie bolo naďalej veľmi nepresné. Pod tento výsledok sa podpísala tiež absencia kľúčových hráčov Urbana ml. a Hajduho, a vo veľkej miere tiež nepresné verdikty hlavného rozhodcu Repaského, ktorý evidentne poškodil domácich v momentoch, keď mohli streliť gól.
Pred 30 divákmi rozhodoval Repaský.
Zostava Bystrého: Máťaš, Krága, Valent, Ujházi, Demko, Šály, Bernát, Leng, Rusnyák, Urban st., Minčík. Striedal Čapó.
Miloš Leng

II. trieda - výsledky 2. kola:

Dedinky - Rakovnica 3:1 (3:0), Rožň. Bystré - Ml. Brzotín 1:2 (0:1), Gól domácich Peter Minčík, Niž. Slaná - Čoltovo 4:2 (3:1), Hrhov - Gem.Poloma “B“  7:1 (2:0), Pača - Slavošovce 3:4 (1:2), Jovice - Bohúňovo 1:1 (1:0), Kovstav - Drnava 1:3 (0:0).

I. trieda - výsledky neúplného 2. kola:

Dlhá Ves - Betliar 3:2 (1:1), góly: Blatník 2 (1 z 11 m), Flander – Jar. Gonos, Orabinec, ŽK: ? - Lukáč, Lenghart, R: K. Chomjak, DZ: Šalamon, D: 80. Jablonov n.T. – Vyšná Slaná nehralo sa. Lipovník – Kružná 0:0, ŽK: Szücs - Drobňák, R: Gallík, DZ: Bobrík, D: 60. Krh. Dlhá Lúka – Brzotín 6:0 (4:0), góly: Zsilla 2, Dunka, Korintuš, Grecmacher, Danko, ŽK: bez, R: Jonáš, DZ: Šalamon, D: 60. Honce - Vlachovo 3:1 (1:1), góly: J. Pástor, Strelka st., Kuzma (11 m) – Lipták ml., ŽK: V. Gallo ml., J. Pástor – Mil. Leško, Ďurán, F. Šivec, R: Ráši, DZ: Nagy, D: 60. Gemerská Poloma – Rudná 2:1 (1:1), góly: Z. Greško (11 m), Kollár - Domik, ŽK: Gunár – Kovács, P. Sanisló, Deméň 2, ČK: Deméň (Rudná), R: J. Chomjak, DZ: Gášpár, D: 100. Plešivec – Dobšiná 0:7 (0:3), góly: Grančák 3 (2 z 11 m), Poliak, Záhoranský, Gotthradt, Barnák, ŽK: Koncz – Rupp, R: Drenko, DZ: Bodnár, D: 80.