Tanečný šport

Tanečný šport (4)

Tanečný šport

Lea a Tomáš úspešní v spoločenských tancoch v Čechách i na Slovensku

Postupová bodovacia súťaž v štandardných a latinsko-amerických tancoch sa konala 7.4.2019 v Blansku v Českej republike, ktorá sa niesla pod názvom Blanenský Danza Cup 2019. Naše mesto Revúcu a hlavne svoj klub TŠ Happy Dance reprezentovali Lea Sviežená a Tomáš Buchta v kategórii Mládež – C. Darilo sa im výborne, keď si spomedzi veľkého počtu párov vybojovali v latinsko-amerických tancoch pekné finálové 3. miesto a v štandardných tancoch získali 6. miesto.
O týždeň nato 13.4.2019 v Spytihněve u Zlína sa konala súťaž pod názvom Čokoládová cena DANCE STUDIA STARLIGHT 2019, kde Lea a Tomáš získali opäť v kategórii Mládež – C pekné finálové 3. miesto v latinsko-amerických tancoch.

sobota, 15 december 2018 10:05

Tanečné Vianoce s Happy Dance

Napísal(a)
Tanečné Vianoce s Happy Dance

Pomaly sa blížia najkrajšie sviatky roka – Vianoce. Predvianočný čas je čas, keď sme si bližší ako inokedy a snažíme sa vyčariť úsmev na tvári i tou najmenšou maličkosťou. Už každoročne v predvianočnom čase mladí tanečníci z Tanečného štúdia Happy Dance spestrujú predvianočný čas kultúrnym vystúpením v Mestskom kultúrnom stredisku v Revúcej. Vystúpenie tanečníkov 13. decembra 2018 v krásnych róbach akoby na chvíľu vrátilo čas a každý sa započúval do sveta hudby a tanca. Krásne choreografie malých i veľkých tanečníkov, ktoré sa niesli vianočnou vôňou rytmu tanca vyvolali úsmevy na tvárach všetkých.

Lea a Tomáš úspešní v Českej republike

V sobotu 13. 10. 2018 sa konala postupová bodovacia súťaž v štandardných a latinsko-amerických tancoch v Kroměříži v Českej republike, ktorá sa niesla pod názvom Podzimní CUP 2018 Zdounky u Kroměříže. Mesto Revúcu reprezentovali členovia TŠ Happy Dance Lea Sviežená a Tomáš Buchta v kategórii Junior II C. Darilo sa im výborne, kde si spomedzi veľkého počtu párov vybojovali v latinsko-amerických tancoch pekné finálové 3. miesto (na obr. vpravo), keď v tejto kategórii si víťazstvo vytancoval český  pár  Petr Dufka Alexandra  Kolenková z TK Rokaso Uherské Hradiště pred ďalším slovenským párom MartinVernársky a LindaMacková z klubu Fáber Dance Team Slovakia. Náš revúcky pár v štandardných tancoch sa prebojoval tiež do finále a získal 6. miesto.

Lea a Tomáš z Revúcej úspešní v Českej republike O Cenu Dance Studia Starlight, Spytihněv u Zlína

V Zlínskom kraji v Českej republike  sa konala v sobotu 5. mája 2018  postupová bodovacia súťaž v štandardných a latinsko-amerických tancoch, ktorá sa niesla pod názvom O Cenu Dance Studia Starlight, Spytihněv u Zlína. Naše mesto Revúcu v tejto súťaži reprezentovali Lea Sviežená a Tomáš Buchta, a to v kategórii Junior II C. Darilo sa im výborne, keď si spomedzi párov vybojovali v latinsko-amerických tancoch krásne 1. miesto a v štandardných tancoch 3. miesto. Srdečne im blahoželáme a tešíme sa z ich ďalších úspechov. 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x