nedeľa, 11 september 2011 20:04

O výsledku zápasu v Slavošovciach s Drnavou sa rozhodlo už v prvom polčase Doporučený

Napísal(a) Róbert Kovács
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Slavošovce - FK Drnava 1:1 (1:1). Drnava v sobotu 10. septembra 2011 cestovala do Slavošoviec po tri body. No zápas I. triedy vo futbale nebol taký jednoznačný. Tréner hostí Maliňák sa musel vysporiadať s jedným problémom, a to boli hráči dorastu, ktorí nemohli podporiť A-mužstvo, pretože dorastenský zápas bol tiež v sobotu.
Zápas sa začal v miernej pohode, akcie si vypracovali ako domáci, tak aj hostia. FK Drnava chcela vyhrať a preto sa snažila napádať čo najviac. Prvý gól padol do siete domácich a to niekoľko minút po začiatku zápasu. Z pravej strany bol zahraný center, ktorý domáci obranca vyhlavičkoval, ale to len ku R. Kovácsovi, ktorý okamžite vystrelil a lopta skončila v sieti. (0:1). Drnave tak odľahlo, no ďalší gól sa im nepodarilo streliť aj vďaka domácemu bránkarovi. Hostia trochu zmiernili tempo, čo Slavošovce využili a útočili ako sa len dalo.

Pozorný bránkar Drnavy Denis Zakhar bol však pozorný pri každej strele. No prišiel moment, keď Drnava povolila a z rohového kopu skóroval presnou hlavičkou domáci kapitán (1:1).
Do polčasu si Drnavčania vypracovali ešte ďalšie pekné akcie. Z Mázikovej kopačky sa dostal do akcie R. Kovács, ktorý nepremenil a tak sa lopta dostala k T. Petrovi, ktorý taktiež neskóroval do odkrytej brány. Zápas sa mohol úplne inak vyvíjať, ak by domáci dostali gól do šatne.
Druhý polčas bol bezgólový, no šance na gól boli. V druhom polčase padlo viac faulov, viac kariet, viac ofsajdov, no ani jeden gól. Z hostí dostali kartu P. Krága (pravý obranca) a F. Kovács. Domáci napádali a chceli skórovať, testovali bránkara D. Zakhara no nepresnosť a skúsenosti Zakhara boli rozhodujúce. Maliňák sa rozhodol striedať P. Krágu za I. Slávkaiho, ktorý z pravej strany testoval domáceho bránkara, no skórovať sa mu nepodarilo. Skórovať sa nepodarilo ani J. Rencsokovi, ktorý dostal krásnu prihrávku, jednoducho si ju spracoval a z voleja vystrelil prudkú delovku, ktorá trafila len konštrukciu brány. To mohol byť rozhodujúci moment zápasu, keby strela išla o pár centimetrov nižšie. Hostia sa snažili dať ešte aspoň jeden gól, šance na to mali, akcia J. Rencsoka, F. Kovácsa pokračovala u M.Mázika, ktorý z uhla vystrelil a skóroval, no postranný rozhodca odmával ofsajd. Rozhodca ukončil zápas pár minút pred uplynutím hracieho času, čo sa viacerým nepáčilo.
Zostava FK Drnava: bránkar - D. Zakhar, obrana - P. Krága, P. Búlik, T. Petro, N. Bukovics,  stred - F. Kovács, M. Mázik, R. Kovács, G. Petro, útok -  J. Rencsok, R. Orbán. Striedali - G. Bakoš, J. Kömlei, I. Slávkai. Tréner - Jaroslav Maliňák
Róbert Kovács

Ostatné výsledky: Rožň. Bystré - Krh. Dlhá Lúka 0:3, Vlachovo - Jablonov n/T 1:3, Rudná - Hrhov 3:0, Bohúňovo - Betliar 1:1, Dlhá Ves - Brzotín 3:3, Slavošovce - Drnava 1:1.

TABUĽKA I. TRIEDY VO FUTBALE PO 6. KOLE 
Zápasy 7. kola I. triedy 18.9.2011 o 15.00 hod.:

Drnava - Rožň. Bystré
Brzotín - Slavošovce
Betliar - Dlhá Ves
Vyšná Slaná - Bohúňovo
Jablonov n/T - Rudná
Krh. Dlhá Lúka - Vlachovo


Čítať 1566 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:32

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Description of image1
Description of image2