nedeľa, 27 marec 2011 19:46

Posledný prípravný zápas pred jarnou časťou futbalovej súťaže preveril hráčov Drnavy i Jablonova Doporučený

Napísal(a) F. E.
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Posledný prípravný zápas pred jarnou časťou Drnava absolvovala v Jablonove nad Turňou. Asi 40 divákov sa prišlo pozrieť za pekného slnečného jarného dňa ako Drnava valcuje ďalej. Po Joviciach a Kružnej si to teraz odniesol Jablonov. Aj keď to nebola najkrajšia hra od Drnavy, stačilo to na prehľadné víťazstvo 1:3.
Poďme sa podrobnejšie pozrieť, ako sa to zrodilo:
Drnavčanom sa hlásilo na zápas len 13 hráčov, no tí najdôležitejší zo základnej zostavy nechýbali, a preto to nebolo badať na ich hre. Drnava kontrolovala priebeh zápasu a na konci prvej dvadsaťminútovky sa dočkali vedenia. Najkrajšiu akciu zápasu, na jeden dotyk,

založil Mázik, ten nahral krajnému záložníkovi Emödimu, ten ďalej na Fábiána, ktorý zvolil nečakaný spôsob prihrávky pätičkou. A to bol moment prekvapenia, na ktorý už domáca obrana nereagovala a hráč hostí Petro otvoril skóre. 0:1. V prvom polčase bolo šancí málo, no oplatí sa spomenúť moment z 38. minúty, keď Emödi vysunul Petra, ale ten z nájazdu nevyťažil maximum. Na polčas sa tak šlo za stavu 0:1 pre Drnavu.
Domáci v druhom polčase začali svižnejšie a na konci 54. minúty ich útočník Szöcs využil chybu brankára hostí Zakhara a vyrovnal. Hra sa po góle vyrovnala a misky váh naklonili pre Drnavu len moment z 73. minúty. Mázik z priameho kopu prekvapil domáceho brankára. 1:2. Od tej chvíle už bolo len jedno mužstvo na ihrisku. Ďalší gól pridal drnavský Mázik o 7 minút neskôr. Búlik ho vysunul skvelým lobom a spomínaný hráč hostí sa nemýlil. Drnava ešte mala aj naviac, no ďalšie šance Mázika, Fabiána či Petra už ostali nevyužité. Konečné skóre 1:3 pre hostí z Drnavy bolo zaslúžené.
Jablonov - Drnava 1:3 (0:1) góly: F. Szöcs - Petro, Mázik 2.
Zostava Drnavy: Zakhar - Garaj, R. Kovács, Búlik, Bukovič - J. Kovács, Petro, Mázik, F. Emödi - Fábián, Farkaš, striedali: Maliňák, Kömlei.
Pozrite si aj stránku futbalového oddielu Baník Drnava TU.
F. E.

{jcomments on}

Čítať 1533 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:37

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x