sobota, 28 apríl 2018 11:51

Na okresnom sneme JDS v Revúcej zvolili za nového predsedu Ing. Igora Hocka Doporučený

Napísal(a) JDS Revúca
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Naši delegáti zvolení na hodnotiacej schôdzi sa zúčastnili okresného snemu dňa 11.4.2018 v priestoroch "Alfa" MsKS v Revúcej. Snemu sa zúčastnili delegáti zvolení na hodnotiacich schôdzach základných organizácií a pozvaní hostia. Z pozvaných hostí sa snemu zúčastnili: predseda krajskej organizácie JDS Banská Bystrica pán Ján Hlaváč, predseda okresného úradu pán Ing. Peter Balogh, primátorka mesta Revúca a bývala poslankyňa BBSK pani MVDr. Eva Cireňová, primátor mesta Jelšava a poslanec BBSK MVDr. Milan Kolesár, bývalý poslanec BBSK MVDr. Ján Šeševička, predseda Olympijského klubu Gemer PhDr. Juraj Králik a ďalší hostia. Rokovanie snemu otvorila a viedla pani Mgr Gitka Mladšia. Rokovanie prebehlo  v súlade so schváleným programom.

Hodnotenie činnosti za uplynulé volebné obdobie, ako aj plán činnosti na rok 2018 predniesla predsedníčka Okresnej organizácie JDS v Revúcej pani Mgr. Zuzka Homoliaková. Správu o činnosti a plán činnosti na rok 2018 predniesla predsedníčka revíznej komisie p. Mária Miklová. V diskusii vystúpili pán Ján Hlaváč, predseda KO JDS, pán PhDr Juraj Králik predseda Olympijského klubu Gemer, pán MVDr. Ján Šeševička, bývalý poslanec BBSK. Voľbu nových orgánov riadila predsedníčka volebnej komisie pani Helena Imreová. Za nového predsedu bol zvolený Ing. Igor Hock. S novozvolenou okresnou radou ako aj s okresným predsedníctvom sa môžete oboznámiť na stránke okresnej organizácie v rubrike "O nás".

Členom, ktorí ukončili prácu v okresnej rade, resp. v okresnom predsedníctve, poďakovala pani Mgr. Zuzka Homoliaková a odovzdala im v spolupráci pracovného predsedníctva ďakovný list a kvietok.

Odchádzajúcej predsedníčke odovzdali kytice za veľmi dobrú spoluprácu predseda KO JDS Ján Hlaváč, primátorka mesta Revúca MVDr. Eva Cireňová, Primátor mesta Jelšava a poslanec BBSK MVDr Milan Kolesár, predseda ZO JDS v Revúcej Ing. Vlastimil Chaba a za Okresnú organizáciu JDS v Revúcej Mgr. Gitka Mladšia.

Rokovanie ukončil novozvolený predseda Okresnej organizácie v Revúcej Ing. Igor Hock prípitkom.

(Zdroj: Seniori Revúcej)

 

Čítať 756 krát Naposledy zmenené pondelok, 30 apríl 2018 10:12

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Description of image1
Description of image2