štvrtok, 24 október 2013 10:57

Úradná správa ObFZ Rožňava č. 15/ 2013-2014

Napísal(a) ObFZ Rožňava
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

usobfz15 14Zo zasadnutia ŠTK dňa 23.10.2013:

  • ŠTK schvaľuje výsledky I. tr. /12. kolo/ zo dňa 19.-20.10.2013:
  • Vyšná Slaná - Vlachovo 5:0, Dedinky - Rudná 3:4, Drnava - Jablonov n/T 5:4, Rožň. Bystré - Krh. Dlhá Lúka 1:4, Štítnik - Hrhov 3:2, Bohúňovo - Honce 4:0, Dlhá Ves - Slavošovce 6:2.
  • ŠTK schvaľuje výsledky II. triedy /12. kolo/ zo dňa 19.-20.10.2013: MFK Dobšiná B - Ml. Brzotín 7:0, Plešivec - Pača 1:2, Ml. Jovice - Kružná 4:2, Krh. Dlhá Lúka B - Gem. Hôrka B 2:1.
  • ŠTK schvaľuje výsledky dorastu /8. kolo/ zo dňa 19.-20.10. 2013: Plešivec - Gem. Hôrka 2:1, MFK Dobšiná - Hrhov 1:3, Vyš. Slaná - Gem. Poloma 2:0.
  • ŠTK schvaľuje výsledky st. žiakov /8. kolo/ zo dňa 19.10. 2013: Krh.Dlhá Lúka - Slavošovce 1:11.
  • Halový turnaj prípraviek:

Oznamujeme Vám, že TMK a ŠTK ObFZ organizuje 3 halové turnaje prípraviek ObFZ v mesiacoch november 2013 - december 2013 a finálový turnaj - február 2014. Turnaje sa uskutočnia v telocvični SPŠ - zdravotnej v Rožňave a finálový turnaj v športovej hale v Rožňave.

Termíny turnajov:
9.11.2013 od 9.00 hod. - skupina A /Rudná - Hrhov - Krh.Podhradie - Jablonov/
9.11.2013 od 11.00 hod.- skupina C /Betliar - Vyš. Slaná - Dedinky - Vlachovo/
December 2013 - skupina B - D /termín sa upresní/
Február 2014 - finálový turnaj /termín sa upresní/

Propozície budú zaslané klubom prípraviek.

  • ŠTK schvaľuje výsledky turnaja prípraviek /skupina A/ zo dňa 20.10. 2013: Rudná - Hrhov 1:1, Jablonov n/T - Krh. Podhradie 0:3, Rudná - Krh. Podhradie 3:1, Hrhov – Jablonov n/T 3:0, Krh. Podhradie - Hrhov 0:2, Rudná – Jablonov n/T 3:0.
  • ŠTK č.41/2013: ŠTK súhlasí po vzájomnej dohode s odohratím zápasu st.žiakov /1. kolo zo dňa 31.8.2013/ Krh. Dlhá Lúka - Slavošovce v náhradnom termíne 19.11.2013 /sobota/ o 11.00 hod.
  • ŠTK č. 43/ 2013: ŠTK súhlasí po vzájomnej dohode s odohratím zápasu dorastu Rožň. Bystré - Dobšiná dňa 2.11. 2013 o 14.00 hod.
  • ŠTK č. 47/2013: ŠTK súhlasí po vzájomnej dohode s odohratím zápasu I. tr. / 11. kolo/ Slavošovce - Drnava dňa 16.11.2013 o 13.30 hod.
  • ŠTK č. 48/ 2013: ŠTK súhlasí po vzájomnej dohode s odohratím zápasu I. tr. Krh. Dlhá Lúka - Dedinky 13. kolo dňa 26.10.2013 /sobota/ o 14.00 hod.
  • ŠTK č. 49/2013: ŠTK súhlasí po vzájomnej dohode s odohratím zápasu I. triedy Bohúňovo – Slavošovce /13. kolo/ dňa 10.11.2013 o 13.00 hod.

Zo zasadnutia DK dňa 23.10.2013 :

  • DK upozorňuje FK, že v ÚS ObFZ budú klubom zasielané iba tresty za ČK a 4-8 ŽK /Uznesenie si FK nájdu i v ISSF systéme/. Evidenciu ŽK a ČK si klubový resp. tímový ISSF manageri klubov môžu stiahnuť, pozrieť v ISSF systéme /Reporty - evidencia kariet/ !!!
  • Hráči vylúčení:
  • DK č.123/2013: Peter Révai - Lok. Dedinky /ČK/ - 1245658 = 1 zápas nepodmienečne 1/4a + 10.- Euro
  • DK č. 124/2013: Ondrej Sanisló - Sokol Rudná /ČK/ - 1186882 = 1 zápas nepodmienečne 1/1a + 10.- Euro
  • DK č. 125/2013: Ivan Tokoly st. - Lok. Dedinky /ČK/- 1033452 = 1zápas nepodmienečne 1/5a + 10.- Euro
  • DK č. 126/ 2013: Alexander Parada - Ml. Jovice / ČK/ - 1078452 = 2 zápasy nepodmienečne 1/4a + 10.- Euro
  • DK č. 127/2013: Michal Roháľ - Slavošovce / ČK/ - 1190017 = 1 zápas nepodmienečne 1/4a + 10.- €
  • DK č. 128/2013: Miroslav Majerčák - Lok. Dedinky /4 ŽK/ - 1238629
  • DK č. 129/2013 : DK trestá FK Lok. Dedinky finančnou pokutou 30.- Euro za HNS trénera a zároveň trestá trénera Lok. Dedinky M. Majerčáka st. zákazom všetkých funkcií počas majstrovských zápasov na 3 súť. stretnutia /čl.2/1b/.
  • DK č.130/2013 : DK trestá FK Krh. Dlhá Lúka finančnou pokutou 20.- Euro za nedostatočnú usporiadateľskú službu v zápase II. tr. /čl.2/1b/.
  • DK odpúšťa trest hráča Sokol Bohúňovo F. Demetera po polovičke trestu a mení trest na podmienečný.
  • DK trestá FK Plešivec finančnou pokutou 20,- Euro pre MFK Dobšiná za nenastúpenie dorastu na majstrovské stretnutie. Splatnosť pokuty do 14 dní
  • /ústrižok o zaplatení predložiť na DK do 22.10.2013/.
  • DK trestá MFK Dobšiná B finančnou pokutou 50.- Euro pre FK Sokol Pača /ústrižok o zaplatení predložiť na najbližšie zasadnutie DK dňa 22.10.2013/ za nenastúpenie družstva dospelých na zápas II. tr. Pača - MFK Dobšiná dňa 13.10.2013.


Centrálne vyplácanie R a DZ ObFZ 2013-2014

Tabuľka pre FK / výška celoročnej sumy/
I.trieda : 934,- Euro
II.trieda : 820,- Euro
Dorast : 182,- Euro
Žiaci : 118,- Euro

Druhá splátka COR bude FK vygenerovaná v októbrovej zbernej faktúre.
ObFZ Rožňava

 

Tabuľky okresných súťaží do 21.10.2013
             
I. trieda            
1. Rudná 12 10 1 1 34:12 31
2. Krh. Dlhá Lúka 12 9 1 2 58:15 28
3. Vyšná Slaná 12 8 2 2 37:16 26
4. Rož. Bystré 12 7 2 3 27:16 23
6. Dlhá Ves 12 6 0 6 28:38 18
7. Drnava 10 5 2 3 30:23 17
8. Bohúňovo 12 5 2 5 25:33 17
9. Štítnik 12 5 0 7 32:24 15
10. Jablonov n/T 12 5 0 7 27:28 15
11. Slavošovce 11 3 1 7 13:44 10
12. Hrhov 12 2 2 8 21:39 8
13. Vlachovo 12 2 0 10 15:36 6
14. Dedinky 11 1 2 8 14:33 5
             
II. trieda            
1. Lipovník 9 6 3 0 30:9 21
2. Krh. Dlhá Lúka B 9 6 0 3 33:21 18
3. Pača 9 5 1 3 19:14 16
4. Čoltovo 9 5 0 4 29:20 15
5. Gem. Hôrka B 9 4 2 3 19:16 14
6. Jovice 9 4 0 5 19:21 12
7. Dobšiná B 9 4 0 5 18:26 12
8. Kružná 10 4 0 6 17:25 12
9. Plešivec 9 3 2 4 14:16 11
10. Nižná Slaná 8 3 0 5 12:21 9
11. Ml. Brzotín 8 1 0 7 7:28 3
             
dorast            
1. Hrhov 6 5 1 0 22:8 16
2. Krh. Dlhá Lúka 6 4 2 0 18:10 14
3. Gem. Hôrka 6 3 1 2 20:12 10
4. Plešivec 6 3 1 2 15:10 10
5. Betliar 7 2 1 4 8:14 7
6. Dobšiná 6 2 0 4 16:13 6
7. Rož. Bystré 5 1 1 3 7:16 4
8. Gem. Poloma 6 0 1 5 6:29 1
             
žiaci            
1. Slavošovce 5 4 1 0 34:4 13
2. Bohúňovo 5 4 1 0 24:9 13
3. Štítnik 5 2 0 3 13:5 6
4. Drnava 5 2 0 3 7:12 6
5. Dobšiná 5 2 0 3 16:28 6
6. Krh. Dlhá Lúka 5 0 0 5 3:39 0

 

 

Čítať 1221 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:54

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.