piatok, 14 jún 2019 12:24

Úradná správa ObFZ Rožňava č. 29/2018-2019 Doporučený

Napísal(a) ObFZ Rožňava
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Sekretariát oznamuje klubom, že aktív a konferencia ObFZ Rožňava pred novou sezónou 2019/2020 sa uskutoční v stredu 3.7.2019 o 16:30 na ZŠ akademika Jura Hronca v Rožňave.
Finále Pohára predsedu ObFZ Rožňava sa uskutoční 22. 06. 2019 o 16:00 na štadióne MFK Rožňava.
Finálové kolo Prípravky ObFZ Rožňava sa uskutoční 28. 06. 2019 o 16:00 na štadióne MFK Rožňava.
ŠTK oznamuje klubom, že prihlášky do súťaží SR 2019-2020 riadených ObFZ Rožňava je klub povinný pre každé družstvo zvlášť podať do nedele 30.6.2019 do 24:00.

Prihlasovanie družstiev bude vykonávané len formou elektronickej prihlášky v systéme ISSF. Klubový manažér si vytvára jednotlivé družstvá na SR 2019-2020 a následne v systéme ISSF - elektronická podateľňa – prihláška do súťaže zaregistruje prihlášku daného družstva. Elektronická prihláška sa podáva za každé družstvo a kategóriu zvlášť. Jednotlivé družstvá, aj v súťažiach mládeže, sú povinné zaregistrovať aj štadión, ktorý je v prihláške do súťaže povinná položka.

V prihláške do súťaže ako aj v systéme ISSF ŠTK žiada o vykonanie aktualizácie údajov – kontaktných údajov osôb, telefonických kontaktov, mailových adries a adries klubov tak, aby tieto mohli byť aktualizované. Priraďovania žrebovacích čísiel bude na základe umiestnenia v SR 2018-2019.
Nováčikom súťaži budú prideľované len zostávajúce voľné čísla po družstvách, ktoré príslušnú súťaž opustili.

ŠTK schvaľuje výsledky 25. kola 6. ligy dospelých http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2500/
ŠTK schvaľuje výsledky 17. kola 7. ligy dospelých https://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2501/
ŠTK schvaľuje výsledky 12. kola 4. ligy dorast https://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2502/
ŠTK schvaľuje výsledky 14. kola 3. ligy žiaci https://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2499/
ŠTK schvaľuje po vzájomnej dohode klubov odohrať zápas 26. kola 6. ligy dospelí Dlhá Ves - Štítnik 15. 06. 2019 o 17:00.
ŠTK schvaľuje po vzájomnej dohode klubov odohrať zápas 18. kola 7. ligy dospelí G.Hôrka – Krh. Podhradie B 15. 06. 2019 o 14:00.
ŠTK schvaľuje po vzájomnej dohode klubov odohrať zápas 18. kola 7. ligy dospelí Lipovník - Čoltovo 15. 06. 2019 o 17:00.
ŠTK kontumuje zápas 17. kola 7. ligy dospelí Pača - Štítnik 3:0 v prospech domácich za nenastúpenie hostí na zápas. Do pozornosti DK.
ŠTK na základe správy DZ uzatvára ihrisko TJ Družba Čoltovo na všetky majstrovské stretnutia až do odvolania.
ŠTK nariaďuje klubom, ktoré ešte neodohrali svoje zápasy prípraviek aby termín odohratia oznámili predsedovi ŠTK alebo sekretárovi ObFZ. V prípade nedohratia zápasov bude družstvo dospelých preradené o súťaž nižšie.
ŠTK oznamuje klubom, že informácie alebo otázky na ŠTK môžete zasielať na emailovú adresu .
DK-124 Zastavenie činnosti na 1 str. nepodmienečne za 5 alebo 9x ŽK podľa čl.37/5a,5b: Ladislav Mezei 1117269 + 10€ (Kružná)
DK-125 Zastavenie činnosti za ČK na 1 stretnutie nepodmienečne s prerušením podľa čl.37/2: Marcel Róth 1211678 + 10€ (Betliar)
DK-126 Zastavenie činnosti za ČK na 1 stretutie nepodmienečne s prerušením podľa čl.46/2: Samuel Cirbus 1263535 + 10€ (Betliar)
DK-127 Zastavenie činnosti za ČK na 2 stretnutia nepodmienečne s prerušením podľa čl.49/2a: Ondrej Mihálik 1295560 + 10€ (Čoltovo)
DK-128 Zastavenie činnosti za ČK na 4 týždne nepodmienečne s prerušením podľa čl.48/2b: Ľubomír Šofranko 1133519 + 10€ (Betliar)
DK-129 Trestá FK Baník Štítnik finančnou pokutou 50€ pre TJ Sokol Pača a 100€ pre ObFZ Rožňava za nenastúpenie na zápas 17. kola 7. ligy dospelí Pača - Štítnik, doklad
o zaplatení predložiť na DK do 14 dní +10€

KR – zmena v obsadení

6. liga dospelí:
Dlhá Ves - Štítnik AR2 Ször, DZ Bodnár za Béreša
Drnava - Honce R Molnár za Uharčeka
V. Slaná - Hrhov R Poťmák za Molnára
Štítnik – D.Lúka AR1 Poťmák, AR2 J. Gyenes, DZ Béreš

7. liga dospelí:
Lipovník - Čoltovo AR1 Ďuríček, AR2 Kamenský
G.Hôrka – Krh. Podhradie AR2 Ször, DZ Bodnár
G.Poloma – Brzotín R J. Gyenes, AR2 Molnár, DZ Béreš

KR oznamuje, že žiadosti o nedelegovanie a zmeny R a DZ musia byť nahlásené najneskôr do pondelka do 12:00 v aktuálnom týždni. Po tomto termíne budú všetky
žiadosti spoplatnené.

N O M I N Á C I A
hráčov výberu ObFZ Rožňava U-12 - U-14 na tréningový zraz 18. júna 2019 (utorok ) o 16.00. hod. na ihrisku MFK Rožňava.

Nominovaní hráči v kategórii U-14 (narodení po 1.1.2005):

František GYÉNES MFK Rožňava
Daniel KĽÚČIK MFK Rožňava
Patrik KISS MFK Rožňava
Richard ŽELINSKÝ ŠK Polom Gemerská Poloma
Marek CERVA ŠK Polom Gemerská Poloma
Peter DUNAJSKÝ MFK Dobšiná
Erik GAŽÍK TJ Papiereň Slavošovce
Juraj TOMI TJ Papiereň Slavošovce
Samuel NOSÁL TJ Papiereň Slavošovce
Marek RADIČ TJ Papiereň Slavošovce

 

Nominovaní hráči v kategórii U-13 (narodení po 1.1. 2006):

Marek VIOLA TJ Papiereň Slavošovce
Ján VIDO TJ Papiereň Slavošovce
Matúš HANZEL TJ Papiereň Slavošovce
Marek PODOLINSKÝ MFK Dobšiná
Samuel ŠIMÚN ŠK Polom Gemerská Poloma
Peter ŠUJANSKÝ MFK Rožňava
Patrik ŠKVARENIAK MFK Rožňava
Ján HORVÁTH MFK Rožňava
Sebastián BIZIK MFK Rožňava
Christopher FABIAN MFK Rožňava 

 

Nominovaní hráči v kategórii U-12 (narodení po 1.1.2007):

Samuel PETERGÁČ ŠK Polom Gemerská Poloma
Matúš ŠEĎO ŠK Polom Gemerská Poloma
Dominik PORUBAN Športový klub Bemifo Rožňava
Nikolas VÁRADY Športový klub Bemifo Rožňava
Patrik PROKŠEJ TJ Papiereň Slavošovce
Samuel KARVAY TJ Papiereň Slavošovce
Filip POLYAK MFK Rožňava
Dominik ŠELMÉCI MFK Rožňava
Filip RUSNÁK MFK Rožňava
Samuel CHOCHOL MFK Rožňava 

   

Hlavný tréner: Dušan Pollák

ObFZ Rožňava

 

Čítať 301 krát Naposledy zmenené piatok, 14 jún 2019 12:41

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Description of image1
Description of image2