štvrtok, 02 máj 2019 17:39

Úradná správa ObFZ Rožňava č. 23/2018-2019 Doporučený

Napísal(a) ObFZ Rožňava
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

ŠTK oznamuje vylosovanie Pohára predsedu ObFZ Rožňava: 08.05.2019 o 16:30 Čoltovo – Betliar, 08.05.2019 o 16:30 Lipovník – R. Bystré,
ŠTK schvaľuje výsledky 19. kola 6. ligy dospelých http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2500/
ŠTK schvaľuje výsledky 11. kola 7. ligy dospelých https://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2501/
ŠTK schvaľuje výsledky 7. kola 4. ligy dorast https://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2502/
ŠTK schvaľuje výsledky 9. kola 3. ligy žiaci https://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2499/


ŠTK schvaľuje po vzájomnej dohode klubov odohrať zápas 10. kola 3. ligy žiaci G. Poloma - Rožňava 08. 05. 2019 o 10:00.
ŠTK schvaľuje po vzájomnej dohode klubov odohrať zápas 13. kola 3. ligy žiaci Dobšiná - Rožňava 24. 05. 2019 o 16:30.
ŠTK kontumuje zápas 11. kola 7. ligy dospelí Krh. Podhradie - Brzotín 3:0 v prospech domácich za nenastúpenie hostí na zápas. Do pozornosti DK.
ŠTK kontumuje zápas 9. kola 3. ligy žiaci Dobšiná – Krh. Podhradie 3:0 v prospech domácich za nenastúpenie hostí na zápas. Do pozornosti DK.
ŠTK nariaďuje klubom, ktoré ešte neodohrali svoje zápasy prípraviek aby termín odohratia oznámili predsedovi ŠTK alebo sekretárovi ObFZ. V prípade nedohratia zápasov bude družstvo dospelých preradené o súťaž nižšie.
ŠTK oznamuje klubom, že informácie alebo otázky na ŠTK môžete zasielať na emailovú adresu . 

DK predvoláva na svoje zasadnutie, ktoré sa uskutoční 07.05.2019 o 15:00 v priestoroch ObFZ Štítnická 64, Rožňava, týchto aktérov zápasu 19. kola 6. ligy dospelých Plešivec – Honce: HU Štefan Szkokan 1403035, DH Ondrej Skokan 1116950, DH Patrik Kubík 1241263, DH Adrián Szaniszló 1047095, DZ Ján Bobrík, R Vladimír Martinko 1358202, AR Tomáš Gyenes 1313210

DK-83 Zastavenie činnosti za ČK na 1 stretnutie nepodmienečne podľa čl.37/2: František Čapó 1201614 + 10€ (Rakovnica)
DK-84 Zastavenie činnosti za ČK na 1 stretnutie nepodmienečne podľa čl.46/1e: Ladislav Dudáš 1337913 + 10€ (FK Štítnik)
DK-85 Zastavenie činnosti za ČK na 1 mesiac nepodmienečne podľa čl.49/2d: Koloman Horváth 1134703 + 10€ (Plešivec)
DK-86 Trestá TJ Mladosť Brzotín finančnou pokutou 50€ pre FK Krh. Podhradie a 50€ pre ObFZ Rožňava za nenastúpenie na zápas 11. kola 7. ligy dospelých Krh. Podhradie - Brzotín, doklad o zaplatení predložiť na DK do 14 dní +10€
DK-87 Trestá FK Krásnohorské Podhradie finančnou pokutou 20€ pre MFK Dobšiná a 50€ pre ObFZ Rožňava za nenastúpenie na zápas 13. kola 3. ligy žiaci Dobšiná – Krh. Podhradie, doklad o zaplatení predložiť na DK do 14 dní +10€
DK-88 mení trest z nepodmienečného na podmienečný hráčovi podľa DP 41/2: Ján Pástor 1146427+ 10€ (Honce) + 2 týždne do 30.06.2019

KR – zmena v obsadení

6. liga dospelí:
Betliar – D. Ves AR1 Galík
7. liga dospelí:
FK Štítnik – G. Poloma AR1 Ször za Molnára
Brzotín – Čoltovo AR1 Haviarik za Šimčáka
3. liga žiaci:
Drnava – Dobšiná R Ďuríček za Šimčáka

KR oznamuje, že žiadosti o nedelegovanie a zmeny R a DZ musia byť nahlásené najneskôr do pondelka do 12:00 v aktuálnom týždni. Po tomto termíne budú všetky žiadosti spoplatnené.

N O M I N Á C I A
hráčov výberu ObFZ Rožňava U-12 - U-14 na tréningový zraz 7. mája 2019 (utorok ) o 16.00. hod. na ihrisku MFK Rožňava.

Nominovaní hráči v kategórii U-14 (narodení po 1.1.2005):

František GYÉNES, MFK Rožňava
Daniel KĽÚČIK, MFK Rožňava
Patrik KISS, MFK Rožňava
Richard ŽELINSKÝ, ŠK Polom Gemerská Poloma
Marek CERVA, ŠK Polom Gemerská Poloma
Peter DUNAJSKÝ, MFK Dobšiná
Erik GAŽÍK, TJ Papiereň Slavošovce
Juraj TOMI, TJ Papiereň Slavošovce
Samuel NOSÁL, TJ Papiereň Slavošovce
Marek RADIČ, TJ Papiereň Slavošovce

Nominovaní hráči v kategórii U-13 (narodení po 1.1. 2006):

Ľubomír VIOLA, TJ Papiereň Slavošovce
Ján VIDO, TJ Papiereň Slavošovce
Matúš HANZEL, TJ Papiereň Slavošovce
Marek PODOLINSKÝ, MFK Dobšiná
Samuel ŠIMÚN, ŠK Polom Gemerská Poloma
Peter ŠUJANSKÝ, MFK Rožňava
Patrik ŠKVARENIAK, MFK Rožňava
Ján HORVÁTH,, MFK Rožňava
Sebastián BIZIK,  MFK Rožňava
Christopher FABIAN, MFK Rožňava

Nominovaní hráči v kategórii U-12 (narodení po 1.1.2007):

Samuel PETERGÁČ, ŠK Polom Gemerská Poloma
Matúš ŠEĎO, ŠK Polom Gemerská Poloma
Dominik PORUBAN, Športový klub Bemifo Rožňava
Nikolas VÁRADY, Športový klub Bemifo Rožňava
Patrik PROKŠEJ, TJ Papiereň Slavošovce
Samuel KARVAY, TJ Papiereň Slavošovce
Filip POLYAK, MFK Rožňava
Dominik ŠELMÉCI, MFK Rožňava
Filip RUSNÁK, MFK Rožňava
Samuel CHOCHOL, MFK Rožňava

ObFZ Rožňava

Čítať 918 krát Naposledy zmenené štvrtok, 02 máj 2019 18:03

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x