streda, 07 máj 2014 16:14

Úradná správa ObFZ Rožňava č.30/2013-2014

Napísal(a) ObFZ Rožňava
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

usobfz30 14Zo zasadnutia ŠTK dňa 7.5. 2014:  

  • ŠTK schvaľuje výsledky I. triedy /20. kolo/ zo dňa 3.- 4.5. 2014:Vyšná Slaná - Bohúňovo 3:0 kont., RožňBystré - Drnava 2:0, Dedinky - Honce 6:2, Krh. Dlhá Lúka - Slavošovce 9:2, Štítnik - Dlhá Ves 1:1, Vlachovo - Hrhov 0:1, Rudná - Jablonov n/T 3:1.
  • ŠTK schvaľuje výsledky II. triedy/ 20. kolo/ zo dňa 3.- 4.5. 2014Dobšiná B - Krh.Dlhá Lúka B 3:1, Ml. Brzotín - Pača 1:3, Nižná Slaná - Kružná 2:3. 
  • ŠTK schvaľuje výsledky dorastu /14. kolo/ zo dňa 3.-4.5. 2014Betliar - Plešivec 1:2, Gem. Poloma - Gem. Hôrka 4:2, Dobšiná - Krh. Dlhá Lúka 1:6.
  • ŠTK schvaľuje výsledky  st. žiakov /11. kolo/ zo dňa 3.- 4.5. 2014Štítnik - Slavošovce 0:2, Drnava - Dobšiná 8:1.
  • ŠTK v zmysle SP a nariadení ISSF odpočíta FK Plešivec po skončení súť. roč. -3 body za neuhradenie zbernej faktúry za mesiac marec 2014. 
  • Turnaj prípraviek ObFZ
  • ŠTK vyzýva FK v kategórii prípraviek, aby zaslali na základe dohody FK termíny turnajov prípraviek pre jarnú časť. Zároveň vyzýva FK na zasielanie výsledkov z turnaja prípraviek. 
  • Rozpis turnajov prípraviek - skupina C:
  • 10.5.2014 o 9.30 hod.- TJ FO Vlachovo
  • 17.5.2014 o 9.30 hod.- Tatran Betliar
  • Rozpis turnaja prípraviek- skupina A:
  • 10.5.2014- o 9.30 hod.- Krh. Podhradie
  • 17.5.2014- o 9.30 hod.- Hrhov
  • 24.5.2014- o 9.30 hod.- Rudná 
  • Rozpis turnaja prípraviek skupiny D:
  • 10.5. 2014 o 9.00 hod. - Sokol Pača
  • Výsledky turnaja prípraviek skupiny C zo dňa 3.5. 2014Betliar - Vyšná Slaná 0:7,Dedinky - Betliar 7:5, Dedinky - Vyšná Slaná 5:1, Dedinky - Vlachovo 3:0, Betliar - Vlachovo 3:0, Vyšná Slaná - Vlachovo 3:0.
  • Výsledky turnaja prípraviek skupiny B zo dňa 4.5. 2014Dlhá Ves - Honce 1:1, Dlhá Ves - Lipovník 3:2, Gem. Hôrka - Honce 1:0, Dlhá Ves - Gem. Hôrka 0:0, Honce - Lipovník 2:1, Gem. Hôrka - Lipovník 4:3.
  • ŠTK č.50/ 2013 - 2014:ŠTK súhlasí po vzájomnej dohode s odohratím zápasu dorastu Krh. Dlhá Lúka - Rožňavské Bystré /13. kolo/ zo dňa 27.4.2014  dňa 24.5.2014 /sobota/ o 14.00 hod. 
  • ŠTK upozorňuje manažérov ISSF a FK , aby zápis o stretnutí bol pripravený 15 min. pred začiatkom zápasu /rozpis ObFZ 21013-2014  str.9/.
  • ŠTK upozorňuje R a DZ na zasielanie zápisov v stanovenom termíne /do zasadnutia odborných komisií ObFZ).

Zo zasadnutia DK dňa 7.5. 2014 :

  • Hráči vylúčení
  • DK č. 168/ 2013-2014Lukáš Fábian - Honce /1199884/ = 1 zápas nepodmienečne čl.45/2a + 10,- Euro.
  • Zastavenie činnosti po 5 ŽK
  • DK č. 169/2013-2014Csaba Korintuš - Krh. Dlhá Lúka /1126885/ = 1 zápas nepodmienečne + 10,- Euro.
  • DK č. 170/ 2013-2014Kristian Klein - TJ FO Vlachovo /1255698/ = 1 zápas nepodmienečne + 10,- Euro.
  • DK č. 171/ 2013-2014Gabriel Béke - Dlhá Ves /1182441/ = 1 zápas nepodmienečne + 10,- Euro.
  • DK trestá FK Sokol Bohúňovo finančnou pokutou 50,- Euro pre OFK Vyšná Slaná za neúčasť na zápase I. tr. Vyšná Slaná - Bohúňovo dňa 4.5. 2014. Doklad o zaplatení pokuty doručiť na zasadnutie DK dňa 14.5. 2014.
  • DK ObFZ upozorňuje FK na nový DP platný od 1. 1. 2014. Nový DP si môžete stiahnuť na stránke ObFZ /www.obfzroznava.yw.sk / a stránke SFZ / www.futbalsfz.sk/predpisy/poriadky.

Sekretariát ObFZ oznamuje, že časopis ŠPORTINFORM pre TJ, kluby a spolky vychádza v roku 2014 v elektronickej forme na www.sportcenter.sk/sportinform, alebo na www.sporting.sk.

 

 

 

TABUĽKA I. TRIEDY PO 20. KOLE:

 

1.

Rudná

20

17

  2

1

  60

:

20

53

2.

Krh. Dlhá Lúka

20

14

  2

4

  92

:

33

44

3.

Rožň. Bystré

20

12

  3

5

  54

:

25

39

4.

Drnava

20

12

  3

5

  63

:

40

39

5.

Vyšná Slaná

20

11

  3

6

  57

:

37

36

6.

Honce

20

10

  2

8

  39

:

61

32

7.

Jablonov n/T

20

10

  0

10

  48

:

42

30

8.

Dlhá Ves

20

8

  3

9

  39

:

51

27

9.

Hrhov

20

8

  2

10

  37

:

50

26

10.

Štítnik

20

6

  3

11

  45

:

42

21

11.

Bohúňovo

20

6

  2

12

  33

:

45

20

12.

Vlachovo

20

5

  0

15

  27

:

55

15

13.

Dedinky

20

3

  4

13

  31

:

60

13

14.

Slavošovce

20

3

  1

16

  24

:

88

10

 

TABUĽKA JARNEJ ČASTI SÚŤAŽE I. TRIEDY:

1.

Hrhov

6

6

0

0

16

:

3

18

2.

Rudná

6

5

1

0

19

:

4

16

3.

Krh. Dlhá Lúka

6

4

1

1

28

:

11

13

4.

Rožň. Bystré

6

4

0

2

19

:

7

12

5.

Drnava

6

3

1

2

18

:

14

10

6.

Jablonov n/T

6

3

0

3

16

:

12

9

7.

Honce

6

3

0

3

13

:

22

9

8.

Dedinky

6

2

2

2

13

:

13

8

9.

Vyšná Slaná

6

2

1

3

11

:

14

7

10.

Štítnik

6

1

3

2

9

:

11

6

11.

Dlhá Ves

6

1

3

2

6

:

9

6

12.

Vlachovo

6

2

0

4

8

:

13

6

13.

Bohúňovo

6

0

0

6

4

:

20

0

14.

Slavošovce

6

0

0

6

8

:

35

0

 

 

Čítať 1153 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:55

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.