pondelok, 13 august 2012 17:12

S dlhoveskými futbalovými nespratníkmi si ľahko poradil hlavný usporiadateľ Doporučený

Napísal(a) Ladislav Székely

ZK Dlhá Ves - Krh. Dlhá Lúka 2:6. Góly za domácich Ferdinad, Segyo, za hostí Čižmár 3 (jeden z PK), Kovács, Anna, Bodnár. Minuloročný víťaz OM, ktorý  v prvom kole doma podľahol Betliaru cestoval v druhom kole do Dlhej Vsi pre tri body. Z prvého útoku sa domáci ujali vedenia krásnou strelou Ferdinanda.V prvom polčase z ich strany to bolo ale všetko. Hostia zásluhou stredovej dvojice Čižmár - Bodnár ovládli pole, vytvárali si šance, ktoré aj zúžitkovali.
V druhom polčase naďalej na ihrisku vládli hostia a padali aj krásne góly. Pred 50 divákmi rozhodoval Uharček, ktorý mal sťaženú úlohu, lebo mal asistentov laikov. Niektorí fanúšikovia svoju nespokojnosť s výkonom

rozhodcu dali patrične najavo, ale podľa pravidiel nemali pravdu. Hlavný usporiadateľ spravil s nimi rázny poriadok, vykázal ich z areálu a bol pokoj. Domáci by si však mali spoločne sadnúť, v pokoji prehodnotiť svoju už druhú vysokú prehru a vyvodiť z toho závery. Hrali veľmi slabo.