Úradná správa ObFZ Rožňava č. 30/2017-2018
 • ŠTK schvaľuje výsledky 22. kola 6. ligy dospelých http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2048/
 • ŠTK schvaľuje výsledky 18. kola 7. ligy dospelých http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2051/
 • ŠTK schvaľuje výsledky 8. kola 4. ligy dorast http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2052/
 • ŠTK schvaľuje výsledky 10. kola 3. ligy žiaci http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2047/
 • ŠTK schvaľuje po vzájomnej dohode klubov odohrať zápas 9. kola 4. ligy dorast R. Bystré – Dobšiná 25. 05. 2018 o 17:00.
Pretekári Kick Box Leon Revúca na majstrovstvách v Poľsku získali 16 medailí

Revúcky KICK BOX Leon a CVČ zúčastnil sa 18. - 20. mája 2018 medzinárodných otvorených Majstrovstvá Poľska v moderných bojových umeniach SILESIA Samurai. Poliaci prekvapili, pretože to bol jeden z najatraktívnejších turnajov moderných bojových štýlov uskutočnený v Radline - v meste olympionikov, ktoré sa nachádza v Hornom Sliezsku asi  60 km od Katowíc. Všetci účastníci si pochvaľovali prístup, organizáciu i prostredie. Súťaž prebiehala v modernej multifunkčnej športovej hale a flyparku /svet trampolín/ .

Výsledky Revúčanov:

Ján Tamáš senior - 70 kg muži 1. miesto modernpointfighting, 2. miesto softstickfight, 2. miesto beat the Gate parkour, 2. miesto kicklight 

V šiestich zápasoch šiestej futbalovej ligy padlo tridsaťtri gólov

Futbal sa v našich končinách rozlúčil s majstrovstvami sveta v hokeji, a tak fanúšik futbalu sa môže kľudne sústrediť na futbalové súťaže, ktoré v našom regióne prebiehajú. Cez víkend upútali víťazstvá niektorých mužstiev vyšších líg. Aj keď tesné, ale zaslúžené víťazstvo si pripísali treťoligisti MFK Rožňava po domácom víťazstve s Vranovom n/T. Ešte krajší výsledok si pripísal štvrtoligový FK Krásnohorské Podhradie, ktorý v Malej Ide spustil gólový uragán. Najviac to sypalo Jozefovi Rencsokovi, ktorý sa potešil 4 strelenými gólmi. Spŕška gólov padala aj v VI. lige. V šiestich zápasoch padlo až 33 gólov. 

štvrtok, 17 máj 2018 16:16

Úradná správe ObFZ Rožňava č. 29/217-2018

Napísal(a)
Úradná správe ObFZ Rožňava č. 29/217-2018
 • ŠTK schvaľuje výsledky 21. kola 6. ligy dospelých http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2048/
 • ŠTK schvaľuje výsledky 17. kola 7. ligy dospelých http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2051/
 • ŠTK schvaľuje výsledky 7. kola 4. ligy dorast http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2052/
 • ŠTK schvaľuje výsledky 9. kola 3. ligy žiaci http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2047/
 • ŠTK schvaľuje po vzájomnej dohode klubov odohrať zápas 8. kola 4. ligy dorast R. Bystré – K. D. Lúka 19. 05. 2018 o 14:00.
 • ŠTK schvaľuje po vzájomnej dohode klubov odohrať zápas 8. kola 4. ligy dorast Dobšiná - Betliar 08. 06. 2018 o 17:00.
Šestnásť gólov zo Slavošoviec si odviezli žiaci z Drnavy

Týždeň plný hokeja na majstrostvách sveta cez víkend síce dal možnosť vyniknúť futbalu aj na hornom Gemeri, ale ktovieako nezaujal divákov. Potvrdili to aj rozhodcovia v zápisoch o stretnutí i keď musím priznať, že niekde sa ukázala aj celá krása futbalového zápolenia. Týka sa to najmä nižších okresných súťaží. Spomeniem zo zápasov VI. ligy napr. remíza Štítničanov vo Vyšnej Slanej, a to ešte boli bližšie k trom bodom ako domáci. Alebo sobotný zápas v Plešivci, kde hostia z Dobšinej prekvapili domácich a odviezli si tesné víťazstvo prepotrebné tak k ďalším súbojom. Strelecky dominovali z našich hráčov dvaja - D. Betík z Bohúňova a M. Kónya z Brzotína. Obidvaja v tomto kole vynikli so štyrmi strelenými gólmi. Najmä Betík zabezpečil nimi tri body pre svoje mužstvo.

Základná časť futbalového turnaja O pohár predsedu ObFZ Rožňava rozhodla o semifinalistoch

Prvý ročník futbalového turnaja O pohár predsedu ObFZ Rožňava 2018, do ktorého sa prihlásilo z horného Gemera osem mužstiev, má zaujímavé zloženie. Dve mužstvá zastupujú mužstvá VI. ligy, štyria účastníci sú zo VII. ligy a dve ďalšie prihlásené sú popredné mužstvá z dorasteneckej III. ligy. Turnaj je rozdelený na 3 časti. Základná časť sa odohrala väčšinou 1. mája vždy na ihrisku nižšie súťažiaceho. Obidve dorastenecké mužstvá mali výhodu domáceho prostredia. Jeden zápas sa odohral o týždeň neskoršie - 8. mája. Zápasy mali vo veľkej väčšine slušné prostredie a tomu zodpovedala i korektná hra zúčastnených. Výnimkou bol iba zápas na ihrisku MFK Rožňava, kde najmä starší hráči Čoltova nepreukázali rytierskosť súbojov s oveľa mladšími súperiacimi hráčmi.

Úradná správa ObFZ Rožňava č. 28/2017-2018
 • ŠTK schvaľuje výsledky 20. kola 6. ligy dospelých http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2048/
 • ŠTK schvaľuje výsledky 16. kola 7. ligy dospelých http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2051/
 • ŠTK schvaľuje po vzájomnej dohode klubov odohrať zápas 17. kola 7. ligy dospelí Lipovník - Vlachovo 03. 06. 2018 o 17:00.
 • ŠTK kontumuje zápas 20. kola 6. ligy dospelých Rudná – Bohúňovo v prospech domácich, výsledok zápasu ostáva v platnosti.
 • ŠTK oznamuje klubom, že informácie alebo otázky na ŠTK môžete zasielať na emailovú adresu alebo na tel. čísle 0918188756.
Deň víťazstva nad fašizmom využili futbalisti na boj o ligové góly i body 

Deň víťazstva nad fašizmom, ktorý bol 8. mája aj štátnym sviatkom, využili futbalisti na hornom Gemeri na dohrávky niektorých zápasov, ktoré si vynútilo nepriaznivé počasie. Divákov však ktovieako nezaujali a preto takmer všade prišla ani nie priemerná návšteva. Zaúradoval aj hokej, najviac síce bolo zvedavých na zápas TIPOS III. ligy Východ v Rožňave - asi 180 -  ale títo výsledkom svojho mužstva nemohli byť nadšení. Väčšiu spokojnosť bolo vidieť v Krásnohorskom Podhradí, kde domáci po dobrom začiatku zvíťazili nad lepšie stojacim mužstvom tabuľky. Preto ich tri body veľmi potešili. Na počudovanie, červenými kartami boli poznamenané niektoré zápasy dohrávok VI. ligy. Najčastejšie sa červenalo v Drnave - až 4-krát. Domáci však skoro na to doplatili, keď po jasnom víťazstve v 1. polčase,

Lea a Tomáš z Revúcej úspešní v Českej republike O Cenu Dance Studia Starlight, Spytihněv u Zlína

V Zlínskom kraji v Českej republike  sa konala v sobotu 5. mája 2018  postupová bodovacia súťaž v štandardných a latinsko-amerických tancoch, ktorá sa niesla pod názvom O Cenu Dance Studia Starlight, Spytihněv u Zlína. Naše mesto Revúcu v tejto súťaži reprezentovali Lea Sviežená a Tomáš Buchta, a to v kategórii Junior II C. Darilo sa im výborne, keď si spomedzi párov vybojovali v latinsko-amerických tancoch krásne 1. miesto a v štandardných tancoch 3. miesto. Srdečne im blahoželáme a tešíme sa z ich ďalších úspechov. 

Zo zápasu 24. kola TIPOS III. LIGA VÝCHOD medzi MFK Rožňava - 1. FK Svidník 2:2. (2:1).

Futbal sa v prvý májový týždeň pomiešal vďaka majstrovstvám sveta s hokejom. Potešiteľné pre divákov je, že góly padajú i na futbalových ihriskách i na ľadovej ploche. Tentoraz si však viac všimneme majstrovské zápasy vo futbaliových súťažiach, v ktorých hrajú naše mužstvá. Začnime od TIPOS III. ligy Východ. Rožňavskí futbalisti v nej hrajú slušné zápasy. Ako nováčik sa síce držia v strede tabuľky, ale pri väčšom šťastí by mohli byť aj vyššie. Čaká sa, že im v tom pomôže aj Mesto Rožňava. Druhého zástupcu máme v IV. lige JUH - futbalistov FK z Krásnohorského Podhradia. Tiež sa snažia dobre reprezentovať aj náš región. Dnes ich môžeme pochváliť za zisk troch bodv zo Strážskeho. V najvyššej okresnej súťaži VI. lige si najlepšie počínajú futbalisti OFK Vyšná Slaná. Stále si

Strana 1 z 99