piatok, 12 apríl 2019 11:24

Úradná správa ObFZ Rožňava č. 20/2018-2019 Doporučený

Napísal(a) ObFZ Rožňava
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
  • ŠTK oznamuje klubom, ktoré chcú štartovať v Pohári predsedu ObFZ Rožňava 2019, aby potvrdili svoju účasť najneskôr do 15. 4. 2019 na adresu , info u sekretára ObFZ.
  • ŠTK nariaďuje klubom, ktoré ešte neodohrali svoje zápasy prípraviek aby termín odohratia oznámili predsedovi ŠTK alebo sekretárovi ObFZ. V prípade nedohratia zápasov bude družstvo dospelých preradené o súťaž nižšie.
  • ŠTK oznamuje klubom, že 7. liga dospelých sa bude v jarnej časti hrať 2,5 h pred UHČ.
  • ŠTK schvaľuje po vzájomnej dohode klubov odohrať zápas 17. kola 6. ligy dospelí R. Bystré – ŠK Štítnik 14. 04. 2019 o 14:00.
  • ŠTK oznamuje klubom, že informácie alebo otázky na ŠTK môžete zasielať na emailovú adresu .

  • DK-68 Zastavenie činnosti za ČK na 1 stretnutie nepodmienečne podľa čl. 37/2 + 4 týždne nepodmienečne podľa čl.48/2b: Ján Pástor 1146427 + 10€ (Honce)
  • DK-69 Zastavenie činnosti za ČK na 1 stretnutie nepodmienečne podľa čl.46/1e: Zoltán Laven 1238256 + 10€ (Plešivec)
  • DK-70 udeľuje finančnú pokuta pre ŠK Jablonov nad Turňou 500€ na základe podnetu ŠTK (odstúpenie zo súťaže 6. ligy dospelí) +10€

KR – zmena v obsadení

6. liga dospelí:
Rudná – V. Slaná AR1 L. Gyenes za Szöra
R. Bystré – Štítnik R Ször za Poťmáka, AR1 Molnár za Šimčáka
Kružná – Honce AR1 Šimčák za Molnára, AR2 Poťmák za Rášiho
Drnava – Betliar R Ráši za Szöra

  • KR oznamuje, že žiadosti o nedelegovanie a zmeny R a DZ musia byť nahlásené najneskôr do pondelka do 12:00 v aktuálnom týždni. Po tomto termíne budú všetky žiadosti spoplatnené.

 

N O M I N Á C I A
hráčov výberu ObFZ Rožňava U-12 - U-14 na tréningový zraz 16. apríla 2019 (utorok ) o 16.00. hod. na ihrisku MFK Rožňava.

Nominovaní hráči v kategórii U-14 (narodení po 1.1.2005):

GYÉNES František MFK Rožňava
KĽÚČIK Daniel MFK Rožňava
KISS Patrik MFK Rožňava
ŽELINSKÝ Richard ŠK Polom Gemerská Poloma
CERVA Marek ŠK Polom Gemerská Poloma
CHOCHOL Filip ŠK Polom Gemerská Poloma
GAŽÍK Erik TJ Papiereň Slavošovce
TOMI Juraj TJ Papiereň Slavošovce
NOSÁL Samuel TJ Papiereň Slavošovce
RADIČ Marek TJ Papiereň Slavošovce

  

Nominovaní hráči v kategórii U-13 (narodení po 1.1. 2006):

VIOLA Ľubomír TJ Papiereň Slavošovce
VIDO Ján TJ Papiereň Slavošovce
HANZEL Matúš TJ Papiereň Slavošovce
MARCIŠ Matúš MFK Dobšiná
ŠIMÚN Samuel ŠK Polom Gemerská Poloma
RUŠČIN Bryan MFK Rožňava
ŠKVARENIAK Patrik MFK Rožňava
HORVÁTH Ján MFK Rožňava
BIZIK Sebastián MFK Rožňava
FABIAN Christopher MFK Rožňava 

  

Nominovaní hráči v kategórii U-12 (narodení po 1.1.2007):

PETERGÁČ Samuel ŠK Polom Gemerská Poloma
ŠEĎO Matúš ŠK Polom Gemerská Poloma
PORUBAN Dominik Športový klub Bemifo Rožňava
RADIČ Jakub TJ Papiereň Slavošovce
PROKŠEJ Patrik TJ Papiereň Slavošovce
KARVAY Samuel TJ Papiereň Slavošovce
POLYAK Filip MFK Rožňava
ŠELMÉCI Dominik MFK Rožňava
RUSNÁK Filip MFK Rožňava
CHOCHOL Samuel MFK Rožňava 

Hlavný tréner: Dušan Pollák Tréneri: Ladislav Dávid, Filip Pollák
Predpokladané ukončenie zrazu je cca o 18.00 hod.
Nominovaní hráči sa dostavia dňa 16. apríla 2019 na ihrisko MFK Rožňava.
Prineste si PREUKAZ POISTENCA!
Nominovaní hráči si prinesú: kopačky, tenisky, chrániče, tréningovú výstroj, uterák, hygienické potreby.
V prípade ospravedlnenia ihneď telefonicky informujte trénera: Dušan Pollák (0903602946).
Uvoľnením dieťaťa na zraz rodičia (zákonní zástupcovia) berú na vedomie, že zodpovedajú za zdravotný stav dieťaťa v čase konania zrazu a sú si vedomí skutočnosti, že ObFZ nepreberá zodpovednosť za prípadné úrazy a iné ujmy, ktoré sa vyskytnú bez priameho zavinenia.

ObFZ Rožňava

 

Čítať 260 krát Naposledy zmenené piatok, 12 apríl 2019 11:48

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.