streda, 07 máj 2014 16:14

Úradná správa ObFZ Rožňava č.30/2013-2014

Napísal(a) ObFZ Rožňava
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

usobfz30 14Zo zasadnutia ŠTK dňa 7.5. 2014:  

  • ŠTK schvaľuje výsledky I. triedy /20. kolo/ zo dňa 3.- 4.5. 2014:Vyšná Slaná - Bohúňovo 3:0 kont., RožňBystré - Drnava 2:0, Dedinky - Honce 6:2, Krh. Dlhá Lúka - Slavošovce 9:2, Štítnik - Dlhá Ves 1:1, Vlachovo - Hrhov 0:1, Rudná - Jablonov n/T 3:1.
  • ŠTK schvaľuje výsledky II. triedy/ 20. kolo/ zo dňa 3.- 4.5. 2014Dobšiná B - Krh.Dlhá Lúka B 3:1, Ml. Brzotín - Pača 1:3, Nižná Slaná - Kružná 2:3. 
  • ŠTK schvaľuje výsledky dorastu /14. kolo/ zo dňa 3.-4.5. 2014Betliar - Plešivec 1:2, Gem. Poloma - Gem. Hôrka 4:2, Dobšiná - Krh. Dlhá Lúka 1:6.
  • ŠTK schvaľuje výsledky  st. žiakov /11. kolo/ zo dňa 3.- 4.5. 2014Štítnik - Slavošovce 0:2, Drnava - Dobšiná 8:1.
  • ŠTK v zmysle SP a nariadení ISSF odpočíta FK Plešivec po skončení súť. roč. -3 body za neuhradenie zbernej faktúry za mesiac marec 2014. 
  • Turnaj prípraviek ObFZ
  • ŠTK vyzýva FK v kategórii prípraviek, aby zaslali na základe dohody FK termíny turnajov prípraviek pre jarnú časť. Zároveň vyzýva FK na zasielanie výsledkov z turnaja prípraviek. 
  • Rozpis turnajov prípraviek - skupina C:
  • 10.5.2014 o 9.30 hod.- TJ FO Vlachovo
  • 17.5.2014 o 9.30 hod.- Tatran Betliar
  • Rozpis turnaja prípraviek- skupina A:
  • 10.5.2014- o 9.30 hod.- Krh. Podhradie
  • 17.5.2014- o 9.30 hod.- Hrhov
  • 24.5.2014- o 9.30 hod.- Rudná 
  • Rozpis turnaja prípraviek skupiny D:
  • 10.5. 2014 o 9.00 hod. - Sokol Pača
  • Výsledky turnaja prípraviek skupiny C zo dňa 3.5. 2014Betliar - Vyšná Slaná 0:7,Dedinky - Betliar 7:5, Dedinky - Vyšná Slaná 5:1, Dedinky - Vlachovo 3:0, Betliar - Vlachovo 3:0, Vyšná Slaná - Vlachovo 3:0.
  • Výsledky turnaja prípraviek skupiny B zo dňa 4.5. 2014Dlhá Ves - Honce 1:1, Dlhá Ves - Lipovník 3:2, Gem. Hôrka - Honce 1:0, Dlhá Ves - Gem. Hôrka 0:0, Honce - Lipovník 2:1, Gem. Hôrka - Lipovník 4:3.
  • ŠTK č.50/ 2013 - 2014:ŠTK súhlasí po vzájomnej dohode s odohratím zápasu dorastu Krh. Dlhá Lúka - Rožňavské Bystré /13. kolo/ zo dňa 27.4.2014  dňa 24.5.2014 /sobota/ o 14.00 hod. 
  • ŠTK upozorňuje manažérov ISSF a FK , aby zápis o stretnutí bol pripravený 15 min. pred začiatkom zápasu /rozpis ObFZ 21013-2014  str.9/.
  • ŠTK upozorňuje R a DZ na zasielanie zápisov v stanovenom termíne /do zasadnutia odborných komisií ObFZ).

Zo zasadnutia DK dňa 7.5. 2014 :

  • Hráči vylúčení
  • DK č. 168/ 2013-2014Lukáš Fábian - Honce /1199884/ = 1 zápas nepodmienečne čl.45/2a + 10,- Euro.
  • Zastavenie činnosti po 5 ŽK
  • DK č. 169/2013-2014Csaba Korintuš - Krh. Dlhá Lúka /1126885/ = 1 zápas nepodmienečne + 10,- Euro.
  • DK č. 170/ 2013-2014Kristian Klein - TJ FO Vlachovo /1255698/ = 1 zápas nepodmienečne + 10,- Euro.
  • DK č. 171/ 2013-2014Gabriel Béke - Dlhá Ves /1182441/ = 1 zápas nepodmienečne + 10,- Euro.
  • DK trestá FK Sokol Bohúňovo finančnou pokutou 50,- Euro pre OFK Vyšná Slaná za neúčasť na zápase I. tr. Vyšná Slaná - Bohúňovo dňa 4.5. 2014. Doklad o zaplatení pokuty doručiť na zasadnutie DK dňa 14.5. 2014.
  • DK ObFZ upozorňuje FK na nový DP platný od 1. 1. 2014. Nový DP si môžete stiahnuť na stránke ObFZ /www.obfzroznava.yw.sk / a stránke SFZ / www.futbalsfz.sk/predpisy/poriadky.

Sekretariát ObFZ oznamuje, že časopis ŠPORTINFORM pre TJ, kluby a spolky vychádza v roku 2014 v elektronickej forme na www.sportcenter.sk/sportinform, alebo na www.sporting.sk.

 

 

 

TABUĽKA I. TRIEDY PO 20. KOLE:

 

1.

Rudná

20

17

  2

1

  60

:

20

53

2.

Krh. Dlhá Lúka

20

14

  2

4

  92

:

33

44

3.

Rožň. Bystré

20

12

  3

5

  54

:

25

39

4.

Drnava

20

12

  3

5

  63

:

40

39

5.

Vyšná Slaná

20

11

  3

6

  57

:

37

36

6.

Honce

20

10

  2

8

  39

:

61

32

7.

Jablonov n/T

20

10

  0

10

  48

:

42

30

8.

Dlhá Ves

20

8

  3

9

  39

:

51

27

9.

Hrhov

20

8

  2

10

  37

:

50

26

10.

Štítnik

20

6

  3

11

  45

:

42

21

11.

Bohúňovo

20

6

  2

12

  33

:

45

20

12.

Vlachovo

20

5

  0

15

  27

:

55

15

13.

Dedinky

20

3

  4

13

  31

:

60

13

14.

Slavošovce

20

3

  1

16

  24

:

88

10

 

TABUĽKA JARNEJ ČASTI SÚŤAŽE I. TRIEDY:

1.

Hrhov

6

6

0

0

16

:

3

18

2.

Rudná

6

5

1

0

19

:

4

16

3.

Krh. Dlhá Lúka

6

4

1

1

28

:

11

13

4.

Rožň. Bystré

6

4

0

2

19

:

7

12

5.

Drnava

6

3

1

2

18

:

14

10

6.

Jablonov n/T

6

3

0

3

16

:

12

9

7.

Honce

6

3

0

3

13

:

22

9

8.

Dedinky

6

2

2

2

13

:

13

8

9.

Vyšná Slaná

6

2

1

3

11

:

14

7

10.

Štítnik

6

1

3

2

9

:

11

6

11.

Dlhá Ves

6

1

3

2

6

:

9

6

12.

Vlachovo

6

2

0

4

8

:

13

6

13.

Bohúňovo

6

0

0

6

4

:

20

0

14.

Slavošovce

6

0

0

6

8

:

35

0

 

 

Čítať 1105 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:55

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x