štvrtok, 11 október 2018 21:20

Úradná správa ObFZ Rožňava č. 12/2018-2019 Doporučený

Napísal(a) ObFZ Rožňava
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

ŠTK VsFZ na základe memoranda a spolupráci KSK organizuje Zimný turnaj pod názvom Krajská futbalová liga v termíne od 13.1. do 17.3.2019. KFL sa majú možnosť zúčastniť na základe prihlášky všetky FK RFZ a ObFZ s príslušnosťou ku KSK. Prihlášky sa podávajú od 10.9.2018 do 31.10.2018 cez systém ISSF – elektronická podateľňa – prihláška do súťaže KFL 2018/2019. Stretnutia budú hrané na vytypovaných HP s UT. FK neplatia žiadne štartovné ani náklady na rozhodcov. FK si hradia len náklady na cestovné na vytypované hracie plochy s UT.
ŠTK schvaľuje výsledky 10. kola 6. ligy dospelých http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2500/


ŠTK schvaľuje výsledky 6. kola 7. ligy dospelých https://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2501/
ŠTK schvaľuje výsledky 5. kola 4. ligy dorast https://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2502/
ŠTK schvaľuje výsledky 5. kola 3. ligy žiaci https://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2499/
ŠTK oznamuje vylosovanie skupín prípraviek:

A skupina: Bemifo A, Rožňava B, Dlhá lúka,
B skupina: Bemifo B, Rožňava A, Kružná,
C skupina: Slavošovce, Honce, Dlhá Ves,
D skupina: K. Podhradie, Jablonov, Rožňava C,
E skupina: G. Poloma, V. Slaná, Dobšiná.

Navrhované termíny jesennej časti: 13., 20. a 27. 10. 2018. UHČ sobota 10:00.

ŠTK vyzýva, po žiadostiach viacerých klubov, aby termíny odohratia turnajov prípraviek v jednotlivých skupinách oznámili na sekretariát do stredy 17. 10. 2018. Každé družstvo je povinné organizovať v jesennej časti jeden turnaj.
ŠTK schvaľuje po vzájomnej dohode klubov odohrať zápas 6. kola 4. ligy dorast R.Bystré – Dobšiná 27. 10. 2018 o 14:30.
ŠTK schvaľuje po vzájomnej dohode klubov odohrať zápas 7. kola 7. ligy dospelí Lipovník – G. Hôrka 14. 10. 2018 o 14:30.
ŠTK schvaľuje po vzájomnej dohode klubov odohrať zápas 11. kola 6. ligy dospelí Plešivec – Drnava 14. 10. 2018 o 14:30.
ŠTK žiada všetkých delegátov, aby všetky závady a nedostatky na futbalových štadiónoch počas stretnutí podrobne popísali v správe delegáta (hracia plocha, šatne, sociálne zariadenia, striedačky, miesto na nahrávanie videa....).
ŠTK upozorňuje FK na zmenu systému striedania hráčov. Aj naďalej platí možnosť striedania hráčov po 5, avšak pre týchto 4, resp. 5 striedaní bude družstvo mať možnosť využiť len tri prerušenia hry za týchto podmienok:

 maximálne 5 striedajúcich hráčov je povolených za družstvo dospelých alebo dorastu v akomkoľvek časovom priebehu,
 každé družstvo môže využiť maximálne 3 prerušenia hry v zápase pre účely striedania,
 striedanie počas polčasovej prestávky sa nezarátava do počtu prerušení hry,
 hráč, ktorý bol vystriedaný sa nesmie zvonu vrátiť späť do zápasu.

DK-33 Zastavenie činnosti na 1 str. nepodmienečne za 5 alebo 9x ŽK podľa čl.37/5a,5b: Stanislav Ugorčák 1093478 + 10€ (Dobšiná)
DK-34 Zastavenie činnosti za ČK na 1 stretnutie nepodmienečne podľa čl.37/2: Štefan Herczeg 1112000 + 10€ (Hrhov)
DK-35 Zastavenie činnosti za ČK na 1 stretnutie nepodmienečne podľa čl.37/2: Erik Mackovják 1278371 + 10€ (Jablonov)
DK-36 Zastavenie činnosti za ČK na 4 stretnutia nepodmienečne podľa čl.49/2a: Lukáš Hajdu 1205443 + 10€ (Honce)
DK-37 Zastavenie činnosti za ČK na 4 stretnutia nepodmienečne podľa čl.49/2a: Kristian Demeter 1218067 + 10€ (Hrhov)
DK-38 Zastavenie činnosti za ČK na 2 stretnutia nepodmienečne podľa čl.49/2a: Matyás Molnár 1316915 + 10€ (Drnava)
DK-39 Zastavenie činnosti za ČK na 2 stretnutia nepodmienečne podľa čl.49/2a: Mário Polyák 1372559 + 10€ (R. Bystré)
DK-40 Zastavenie činnosti za ČK na 4 mesiace nepodmienečne s prenesením podľa čl.49/2a: Ján Havran 1413879+ 10€ (R. Bystré)
DK-41 Trestá TJ Mladosť Brzotín finančnou pokutou 50€ pre TJ Mladosť Jovice a 50€ pre ObFZ Rožňava za nenastúpenie v zápase 6. kola 7. ligy Jovice - Brzotín, doklad o zaplatení predložiť na DK do 14 dní +10€
DK mení trest z nepodmienečného na podmienečný hráčovi podľa DP 41/2: Gabriel Polyák 1192010 + 10€ (K. Podhradie B) + 2 týždne do 31.12.2018
DK predvoláva na svoje zasadnutie štatutára FK Gemerská Hôrka, ktoré sa uskutoční v piatok 19.10.2018 o 16:00 na sekretariáte ObFZ Rožňava.

KR – zmena v obsadení

6. liga dospelí:
D. Ves – Dobšiná AR1 Poťmák za Szöra, AR2 Molnár, DZ Šmelko za Vysokého
Kružná – D. Lúka DZ Gašpár za Šmelka
Plešivec – Drnava R J. Gyenes za L. Gyenesa, DZ Drenko za Béreša
Jablonov – Hrhov R Marton za L. Gyenesa

7. liga dospelí:
Lipovník – G. Hôrka R Rási za M. Ďuríčeka
Pača – Jovice R M. Ďuríček za J. Gyenesa
K. Podhradie B – G. Poloma DZ Nagy za Bobríka

4. liga dorast:
G. Poloma – D. Lúka R Poťmák za J. Gyenesa

KR oznamuje, že žiadosti o nedelegovanie a zmeny R a DZ musia byť nahlásené najneskôr do pondelka 12:00 v aktuálnom týždni. Po tomto termíne budú všetky žiadosti spoplatnené.


N O M I N Á C I A "Podpora talentov" 

hráčov výberu ObFZ Rožňava U-12 - U-14 na tréningový zraz 15. októbra 2018 (pondelok ) o 16.15. hod. na ihrisku ŠK Polom Gem. Poloma.

  • Nominovaní hráči v kategórii U-14 (narodení po 1.1.2005):
    GYÉNES František MFK Rožňava
    KĽÚČIK Daniel MFK Rožňava
    KISS Patrik MFK Rožňava
    ŽELINSKÝ Richard ŠK Polom Gemerská Poloma
    CERVA Marek ŠK Polom Gemerská Poloma
    CHOCHOL Filip ŠK Polom Gemerská Poloma
    GAŽÍK Erik TJ Papiereň Slavošovce
    TOMI Juraj TJ Papiereň Slavošovce
    NOSÁL Samuel TJ Papiereň Slavošovce
    RADIČ Marek TJ Papiereň Slavošovce
  • Nominovaní hráči v kategórii U-13 (narodení po 1.1. 2006):
    VIOLA Ľubomír TJ Papiereň Slavošovce
    VIDO Ján TJ Papiereň Slavošovce
    HANZEL Matúš TJ Papiereň Slavošovce
    MARCIŠ Matúš MFK Dobšiná
    PODOLINSKÝ Marek MFK Dobšiná
    ŠIMÚN Samuel ŠK Polom Gemerská Poloma
    KOLTÁŠ Juraj ŠK Polom Gemerská Poloma
    HORVÁTH Ján MFK Rožňava
    BIZIK Sebastián MFK Rožňava
    GRECMACHER Aleš MFK Rožňava
  • Nominovaní hráči v kategórii U-12 (narodení po 1.1.2007):
    PETERGÁČ Samuel ŠK Polom Gemerská Poloma
    ŠEĎO Matúš ŠK Polom Gemerská Poloma
    CHOCHOL Samuel ŠK Polom Gemerská Poloma
    RADIČ Jakub TJ Papiereň Slavošovce
    PROKŠEJ Patrik TJ Papiereň Slavošovce
    KARVAY Samuel TJ Papiereň Slavošovce
    ZAHORANSKÝ Boris MFK Dobšiná
    ŠELMÉCI Dominik Športový klub Bemifo Rožňava
    VÁRADY Nikolas Športový klub Bemifo Rožňava
    PORUBAN Dominik Športový klub Bemifo Rožňava
  • Hlavný tréner: Dušan Pollák.

ObFZ Rožňava

 

 

Čítať 181 krát Naposledy zmenené štvrtok, 11 október 2018 21:33

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.