JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/banik

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/banik
nedeľa, 02 jún 2013 15:04

Rudná na jar zbiera body doma aj so silnejšími súpermi Doporučený

Napísal(a) Ladislav Székely

altSokol Gemtex Rudná - OFK Vyšná Slaná 2:1 (1:0). Góly: Čapó 2x, za hostí Zábrel. Pred peknou diváckou kulisou zápas 24. kola I. triedy rozhodoval Haviarik. Hráči z Vyšnej  Slanej v tomto zápase „hrýzli“, ale body ostali doma. V Rudnej sa hral výborný a svižný futbal. Hráči víťazného celku si možno vďaka svojej bojovnosti priklonili na svoju stranu aj šťastenu. Hostia hrali na rýchle kontry a v 9. min. Liptai krásnou strelou trafil brvno domácej brány. Po tejto strele hostia vedomí

si svojej kvality pridali a mali aj niekoľko šancí. V 33. min. Vysoký vysunul Ďuríčeka, ten posunul loptu Čapoovi, ktorý z voleja perfektne trafil. 1:0. Útoky sa striedali potom na oboch stranách, ale hvizd rozhodcu ukončil prvý polčas.
Po prestávke domáci zahrávali niekoľko rohových kopov, ale náhradný brankár hostí mal svoj deň. V 56. min. Čapó zakončil vysoký center hlavou a zvýšil na 2:0. Domáci sa uspokojili a hostia si vynútili, že pánom hry budú teraz oni. Zatlačili domácich hráčov do defenzívy, ale brankár domáceho mužstva podržal svoje mužstvo. V 72. min. sa podarilo hosťom po obliehaní domácej brány znížiť na 1:2. Nakoniec sa domáci ubránili, aj so šťastím, a udržali si tri body. Starosta z Rudnej na margo stretnutia povedal: "Výhru sme si zaslúžili, mali sme veľké šance, ale sme ich nevyužili." Tréner hostí pán Krištóf: "Keby sme dali prvý gól, tak by to bol iný zápas. Mali sme dosť šancí, ale sme ich nevyužili." Hralo sa slušne, bez kariet.