piatok, 02 november 2018 19:16

Úradná správa ObFZ Rožňava č. 15/2018-2019

Napísal(a) ObFZ Rožňava
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
  • ŠTK oznamuje vylosovanie skupín prípraviek:
  • A skupina: Bemifo A, Rožňava B, Dlhá lúka,
    B skupina: Bemifo B, Rožňava A, Kružná,
    C skupina: Slavošovce, Honce, Dlhá Ves,
    D skupina: K. Podhradie, Jablonov, Rožňava C,
    E skupina: G. Poloma, V. Slaná, Dobšiná.

    • ŠTK vyzýva, po žiadostiach viacerých klubov, aby termíny odohratia turnajov prípraviek v jednotlivých skupinách oznámili na sekretariát. Každé družstvo je povinné organizovať v jesennej časti jeden turnaj.
    • ŠTK žiada všetkých delegátov, aby všetky závady a nedostatky na futbalových štadiónoch počas stretnutí podrobne popísali v správe delegáta (hracia plocha, šatne,
      sociálne zariadenia, striedačky, miesto na nahrávanie videa....).
    • ŠTK upozorňuje FK na zmenu systému striedania hráčov. Aj naďalej platí možnosť striedania hráčov po 5, avšak pre týchto 4, resp. 5 striedaní bude družstvo mať možnosť využiť len tri prerušenia hry za týchto podmienok:

     maximálne 5 striedajúcich hráčov je povolených za družstvo dospelých alebo dorastu v akomkoľvek časovom priebehu,
     každé družstvo môže využiť maximálne 3 prerušenia hry v zápase pre účely striedania,
     striedanie počas polčasovej prestávky sa nezarátava do počtu prerušení hry,
     hráč, ktorý bol vystriedaný sa nesmie zvonu vrátiť späť do zápasu.

    KR – zmena v obsadení

    • 7. liga dospelí:
      Čoltovo - Rakovnica D Bobrík za Šalamona
    • Predseda ObFZ a predseda KR predvolávajú všetkých delegátov ObFZ Rožňava aby sa v utorok 06.11.2018 o 17:00 dostavili na sekretariát ObFZ. Účasť všetkých povinná.
    • DK-53 Zastavenie činnosti za ČK na 4 týždne nepodmienečne s prerušením podľa čl.48/2b: Ján Rippanc + 10€ (Čoltovo)
    • DK-54 Zastavenie činnosti za neoprávnený štart v stretnutí na 1 mesiac nepodmienečne s prerušením po odstáti trestu za 5 ŽK podľa čl.53/2b: Stanislav Ogurčák 1093478 + 10€ (Dobšiná)
    • DK-55 Trestá MFK Dobšiná finančnou pokutou 50€ za neoprávnený štart hráča v zápase a pozastavuje výkon funkcie kapitánovi Róbertovi Gotthardtovi 1154211 a vedúcemu družstva Michalovi Laurincovi na 1 mesiace s prerušením podľa článku 53/3b + 10€ (Dobšiná)
    • DK-56 trestá TJ Sokol Pača finančnou pokutou 50€ za nevyplnenie hlavného usporiadateľa v zápise o stretnutí+ 10€ (Pača)
    • DK-57 trestá TJ Mladosť Brzotín finančnou pokutou 50€ za nesprávne vyplnené údaje hlavného usporiadateľa a vedúceho mužstva v zápise o stretnutí+ 10€ (Brzotín)
    • DK mení trest z nepodmienečného na podmienečný hráčovi podľa DP 41/2: Tomáš Švihla 1197246 + 10€ (G. Poloma) + 2 týždne do 30.06.2019
    • DK mení trest z nepodmienečného na podmienečný hráčovi podľa DP 41/2: Tibor Kardoš 1151973 + 10€ (Jablonov) + 2 týždne do 30.06.2019

    N O M I N Á C I A
    hráčov výberu ObFZ Rožňava U-12 - U-14 na tréningový zraz 5. novembra 2018 (pondelok ) o 16.00. hod. na ihrisku- v telocvični ŠK Polom Gem. Poloma

    Nominovaní hráči v kategórii U-14 (narodení po 1.1.2005):
    GYÉNES František MFK Rožňava
    KĽÚČIK Daniel MFK Rožňava
    KISS Patrik MFK Rožňava
    ŽELINSKÝ Richard ŠK Polom Gemerská Poloma
    CERVA Marek ŠK Polom Gemerská Poloma
    CHOCHOL Filip ŠK Polom Gemerská Poloma
    GAŽÍK Erik TJ Papiereň Slavošovce
    TOMI Juraj TJ Papiereň Slavošovce
    NOSÁL Samuel TJ Papiereň Slavošovce
    RADIČ Marek TJ Papiereň Slavošovce

    Nominovaní hráči v kategórii U-13 (narodení po 1.1. 2006):
    VIOLA Ľubomír TJ Papiereň Slavošovce
    VIDO Ján TJ Papiereň Slavošovce
    HANZEL Matúš TJ Papiereň Slavošovce
    MARCIŠ Matúš MFK Dobšiná
    PODOLINSKÝ Marek MFK Dobšiná
    ŠIMÚN Samuel ŠK Polom Gemerská Poloma
    KOLTÁŠ Juraj ŠK Polom Gemerská Poloma
    HORVÁTH Ján MFK Rožňava
    ŠUJANSKÝ Tomáš MFK Rožňava
    GRECMACHER Aleš MFK Rožňava

    Nominovaní hráči v kategórii U-12 (narodení po 1.1.2007):
    PETERGÁČ Samuel ŠK Polom Gemerská Poloma
    ŠEĎO Matúš ŠK Polom Gemerská Poloma
    CHOCHOL Samuel ŠK Polom Gemerská Poloma
    RADIČ Jakub TJ Papiereň Slavošovce
    PROKŠEJ Patrik TJ Papiereň Slavošovce
    KARVAY Samuel TJ Papiereň Slavošovce
    ZAHORANSKÝ Boris MFK Dobšiná
    ŠELMÉCI Dominik Športový klub Bemifo Rožňava
    VÁRADY Nikolas Športový klub Bemifo Rožňava
    PORUBAN Dominik Športový klub Bemifo Rožňava
    Hlavný tréner: Dušan Pollák

    ObFZ Rožňava

     

    Čítať 108 krát Naposledy zmenené piatok, 02 november 2018 19:31

    Napíšte komentár

    Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.