streda, 27 apríl 2011 16:28

ÚRADNÁ SPRÁVA ObFZ Rožňava č. 23/2010-2011 Doporučený

Napísal(a) ObFZ Rožňava
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

ZO ZASADNUTIA ŠTK DŇA 27.4. 2011:
ŠTK schvaľuje výsledky I.tr. (18. kolo) zo dňa 24.4. 2011:  Gem. Poloma - Kružná 3:2, Dlhá Ves - Rudná 1:1, Plešivec - FK Brzotín 0:4, Honce - Vyš. Slaná 1:2, Lipovník – Jablonov n/T 2:2, Krh. Dlhá Lúka - Betliar 3:0, Dobšiná - Vlachovo 7:1.
ŠTK schvaľuje výsledky II.tr. (21. kolo) zo dňa 24.4. 2011:  Kečovo - Kovstav 4:1, G. Poloma “B“ - Pača 0:8, Ml. Brzotín - Niž. Slaná 1:1, Slavošovce - Čoltovo 3:1, Hrhov - Jovice 3:1, Bohúňovo - Dedinky 4:1. 
ŠTK schvaľuje výsledky dorastu (12. kolo) zo dňa 24.4. 2011: Štítnik - Vlachovo 1:2, SP MFK Rožňava - Dobšiná 3:2, Gem. Hôrka - Krh. Dlhá Lúka 3:1. 

  • ŠTK schvaľuje výsledky st. žiakov (12. kolo) zo dňa 23.4. 2011: Plešivec – Honce 14:1, Slavošovce - Dobšiná 2:1, Štítnik - Kružná 7:1. 
  • ŠTK schvaľuje výsledok dohrávky II. tr. zo dňa 22.4. 2011  Gem. Poloma “B“- Slavošovce 1:12.
  • ŠTK súhlasí po vzájomnej dohode s odohratím zápasu II.tr. Kovstav - Hrhov (22.kolo) dňa 30.4. 2011 o 13.00 hod.
  • ŠTK upozorňuje FK v kategórii prípraviek, že 9. -10. kolo sa uskutoční ako dvojkolo dňa 30.4. 2011 o 9. 00 hod. Skupina A: Rudná. Skupina B: Lok. Dedinky. 
  • ŠTK nariaďuje odohrať zápasy I. - II.tr. a dorastu zo dňa 1.5. 2011 (nedeľa) o  12.00 hod.- dorast a 14.30 hod. - dospelí.
  • ŠTK plánuje operatívne reagovať na zápasy ObFZ zo dňa 7. - 8.5.2011 vzhľadom na vývoj stretnutí družstva SR na MS v ľadovom hokeji. 

ZO ZASADNUTIA DK DŇA 27.4. 2011: 

  • HRÁČI NAPOMÍNANÍ - I. TRIEDA: Lubomír Orabinec - Betliar, Gabriel Béke - Dlhá Ves, Rastislav Greško - Gem. Poloma, Tomáš Kuchta - Honce, Milan Gallo - Honce (4) stop 1.5. 2011 + 7.-€, Martin Fifík - Jablonov, Kristian Nagy - Jablonov, Jozef Parditka - Krh. Dlhá Lúka, Adrian Szanisló - Krh.Dlhá Lúka, Richard Szendi - Kružná, Roman Polyak - Kružná, Norbert Zupko - Lipovník, Tibor Kardoš - Lipovník, Zoltán Laven - Plešivec, Peter Gacek - Rudná, Ondrej Sanislo - Rudná, Ján Lipták st. - Vlachovo, Ondrej Leskovjanský – Vlachovo (4) stop 1.5.2011 + 7.- €, Roman Lindák - Vyš. Slaná. 
  • HRÁČI NAPOMÍNANÍ - II. TRIEDA: Ondrej Vavrek – Ml. Brzotín, Gabriel Molnár - Čoltovo, Ladislav Jonás - Čoltovo, Gabriel Lakatos - Čoltovo, Róbert Bernáth - Hrhov, Viliam Lorincz - Kečovo, Róbert Kováč - Kečovo (4) stop 1.5. 2011 + 7.- €, Igor Harabín -Kovstav, Juraj Mikolaj - Kovstav, Matúš Pitoňák - Niž. Slaná, Stanislav Lalík - Slavošovce, Vladimir Valentík - Slavošovce, Tomáš Šofranko - Bohúňovo, Tomáš Antóny - Bohúňovo, Dávid Csík - Bohúňovo, Roman Sýkora - Dedinky, Ľuboš Grígel - Dedinky, Ivan Tokoly -Dedinky. 
  • HRÁČI VYLÚČENÍ: Kristian Nagy - Jablonov (neprejednané), Roman Polyak - Kružná = 1 zápas nepodmienečne I/5-a, Roland Szucz - Lipovník = 1 zápas nepodmienečne I/1-a, Jozef Ambrúž - Vyšná Slaná (neprejednané). 
  • DK trestá TJ FO Vlachovo finančnou pokutou 50+7.- € za HNS lekára Pavla Hajdúka v zápase I. tr. Dobšiná - Vlachovo (18. kolo) a zákazom výkonu funkcie menovaného na 1 mesiac nepodmienečne podľa čl. II/1.
  • DK  trestá na návrh KR ObFZ rozhodcu Š. Czakoia zákazom výkonu funkcie od 27.4.- 14.5.2011 / čl. III-2 /. 

ObFZ Rožňava

{jcomments on}

Čítať 1573 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:55

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.