nedeľa, 19 október 2014 13:41

Predseda KSK Zdenko Trebuľa v rámci Mesiaca úcty k starším odovzdal vybraným seniorom vyznamenania

Napísal(a) Mgr. L. Fabián
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

ke seniori-trebula1aPredseda Košického samosprávneho kraja, pán Zdenko TREBUĽA, privítal 15. októbra 2014 v Zrkadlovej sále VÚC, v rámci Mesiaca úcty k starším zástupcov krajskej a jej okresných organizácií Jednoty dôchodcov na Slovensku. Seniorom sa poďakoval za ich záslužnú prácu, ktorú vykonali v prospech seniorov kraja, za ich aktivity a napĺňanie rokov života na dôchodku. 

Predseda KO JDS Košice pán Ján Matúško sa poďakoval za úprimné a povzbudivé slová do ďalšej spolupráce. Vyzdvihol význam plnenia úloh z Memoranda a prisľúbil predsedovi KSK pomoc pri realizácii jednotlivých jeho bodov. V rámci tejto milej udalosti, ktorej tradíciou sa stáva aj odmeňovanie za dobrovoľnú prácu v prospech starších občanov, zároveň požiadal predsedu o odovzdanie týchto ocenení.

Vyznamenanie I. stupňa si prevzala pani Bendulová z OO JDS Rožňava, vyznamenania II. stupňa pán Hrušovský a pani Kišáková z OO JDS Spišská Nová Ves, panie Gondolyová a Čarnokiová z OO JDS Košice - mesto, pani Ivanková z OO JDS Michalovce, pani Fonferová z OO JDS Gelnica a pán Ladislav Fabián z OO JDS Rožňava.

ke IMG 7277ke IMG 7274ke IMG 7270ke IMG 7302ke IMG 7311ke IMG 7305Pani Fonferová a pán Fabián sa v mene ocenených sa poďakovali za vyznamenania, ktoré prevzali i za to, že si krajskí predstavitelia vážia ich vynakladané úsilie a snahu spríjemniť život seniorom rôznymi aktivitami. Stretnutie pokračovalo diskusiou a výmenou skúseností. 

Text: Mgr. Ladislav Fabián

Foto: Mgr. Viktor Klik - KSK

 

 

Čítať 1491 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:39

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.